Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obuwie

DEICHMANN - WARTO TERAZ TAM ZAJRZEĆ?????

Polecane posty

Gość obuwie

Co jest teraz w Deichmanie? Kolekcja jesienna czy juz kozaczki? ładne modele? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waaaaaaaaaarto
ale tylko wtedy kiedy leje deszcz, a Ty nie masz parasola , a w okolicy nie ma się gzie schronić tylko czasem nie przymierzaj tych bucików , bo jeszcze Ci się nóżki popsują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu tak gadacie
na ten sklep??????/ Co takie anty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo prawie kazde buty marki Graceland sie rozpadaja po 2 tygodniach noszenia, a reklamacji na podeszwe nie uwzgledniaja.. a najczesciej wlasnie podeszwy pekaja lub sie rozklejaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze ten sklep
jest zwyczajnie beznadziejny-wzornictwo jak dla ciotki gieni albo dla pani spod latarni jakosciowo jeszcze gorsze, bo zazwyczaj -jak ktos slusznie zauwazyl- cerata i inne badziewie, noga sie poci, jest zle ulozona i but szybko sie rozwala a ceny za to co oferuja kosmiczne-lepiej dolozyc troche i kupic sobie porzadny bucik ze skorki winnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veegaa
ja mam pare par z deichmanna i sa o wiele trwalsze niz na przyklad tandetne ryłko.. sandalki nosze po dwa sezony i nic sie nie rozwala.. oczywiscie wiekszosc modeli jest ceratowych i brzydkich.. ale co roku wynajde cos super za tanioche.. niestety teraz nie ma nic fajnego.. z kozakow same kowbojki.. polbuty tez mi sie nie podobaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryłko w Deichamanie
??????????????? Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PO ILE MAJA KOWBOJKI
???????? Bo marze o kowbojkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z CCC są trwalsze
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
a ja tam kupuje buty z deichmanna i są bardzo dobre, mam chyba z 4 pary i ani jedne mi się nie rozwaliły, podeszwa i rezta są bez zarzutu poza tym ostatnio koleżanka kupiła buty z BAty(jeden z drożyszych sklepów z obuwie) i po 4 dniach noszenia zupełnie odleciał jej obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 latka z Poznania
kupilam buty japonki z CCC i po tygodniu wyladowaly w koszu kosztowaly 60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja tam nie mam wyboru
wolałabym kupic sobie buty w BACIE choc wcale to nie jest jeden z najdrozszych sklepów - ceny sa teraz porównywalne z ryłko ale mam szwaje 41/42 i pozostaje mi daichmann, aspent, amber i tym podobne daremne sklepy z oklepanymi wzorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik jeszcze
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaaa
po ostatniej mojej przygodzie z butkami wiecej tam nie zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
gorszej tandety niż w Deichmanie nie widziałam :(( skay , obrzydliwe wzornictwo , buty przypominają kajaki ... okropność jednym slowem :(( kowbojki? sa i owszem , wstretne z szeroką cholewą . Ogólnie sam szajs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska koperek
do ja nie mam wyboru :" d a r e m n e ", chyba miałaś na myśli denne. Słuchajcie nie ma takiego sklepu, gdzie s a same buble, albo same fajne rzeczy , w każdym mozn a cos ciekawego znalezc, w jednym łatwiej w drugim trudniej to fakt. Kiedys w Deichmanie kupiłam sandały, mam bardzo szczupła noge i dla mnie dobrac odpowiednie jest ciężko. Właśnie w Deichmanie 2 lat temu kupiłam ładne sandały ze skóry firmy 5TH AVENUE. Bardzo jestem z nich zadowolona , duzo w nich chodziłam sa na szpilce, a nawet flekow nie zmieniałam. A włoskie kozaki kupione w VIA ROMA, nawet śniegu pierwszego nie doczekały, tylko podeszwa zaczeła odklejac sie od skory. Dałam do szewca, to pozniej jeszcze jakies gwozdzie chyba wychodziły z podeszwy i raniły mi stopę. Buty bardzo ładne, ale raczej do wyglądania nie do chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja hooooooo
ta seria %th Avenue jest duzo lepsza jakosciowa i ciut drozsza, ale oplaca sie doplacic :) kupilam sobie super sandalki w kolorze ciemnomuszatrdowym ze skory na szpilce i fruwa mi sie w nich wrecz i to wszystko za cene 10€; CZYLI 40 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didinone
A ja pare dni temu byłam w Deichmannie i kupiłam sandały, przecenione ze 139 na 39zł. I jestem zadowolona, są wygodnei pasują mi a mam problem z kupowaniem butów, bo mam b. wysokie podbicie, wcześniej biegałam w japonkach, które się rozpadły, a w tych ślicznych sandałach pochodze jeszcze w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktory sklep lepszy
DEICHAMNN CZY CCC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
straszna drożyzna w Deichmannie.Wolę dołoży 10zl i kupic buty But-S,ktore spokojnie 5 lat wytrzymają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
a gdzie masz But-s zbankrutowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmann w porównaniu
z ccc ma większy o niebo wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powedzcie czy
mają teraz w deichamnnie jakies polbuty na małym obcacie braz lub czarny szpice lub zaokrąglone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sklep jest po prostu
TRAGICZNY:o Obejrzyjcie sobie stronę www.venezia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×