Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry smartfon do 1000 zł

Polecane posty

Gość gość

Szukam smartfona dobrego, który nie bedzie mi sie zawieszal, a jednoczesnie bedzie w miare wydajny. mam 1000 zł do rozdysponowania. polecicie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xiaomi mi4 na allegro kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to chinski telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź może Samsung Galaxy J5 - tę starszą edycję. jest jeszcze dobra jeśli chodzi o parametry i kupisz za 700 zł http://matrixmedia.pl/smartfon-samsung-galaxy-j5-czarny.html a jak nie to dorzuć trzy stówy i kup nowy model chociaż stary to naprawdę dobry telefon - korzystam od roku i jestem zachwycony. a że jeszcze taka cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wybierzesz konkretny model to spróbuj kupić przez dziobacz.pl ta strona działa tak że jak jest kilku chetnych na ten sam sprzet to zbijaja cene u dystrybutora i taniej mozesz kupic, nawet kilka %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skepta
No niby xiaomi dobry, ale musisz sprowadzać z Chin i mogą Ci cło odprowadzić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sony xperia m4 aqua?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sprzedają ten model jeszcze, ale był naprawdę porządny. Niedawno zaczeto sprzedawać Sony Xperia M5 - nie taki tani jak M4, ale równie dobry, znaczy lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam oszczędzania na telefonach - ja tak zrobiłem i teraz płacze, bo mam marniacką umowę od 3 lat i jeszcez muszę rok wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samsung Galaxy J5, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy A3, Xiaomi Mi4c, Meizu M5 - to chociażby takie najlepsze modele do tysiąca złotych. Wystarczy pokombinować trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest hujułej honor x5. Mam go i bangla jak zyleta. Samsungi sie przy nim chowaja, w tej cenie oczywiscie. Ja mam hujałeja, kolega szajsunga i placze jak dotyka moj telefon. Idz pomacaj jest w euro agd, mowie powaznie. To nie zaden zart. Obudowa metal, baterka 3000mAh, jak nic nie robie to i 3-4 dni wytrzymuje. Cudo nie telefon. Szajsungi moga mu obudowe czyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się do 1000 zł kupić dobry smartfon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu798
Wziąłbym na Twoim miejscu 3 modele pod uwagę http://www.sferis.pl/p/383184-smartfon-lenovo-moto-g-lte-3rd-gen-16gb-czarny-sm4324ae7l1.html Czysty android także o płynność działania nie musisz się martwić Tak jak ktoś wcześniej napisał P8 Lite albo P7, który jest bardzo podobny ale ma lepszą rozdzielczość ekranu i troszkę mocniejszą baterię. Ostatnio czytałem troszkę o telefonach Cubota, ogólnie cena ich jest bardzo przystępna a specyfikacja bardzo dobra. Nie miałem okazji pobawić się tym telefonem ale myślę, że warto zagłębić się w ten temat bo wydają się być dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lg mają teraz super te telefony. Na electro.pl kupiłem za 820 zł i użytkuje mi się go wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory właśnie brałam pod uwagę lenovo ale 2 generacji, ale teraz tak patrząc na specyfikację chyba się zdecyduję na trójkę, w sferisie widzę mają raty 0% więc nie będzie dramatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
na pewno warto popatrzeć na telefony samsunga, mają dużo modeli, bardzo funkcjonalnych, swoja drogą uważam, że samsung inicjuje w sowich telefonach bardzo innowacyjne rozwiązania technologiczne, jak np. możliwość czytani smsów, bez potrzeby odwracani telefonu. Ambasador marki samsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni93
Też bym postawiła na takiego cubota, mają przychylne recenzje testów, posiadają serwis na terenie polski, można je kupić w polskim sklepie, na razie chyba tylko w sferisie, i przed zakupem zawsze do takowego sklepu można się przejść i oglądnąć wersję demo. P8 lite też jest bardzo sympatycznym rozwiazaniem, bardzo dobre wykonanie telefonu i tez przychylne opinie i recenzje testów więc warto zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
ja jednak uważam, że warto inwestować w telefony znanych producentów, taki Samsung jest znany na całym świecie i sprawdzony więc raczej nie ma co sie zastanawiać nad tą marką. Ambasador marki Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeglądałam ostatnio ofertę sferisu to wpadło mi w oko że mają OnePlus One na promocji za 1k z jakimś kodem rabatowym więc sobie zerknij, telefon wg specyfikacji wydaje sie bardzo porzadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat zawsze wybieram telefon u operatora. Nie lubię za niego płacić nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
zwróć też uwgę na parametry, jakość zdjęć i system oepracyjny, Samsungi mają Android, moim zdaneme bardzo dobry system, poza tym te nowe Samsungi bardzo szybko się ładują. Ambasor marki Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz w abonamencie, czy chcesz kupić osobno? jeżeli w abonamencie to wejdź na komórkomat i porównaj sobie oferty operatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
nie znma tej marki telefonów więc raczej ciężko będzie mnie przekonać, ja raczej celuję w sprawdzone produkty, takie jak np. Samsung, znam ich produkty i wiem czego mogę się po nich spodziewać. Ambasador marki Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×