Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DjD

dobry i niedrogi podkład

Polecane posty

Gość DjD

Podajcie nazwe i przyblizona cene. prosze... bo musze kupic jakis w miare dobry,ktory poprawilby koloryt mojej skory i "zamaskowal" wszystkie niedoskonalosci. Mam 100dniowke,dlatego musi byc on niedrogi, gdyz i tak duzo kasy poszlo na inne rzeczy Pomozcie,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz
AA makeup - ok 15 zł - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
Lirene City Matt, ok. 20 zł, poczytaj recenzje w damskiej torebce i na wizażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjD
Slyszalam wlasnie,ze AA jest dobry :) A mozesz mi powiedziec,czy sa jakies rozne typy? i jaki jest najlepszy jesli sa:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbvvn
maybelline dream matte mousse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
AA Oceanic Make Up - jedwabisty podkład rożświetlający, zawiera micro złote drobinki co ładnie wygląda w świetle. Istnieje też wersja bez drobinek. Podkład ten jest bezzapachowy, polecany do suchej i normalnej cery. Dla mnie super !!! w Rossmmanie kupilam go za 13,99 pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
AA podklad matujacy lub pielegnujacy bezzapachowy do skory wrazliwej i sklonnej do alergi jest super i za niewielka cene goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
AA jest matujacy jak dla mnie super i jeszcze drogi rodzaj ale niepamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty girl
tak jak wyżej ktoś wspomniał - Dream Matt Mousse. I d e a l n y ! Matuje i kryje wszystko co trzeba. Polecam. Używam go od ponad roku i nie zamieniłabym na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikatywa
Spróbuj podkładu z DAX. Jest niedrogi bo ok 12 zł. Ja uzywam tego : http://www.ceneo.pl/104742#productLevel i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście musiałabys sobie dostosować go do Twojego typu cery. Na tej stronce masz również dostępne inne odcienie możesz się rozeznać zanim kupisz w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lirene matt lub rozswietlający z pompką ok 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×