Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzik02

dobry tusz do rzęs- efekt mocno pomalowanych oczu

Polecane posty

Gość madzik02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik02
od dawien dawna poszukuję dobrego tuszu do rzęs używałam już tanich i droższych znalezienie ideału graniczy chyba z cudem Może cos polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za firma, fabelic?? polecam tusz Burjois, Coup de theatre!.. efekt fajny... ale ... musisz poswiecic sporo czasu zeby sie umalowac ... (ja conajmniej 30 min) po troche ponad miesiacu tusz wysycha... ale, to fakt, efekt, jak sie naprawde postarasz, jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam `lash architect` L`oreala - za jego pomocą mozna osiagnac niezmieskie rzęsy ale tusz ma ten mankament, ze szubko wysycha i wtedy juz ciezko osiagnac spektakularny ekekt. poza tym polecam w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... wies, wiadomo ze na oficjalnej stronce eda sie zachwalac ;) nie chce pobierac jakiegos katalogu... ja chce wiedziec co to za firma, bo pierwsze slysze o czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam Ci linka do moje prywatnej strony , czego chcesz jeszcze ?? Moge zrobic kopiuj - wklej i będziesz miała tu to samo co tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik02
no, to jest własnie problem ze ten tusz wysycha....no jak juz kupię droższy to chociaż kilka miesięcy mógłby się trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo80.... z Twojej strony, odeslalo mnie do oficjalnej strony, wiec nie wiem o o Ci chodzi... poprostu chcialabym wiedzie, czy to jest jak avon, oriflame, czy cos innego... czy kosmetyko sa w sklepach. jakiej sa jakosci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik... ja nie wiem jak to jest, bo ostatnio moja kolezanka stwierdzila ze ona ma tusz (astora) od grudnia... moze to zalezy od urzytkowania... ja tam tuszu nie oszczedzami uwielbiam mocny (bardzo bardzo) makijaz oczu... a na dzien to same rzesy, ale bardzo bardzo wytuszowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Yves Saint Laurent, taki w zlotym opakowaniu. Moim zdaniem rewelacja. Maluje sie ok. 3 razy w tygodniu i wtedy starcza mi na rok!!!! Zupelnie nie wysycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faberlic to wiodąca rosyjska kompania kosmetyczna, realizująca sprzedaż produktów w systemie sprzedaży bezpośredniej. Podstawą kosmetyki tlenowej Faberlic jest Aquaftem-znak handlowy odkrytych przez medycynę rosyjską, związków perfluoroorganicznych do użytku zewnętrznego, wyróżniających się zdolnością do transportu tlenu molekuralnego. Jedynym posiadaczem praw do wykorzystywania Aquaftemu w kosmetologii jest kompania Faberlic. AQUAFTEM: -dostarcza tlenu molekularnego do głębokich warstw skóry -wzmacnia przyswajanie biologiczne aktywnych substancji przez komórki skóry -stymuluje metabolizm (przemianę materii) w komórkach skóry -wykazuje działanie odmładzające komórki skóry -posiada wysoko skuteczne działanie gojące -nadzwyczaj skuteczny środek przeciwzapalny i przeciwalergiczny Do produkcji kosmetyków Faberlic wykorzystuje się surowce najwyższej jakości. Produkty firmy odpowiadają standardom jakości wiodących producentów światowych. Surowce wykorzystywane w produkcji Faberlic dostarczane są przez 500 dostawców z 21 krajów świata. Firma współpracuje z wiodącymi światowymi wytwórniami kosmetycznymi - Intercos (Włochy), Fiabila (Francja), Faber Castel (Niemcy) oraz utrzymuje kontakty z gwiazdami światowego przemysłu kosmetyki kolorowej i perfumerii - Chiarą Fantig i Pierre Bourdon. To jest na mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tyle to sobie moge przeczytac... ja nie wiem, czy do Ciebie naprawde nie dociera (bez obrazy) ze ja bym chciala wiedziec co to za firma, ale tak po ludzku... i najlepiej od osoby ktora w tym nie siedzi, bo jak widze to Ty tu bys wszystko zachwalala :/ ja nie potrzebuje takiej opinii... chodzi mi o cos czego nie przeczytam ale czego moge sie dowiedziec od urzytkownika tych kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallllo
dziewczyny ja tez lubię mocno wytuszowane rzęsy ale niestety mam chyba jakieś felerne rzęsy bo mogę pomalować tylko raz a jak drugi to tak się posklejają że żaden "grzebyk"czy szczoteczka nie pomagają(bez względu na firmę tuszu) czy macie na to jakieś rady??? a znalazłam teraz fajny tusz (o dziwo bardzo tani) firmy Sensique ok.8 zł ale jestem bardzo zadowolona no tylko te moje rzęsy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja ci doradze
jak bym malowala rzesy pol godziny to bym wygladala jak kukla........ja nie wiem ale mi sie jakos te rzesy skleja...po 2 warstwie jak naloze..wam sie nie sklejaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallllo
no mi się tez sklejaja a jak pomaluje drugi raz to mam trzy rzęsy na krzyż!!!masakra!!!!!i ten grzebyk nawet nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie taki problem, to najlepiej zeby byla esta szczoteczka... ja np mam od takiego tuszu jednego (maybellina tego podwujnego) szczoeczke i jak pomaluje rzesy, to poziej nia rozczesuje (oczywiscie tamta szczoeczke co jakis czas myje, zeby nie bylo na niej durzo tuszu a najlepiej wcale)... poza tym jak sie wsciekam, to roadzielam rzes igłą... :) jestem w stanie wtedy rodzielic karzda rzese :P ale lepsze od tych igiel do szycia sa takie do zastrzykow, mam przetestowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×