Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edith 30

Dobry stanik.

Polecane posty

Gość Edith 30

Witajcie. Właśnoie odkryłam stronę Kafeteii, Wasze forum i od razu pytanie do dziewczyn z dużym biustem. Ja mam 75D i poszukuje dobrego stnika. Co polecacie? Pozdrawiam i dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ceny
w katalogu bon-prixu są fajne staniki w dużych rozmaiarach, na szerokich ramiączkach, ceny przystępne ale boję sie zamówić bo moga nie pasować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith 30
Dziękuję za dobre rady:) i proszę o jeszcze. Podzielam opinie, że lepiej zaplacic wiecej, ale ladnie sie prezentowac i byc zadowoloną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesin
na duży biust tylko model ROSSI Nova firmy Gaia. Sama mam duży biust i wiele staników już "przerobiłam". Rossi Nova jets dla mnie iedelny-masz wszystkie kolory:), cena 49.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avocado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
ja mam biust D a staniki usztywniane w triumphie sa max do C a kiedys zawsze tam kupowalam porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
75D to duży biust?Chyba żartujesz.Ja mam 80F:P A wracając do tematu to ja kupiłam ostatnio stanik na www.wyprzedazbielizny.pl model Gina firmy Alles i sobie chwalę:-)Stronka fajna,ceny również,wysyłka 8zł lub 12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith 30
A co myślicie na temat minimizera triupmha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 c
ja proponuje bez gąbek tylko z drucikami a tak to takie materiałowo-costam . w triumphie panie doradzą . nie są drogie około . 50 zł a trzymają dobrze biust. z moich doswiadczen z staników z gąbkami wylewa sie wszystko ... , a z tego nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez polecam Samantę.... super sie noszą, wytrzymałe, kiedys wrzuciłam do pralki i.... nic sie z nimi nie stało :-) Niestey ceny wysokie, ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Gaię. sama jej używam i już od 2 lat nie chcę żadnych innych biustonoszy. świetnie wyprofilowane, typowo projektowane dla dużych biustów a dodatkowo wzory są przepiękne, w porównaniu do innych produktów przeznaczonych dla dużych biustów. no i cena bardzo fajna, ostatnio udało mi sie kupić 2szt po 50zł każda (w sklepie internetowy), wczesniej w sklepie tradycyjnym płaciłam 75zł za sztukę, więc radzę poszukać jednak necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaje staniki i z doswiadczenia wiem ze na wieksze biusty super nadaje sie stanik z firmy malinez lub almi a pozatym 75d to wcale nie duzy biust sa nawet 70e :) i dopiero wtedy zaczyna sie maly klopot hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kaledonia
ty to masz już doje, a nie piersi i 80cm pod biustem?????????? po prostu jesteś gruba, schudnij to i doje ci sie zmniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×