Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GabiGrad

Dobry syfon do bitej śmietany

Polecane posty

Czy któraś z Was może mi polecić dobry i sprawdzony syfon do bitej śmietany, ja miałam już 2 różne ale za każdym razem jest problem z uszczelkami. Potrzebuje coś prostego o małej pojemności aby nie marnować samej śmietany i naboi gazowych, syfon typowo do amatorskich zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełgosc
Do czego wykorzystujesz taki syfon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bita śmietana może być np do kawy mrożonej deserów, ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych domowej roboty, ja akurat nie korzystam z syfonu ale mam bitą śmietanę kupiwaną jako gotowiec w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja44
a nie lepiej kupić zwyczajny mikser? teraz sferis ma wyprzedaż małego agd, ja mikserem ubijam śmietanę w jakieś 2 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiGrad
Ja potrzebuje syfon, bo często przygotowuje w domu kawę mrożoną dla rodziny i gości, to samo dotyczy deserów lodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syfon do bitej smietany to jest fajna sprawa, jeśli się często używa np. wlaśnei do kawy, także rozumiem tę potrzebę ;) może taki? gastrro.pl/hendi-syfon-do-bitej-smietany-kitchen-line-05-l-588369.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja mam w planie kupić taki malutki: https://allegro.pl/oferta/syfon-do-bitej-smietany-kitchen-line-0-25l-bialy-7570697749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×