Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

DEPILATOR

Polecane posty

Zamierzam wybrac sie do sklepu i kupic sobie depilator. Czy sa jakies lepsze i gorsze depilatory?? Czym sie roznia?? Ktory najlepszy, a ktory tani a dobry?? Albo ktorego nie kupowac bo do bani?? Chcialabym sie troche zorientowac w tej sprawie zanim zdecyduje sie na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam depilator Phillips Satinelle już jakieś 3 lata. Nadaje się do depilacji nóg, ale nie wyobrażam sobie, by można nim było wydepilować np. ręce, czy pachy. Depilacja niestety nie należy do bezbolesnych, poza tym skóra robi się szorstka już po kilku dniach - włosy szybko odrastają. Niedługo zainwestuję chyba w jakiś nowy depilator i myślę, że będzie to ten: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=7641 ma 40 pęset - 2 razy więcej niż przeciętny i podobno depilacja jest prawie bezbolesna. Na allegro można go dostać za jakieś 250zł, czyli prawie 4 razy więcej, niż kosztował mój, ale myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz ze \"skóra robi się szorstka już po kilku dniach - włosy szybko odrastają.\"... Ale przeciez powinny odrastac dopiero po okolo 2 tygodniach... Tak jak przy wosku, bo wosk tez wyrywa wloski... Wiec jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez posiadam philipsa satinelle czesc odrasta po 2tygodniach ale zawsze znajdzie sie grupka wstretnych wloskow ktore juz na 2 dzien wylaza niewiadomo skad ;) w sumie to pierwszy tydzien nozki sa ok - ale gdy zaczynaja wyrastac wszystkie wlosy zaczyna sie masakra, fuj znalazlam sposob na wydepilowanie tym urzadzonkiem pach - efekt jest dobry - ale trzeba sie nagimnastykowac zeby dojsc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, też myślałam, że będzie tak pięknie. Niestety nie jest. Myślę, że jest to spowodowane tym, że ten depilator może nie wyrywać wszystkich włosów z cebulkami - czasem wydaje mi się, że niektóre urywa przy samej skórze i jeśli tak jest, to może być przyczyną szybszego odrastania. Poza tym mój egzemplarz nie wyrywa bardzo krótkich włosów i to też jest przyczyną tego, że skóra jest szorstka. Mam nadzieję, że jak kupię jakiś droższy i zarazem lepszy depilator, ten problem może zniknąć i znów uwierzę, że można mieć gładką skórę przez kilka tygodni, a nie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna...jedyna, mozesz powiedziec o jaki sposob Ci chodzi mowiac \"znalazlam sposob na wydepilowanie tym urzadzonkiem pach\"??? Prosilabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie kupno depilatora to strata pieniędzy. Nawet depilacja nóg boli niemiłosiernie, w dodatku mi depilator prawie wcale nie usuwał włosków, nie mam pojęcia, dlaczego,gdyż nie są szczególie mocne i większość ze stosowanych przeze mnie kremów doskonlae sobie z nimi radzi.Ja miałam depilator Brauna,kupiłam go rok temu za około 120 zł.Na szczęście była akurat organizowana taka akcja, że jesli komus depilator nie przypadł do gustu, mógł go odesłać na adres firmy i otrzymać z powrotem pieniądze.Ja tak zrobiłam i od tej pory trzymam się od depilatorów z daleka.Niedawno kupiłam sobie na allegro pastę cukrową.Próbowałam dwa dni i też nie wiem, co jest grane.Prawie w ogóle nie usuwa mi włosów.Może coś źle robię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaa
Mam Philips Satinelle , właśnie sie nim depiluje i zaraz umre!!! Boli !! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak boli to pomasuj skórę przez chwilę a potem od razu spróbuj depilować. Napinaj skórę palcami tam, gdzie boli najbardziej. Powinno trochę pomóc przy depilacji tym cackiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaa
Dziekuje za radę , to jest starszne , boli najbardziej przy depilacji tylnych części nog ..;/ Spróbuję pomasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na łydkach nieprzyjemne jest, ale nie wiem, czy gorzej nie boli na piszczelach. Ja zawsze depiluję na tej szybszej prędkości, bo mniej chyba boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaa
Ja depiluje na tej pierwszej, ale na tej najszybszej naprawdę mniej boli?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaaaaa
Dzięki :) A więc idę na dalsze tortury :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie z philipsa satinelle - nawet ok, gole nim nogi i pachy, a do bólu idzie sie przywyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włoski odrastają szybciej bo rosna fazami, częśc jest juz na wierzchu i depilujesz a część dopiero wylazi i trzeba po kilku dniach ponownie depilowac żeby wyrownać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz miałam taką akcję że postanowiłam zrobić mały test, nie depilowałam nóg trzy miesiące z okładem, w końcu postanowiłam wydelipować. Myślałam sobie, że teraz to na bank wydepiluję wszystkie włosy na nogach i będę miała spokój na kilka tygodni ... nogi były gładkie może przez 2-3 dni, potem ta sama zabawa co przedtem, gdy depilowałam nogi raz na tydzień, dwa. Może włosy rosną fazami, ale na pewno dobry, skuteczny depilator radziłby sobie z nimi lepiej i efekty byłyby widoczne w porównaniu z tanim depilatorem, który jest mniej dokładny i mniej przyjemny w obejściu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda że inny depilator sprawi że wlosy nagle przestana rosnąc, one rosna fazami nieważne czy czekasz kilka dni czy miesięcy, porozmawiaj z dobrą kosmetyczką, nawet po depilacji woskiem jest ten efekt, po kilku dniach zaczynaja rosnąc nowe wloski i dlatego najlepszy efekt daje wizyta u kosmetyczki co 3 tygodnie, bo wiadomo że do wosku wloski muszą miec okolo pól cm. cudów nie ma i nagle włoski nie przestana rosnąc trzeba tylko regularnie robic piling, szorowac gąbka żeby nie wrastaly i depilowac i jeszcze miec nadzieje że nie jestesmy tym wyjatkiem ktoremu włosy odrastaja mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przedmowczynia
zobacznie : www.gladkienogi.wp.pl/strefa-gladkich-nog/depilatory/type,2 i w tym roku tez mozna zwrocic depilator moze wiec warto sprobowac i zakupic ktorys z tych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna...jedyna -> aha:) Czytajac te wszystkie posty pogubilam sie. Wiec przez ile dni pozostaje gladkie miejsce wydepilowane???? Bo ja jeszcze z zadnym depilatorem nie mialam nic do czynienia:P A jeszcze pytanie takie nie calkiem na temat, bo o brazylijskiej depilacji woskiem. Umowilam sie w sobote na taka depilacje, ale nie wiem czy wytrzymam ten bol:( To bedzie pierwszy raz, wczesniej nigdy nie wyrywalam wloskow tylko kilka razy zgolilam. Czy myslicie ze dobrze postapilam? Ze tak od razu calosc? (jakby ktos nie wiedzial depilacja brazylijska to depilacja calkowita bikini) Cholernie sie boje bolu, ale 26 maja mamy z misiem zaplanowany przyjemny wieczorek, i musze sie pozbyc tego koszmarnego owlosienia. Jesli ktos nie ma zdania na ten temat, mile widziane takze slowa otuchy:):) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaa
hej ja depilatora używam już 3 lata i jest ok. Na początku bolało jak jasna cholera a w tej chwili depiluję i popijam kawkę :)) Faktycznie włoski odrastają w różnym tempie ale to jest chyba efekt tego czy depilator wyrwie włosek z cebulką czy poprostu go urwie przy samej skórze. aby włoski nie wrastały pod prysznicem używam szorstkiej gąbki i żelu antycelulitowego i mam 2 w jednym ( celulit się zmniejszył na bank:)a i włoski nie wrastają. Ten sposób jest o niebo lepszy niż golenie co 2 dni nawet jak muszę raz w tygodniu wyciągnąć depilator. A ja mam philipsa podstawową wersję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy may
skoro o depilacji mowa, mozecie mi napisac ile mniej wiecej kosztuje taki depilator jak w jednym z pierwszych postow podala link dziewczyna. Moze ktos mi doradzi takze jak w inny sposob skutecznie usunac wlosy z tylnej czesci ud i posladkow (plastry woskowe chyba sie nie sprawdza, bo sama sobie takiej depilacji skutecznie nie przeprowadze :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy may -> depilator o jakim wspomniala Ducky Duck i dala do niego link kosztuje 300zl. Drogo, bo podobno dobry. A jesli chodzi o Twoj problem z usuwaniem wloskow z tylnej czesci ud i posladkow, to polecam kosmetyczke;) Mi usunela z ud i jest gladziutko, i wlasnie nastepnym razem poprosze jeshcze o usuniecie z posladkow, bo mi tez przeszkadzaja. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana KAsia
ja mam depilator brauna od 5 lat i jestem wiecznie wydepilowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydepilowana KAsia, A jaki model? I czy bardzo boli przy depilacji depilatorem w TYCH miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×