Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fraja

dobry i tani komplet garnków?

Polecane posty

Gość fraja

Hej. Chciałabym mojej mamie kupić na urodziny jakiś dobry, ale niedrogi komplet garnków. Ktoś ma jakiś pomysł? Najlepiej dobrej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablaaa
Poszukaj w necie, wyjdzie Ci najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w necie na stronie
zepptera. nie są już takie drogie jak kiedyś, a dobre naprawdę. czasem można trafić na jakieś promocje, zniżki, rabaty. sama mam z tej firmy kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madima222
Jakiś czas temu zamawiałam przez Internet pięciolitrowy szybkowar Sapira. Garnek - rewelacyjny i w całkiem dobrej cenie. Dużo potraw można w nim przygotować i to w krótkim czasie. Myślę, ze pewnie mają komplety innych garnków, musisz tylko poszukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolka77
Wydaję mi się, że zestaw garnków Sapira widziałam kiedyś w Selgrosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Ja mogę polecić naczynia jakie robi Valdinox. Są nie do zajechania ;) I bardzo łatwo się je myje, nawet po smażeniu. Swoje zamawiałam online na stronie www.sklep.altom.pl . Grube ścianki, uchwyty złączone razem z naczyniem na zasadzie odlewu, bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka33s
Super jakość mają garnki ze stali nierdzewnej. Ja Ci mogę polecić komplet znakomitych garnków Henkelman ( www.palson-polska.pl/kuchnia-garnki-henkelman.php ). One są wykonane z bardzo trwałej stali chirurgicznej, są naprawdę eleganckie i praktyczne. Gwarancja na dno akutermiczne wynosi 30 lat, na inne elementy kompletu producent daje gwarancję 24 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre profesjonalne garnki ma firma Tanake, są na prawde porządnie wykonane i wygodne w użytkowaniu :) na www.tanake.com.pl jest wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość special
tanie? wyrzuć to niestety ze swojego kuchennego słownika... albo coś jest dobre, ale wtedy musisz się liczyć z kosztami, albo tez coś jest tanie i jest do niczego niestety... coś za coś... Lepiej dopłacić więcej i mieć coś markowego i pewnego. Zresztą, jak kupisz tanio, to to i tak pożyj***ardzo krótko, bo się przepali, albo pęknie, lub coś innego i znowu będziesz musieć wybierać coś nowego, czyli de facto zapłacisz podwójnie.. Ja polecam garnki Tefal. W promocjach idzie wyrwać niekiedy naprawdę niedrogie, a doskonałe wręcz jakościowo produkty w porównaniu z innymi. Lepiej czasem kupić jeden a porządny garnek zamiast dwóch gorszych. Rozejrzyj się po ich stronie http://www.tefal.pl/Garnki-i-Patelnie/c/cookware%2B%26%2Bkitchenware albo w sklepach i dobierz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuba
ja mam fajny zestaw garnków tefal duetto 10 elementowy, jakiś czas temu zamówiłam w promocji w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela69
Bardzo fajny ten zestaw garnków tefal i cena w sferisie tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelina
Uwielbiam garnki emaliowe dla mnie są najbardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioneta_88
ja kupowalam w media expert dziesiec garnkow MPM MGK-06 o ile dobrze pamietam. za 320? byly przecenione. sluza mi doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaa
ja kupowałam w sfersie nie takie drogie a porządne i grube dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszych garnków niż te https://www.al.to/p/360759-garnki-i-patelnie- tefal-ingenio-essential-l2009902-8-cz.html oczywiście mają bardzo wytrzymałą powłokę nieprzywierającą, jak można się domyślić Tefal też dodał wskaźnik Thermo-Spot co znacznie ułatwia gotowanie. Ale co najlepsze to w zestawie znajduje się odłączana, uniwersalna rączka która pozwala chować garnki do lodówki lub szafki bez kombinowania jak ułożyć patelnię bo rączka przeszkadza. Poza tym w tych garnkach można gotować w piekarniku :) Najlepszy zakup w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
Tefal Ingenio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana221

Taki komplet kupisz na https://centrumhandlowerobi.pl :)

Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×