Odpowiedz na ten temat

Dobra pizza w Warszawie

• gość 2016.12.26 [14:26]
    Przed świętami sprawdziliśmy tę restauracje Milanovo na Wilanowie i faktycznie super miejsce, a jedzonko palce lizać usmiech.gif Przy okazji odkryłam jednak, że na Puławskiej mają jeszcze bread&wine&cafe, http://milanovo.pl/milanovo-bread-wine-cafe/ - super miejscówka w centrum usmiech.gif Pyszna kawa i naprawdę smaczne przekąski usmiech.gif
  • Angelika14 2016.12.30 [14:48]
    a ktos jadl w złotej 65? Bylam tam juz kilka razy i mega mi smakowalo usmiech.gif trafilam zupelnie przypadkiem, ale ciagle tam wracam usmiech.gif
  • franfurterka 2017.01.04 [20:12]
    Ja częściej niż w warszawie jestem w legionowie i tam telepizza jest bardzo smaczna. polecam
  • anka54 2017.02.27 [10:57]
    O tak, w Złotej65 jedliśmy ostatnio najlepszą pizzę! Polecili nam znajomi i na pewno będziemy tam wracać usmiech.gif świeże składniki, dobre ciasto i bardzo często mają fajne promocje usmiech.gif
  • gość 2017.03.03 [10:03]
    Od jakiegoś czasu dość regularnie zamawiam pizzę z dowozem. Mam coraz mniej czasu, żeby w domu coś samemu ugotować. Dobrą pizzę robi Maxipizza na Gocławiu. Można zamawiać na wynos online – www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty To co mi się u nich najbardziej podoba, to fakt że dowożą pizzę jeszcze wciąż ciepłą. Człowiek ma wrażenie, że dopiero co wyszła z pieca. Bo zazwyczaj te pizzerie to już dowożą jedzenie jakąś godzinę po tym jak pizza została przygotowana i nie smakuje to za fajnie.
  • gość 2017.03.08 [15:36]
    Pizza z AleZebra. na miejscu jest fajnie bo można pograć na automatach czy pójść na laser tag ale z dowozem też mają chyba z pyszne.pl
  • gość 2017.03.16 [21:36]
    MAxipizza, ja zawsze od nich biorę na dowóz. Są na czas, pizza zawsze ciepłą - to się mega chwali. Do tego super ciaasto, składników sporo i widać, zę są świeże. Nie zawodzą wieć nie mam zamiaru zmieniać oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [20:47]
    Ja z maxipizzy jadłam na razie raz, nie zamawiamy jakos mega często jedzenia na dowóz, ale była naprawdę super! smiech.gif Więc jeżeli będą trzymać taki poziom, to w razie czego zawsze mamy gdzie dzwonić, nie jest też droga, co jest plusem oczko.gif
  • gość 2017.03.25 [16:22]
    Uwielbiam pizzę we Wrocławiu, w Gusto maja czeskie piwo i świetne calzone
  • gość 2017.03.25 [17:13]
    Tez jadłam w pizzeri Gusto we Wrocławiu, ale danie obiadowe, bardzo dobra maja kuchnie i idzie sie najeść
  • Flynnek 2017.04.05 [00:50]
    Pizza w Warszawie to temat rzeka. Dużo różnych pizzerii zwiedziłem, ciężko mi wybrać jedną. Jeśli mam coś polecić to wejdź na pizza portal, zamknij oczy i wybierz na ślepo.
  • sekroa 2017.04.27 [12:29]
    Wychodźmy troszkę poza ramy pizzy, fast food'a etc. Polecam restaurację Bierhalle w Koszykach. Mają tam własne piwo, a ich potrawy są dopasowane tak by się idealnie komponowało, no musicie spróbować usmiech.gif Wprowadźcie te miejsce na listę miejsc do "zaliczenia" jezyk.gif
  • gość 2017.05.05 [14:36]
    W Warszawie pizzerii jest mnóstwo i sam się kilka razy naciąłem. Teraz to głównie zamawiam na telefon z Maxipizza i jest okej. Pizza dociera ciepła i też nie trzeba na zamówienie długo czekać. Wyrabiają się w max 30 minut. Co do menu to na stronie
    www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty jest wszystko. Mi smakuje Rustica, dobrze im wychodzi.
  • gość 2017.05.25 [23:14]
    maxipizza - świetny wybór! ja mogę zdecydowanie polecić, chyba najlepsza sieciówka ever, do tego mają dobre ceny a jak nam jeszcze wpadnie promocja, to super pizze mamy po prostu za grosze smiech.gif
  • gość 2017.05.26 [16:17]
    Jeśli już w Warszawie gdzieś zamawiać z dowozem to polecam Maxipizza z Gocławia. U nich można liczyć na to, że jedzenie dowiozą gorące i bez zbędnej zwłoki. Jak mówią mi na telefonie, że pizza będzie za mniej niż 30 minut, to faktycznie mogę się w takim czasie kuriera spodziewać. Wygodny mają formularz do zamówień online na www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty . Coraz częściej właśnie zamiast telefonu korzystam z tego.
  • gość 2017.05.31 [22:22]
    sama zamawiam maxipizze przez neta, zdecydowanie polecam, widać wszystkie promocje itd. mega wygodna opcja - no i oczywiście pizza bardzo dobra usmiech.gif dostawa w 30 min to się naprawdę szanuje, nie wiem czy to standard, ale u mnie niemal zawsze są w takim czasie usmiech.gif
  • gość 2017.06.09 [14:45]
    maxi pizza, tak mi się wydaje, to najlepsza opcja jeżeli chodzi o te nasze sieciówki. Robią naprawdę fajną, smaczną pizze w bardzo dobrych cenach. jedliśmy w kilku innych miastach i tam też jest super, więc to nie jest kwestia lokalu czy dwóch, po prostu sieć trzyma poziom
  • gość 2017.06.12 [23:39]
    Pod Warszawą pizzeriabazylia.pl w Markach
  • gość 2017.06.16 [02:05]
    jeżeli mowa o tej maxi pizzy na pradze, to jest naprawdę świetna! uwielbiam u nich zamawiać! Zawsze pyszna i na czas. pizzerii wiele, ale jak czasem pizza przychodzi w innych po 2 godzinach, to aż się odechciewa zamawiać. W maxi wiem, ze kilka chwil i są

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...