Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Szukam sklepu zoologicznego-internetowego. Do tej pory robiłam zakupy w krakvecie, ale przejechałam się na nich już tyle razy, że mam dość. Sprawdzałam telearmę, asortyment podobny, ale ceny już wyższe. Może znacie jakieś fajne i niedrogie sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelkamalinowa
A sklep Kakadu nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej? Nie wiem czy droższy czy nie, kupuję tam od jakichś 8 lat (czy kiedy tam sklep powstał - on inaczej się wcześniej nazywał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie drogo w tym kakadu i tym drugim sklepie, na żwirku różnica w porównaniu z krakvetem to 20zł! Chyba pozostanie mi użerać się z nimi dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jeżeli mogę Ci coś polecić, to zaglądnij na e-karma.pl, to też jest sklep internetowy, ale ma bardzo dobrą opinię. Generalnie ceny mają dość dobre, trafiają się sensowne promocje, można się poradzić pracowników w sprawie doboru odpowiedniego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy dla naszej Pusi w sklepie "Dla Psa i dla Kota" www.dlapsaidlakota.pl Może spróbuj tam. Nie ma może tyle towarów, co w krakvecie, ale sa niedrodzy. Może tam cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem jednym z lepszych jest e-karma.pl Jest tam spory wybór różnego rodzaju karm dla psów i kotów, ceny nie są wygórowane, a za to obsługa kompetentna, która potrafi udzielić porad na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czajsss
zależy co się chce kupować, ja np. sprzęt do akwarii brałem kiedyś na allegro, ostatnio zamawiałem też na akwaria.org, a dla gryzoni na klatki.org i sklepik się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noras89
Polecam www.sklepzoo.net wg cena do jakości usług jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z e-karmą miałam do czynienia i nie mam żadnych zastrzeżeń. ofertę mają dość bogatą, no i przystępne ceny - warto wypróbować, złych opinii na ich temat jak dotąd nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYGOR
Hej Ja kupowalem ostatnie w Care4Animal.pl, szybko, dobra cena. Zadnego problemu z kontaktem, wiec smialo polecam. Pzdr Grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZYGOR
Wiesz co, moze zabrzmi to jak reklama ale wiem ze sklep o ktorym wyzej pisalem karme bierze od producenta(tak zapewnial) i moja Stella wcina i nie narzeka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczulenie po karmie z sieci? może trafiłaś na jakiś badziew podrobiony :/ szkoda psiaka, kurczę. mój ma alergię, więc specjalną karmę dostaje, ale zamawiam w necie, w krakvecie na przykład. zastrzeżeń nie mam żadnych, a pies się nie drapie tak jak wtedy gdy jadł zwykłe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety straszne uczulenie :( Zostają łaty po sierści :( Karma odstawiona i trochę się poprawia już, ale nadal są łyse placki. Już nie kupię nic w necie dla psa :( Na forum biznes znalazłam temat o skupie karmy luzem (prawdopodobnie z chin). To by tłumaczyło ich "ŚWIETNĄ" cenę i jakość karmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze, że karmę dostałam w niemieckim worku. Cieszyłam się, że będzie jeszcze lepsza bo wiadomo produkty na rynek zachodni są lepszej jakości a czytałam, że oni worki skupują oddzielnie :( Jakiś koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irvig_tea
jeśli chodzi o tani i dobry sklep zoologiczny to ja się przychylę do opinii mojej przedmówczyni, że jednym z lepszych jest sklep krakvet. Nie tylko jest tam spory wybór ale masz gwarancję, że jakość oferowanych produktów jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty?? beaphara nie ma? aż sam zaraz sprawdzę bo to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaphar mają dla świnek morskich, dla szynszyli dla królików , koszatniczki, szczura i mają ta linię Care+ także i tak duży wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssuss
Ja u nich systematycznie zamawiam Beaphara:) jakos nigdy nie widziałam żeby czegos zabrakło co mnie akurat interesowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie szukałam beaphara ale dla królika i nie było, może jeszcze się pojawi, jak na razie szukam w zoologach ale też słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
no to jak z tym krakvetem? ja osobiście mam dobre doświadczenia, zresztą w ogóle jak na tego typu sklep mają dość intensywny kontakt z klientem, choćby przez fejsa, te ich różne konkursy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowatyktos
beaphar jest w czołówce karm dla zwierzaków więc to na prawdę bardzo dobre jedzonko, polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×