Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość poszukiwaczka laptopa

Doradźcie laptopa do około 1000zł na Allegro

Polecane posty

Gość gość poszukiwaczka laptopa

Więc pewnie będzie kosztował do 1200, 1500 gdzie indziej. Ekran 14 cali. Obecnie mam Samsunga R510 z 15 cali i mimo wszystko taki duży mi niepotrzebny, a wygodniej przenosić mniejszy oczywiście. Zależy mi, by był szybki i sprawnie ciągnął programy graficzne typu Corel, Photoshop (tak, dam radę na małym ekranie) i mało awaryjny. Mój Samsung nigdy się nie zepsuł mimo używania 12 i więcej godzin na dobę, dopiero teraz wiatrak dogorywa. Póki co przyszły mi do głowy takie konfiguracje - LENOVO G40-45 AMD A1-6010 Radeon 2GB 500GB Win8.1 - Laptop LENOVO 100 INTEL 2x2,58GHz 14 2GB 250GB - Laptop DELL Inspiron 3451 Intel 500GB Win8 Proszę o rady, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zajrzeć na tą stronkę https://shoplet.pl/. Znajdziesz tu wszystko co z kompami związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej porównaj sobie ceny w dużych sklepach technologicznych i znajdziesz coś dla siebie :) W naszej apce możesz przeglądać aktualne gazetki, co z pewnością pomoże w rozeznaniu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczunka
ja bym z allegro nie ryzykowała. idz sobie do media expert, sa duze promocje na taka elektronike, ktora przydaje sie do szkoly i pracy, czyli laptopy pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukałabym coś jeszcze z serii IdeaPad (np. model 10-15IBR lub 300S-11IBR). - do zastosowań biurowych przydałby się także szybki dysk SSD, jednak w tym budżecie może być ciężko się zmieścić. Model dostępny np. w Sferisie czy komputeronik. Koniecznie zwróc uwagę czy ma system ( bez systemu są z oznaczeniem DOS) oraz czy nie jest rafabrykowany czy outletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie też bym przeszedł do jakiegoś avansa czy coś tam masz gwarancję że sklep się nagle nie zawinie czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa1
ja popieram przedmowcow, ktorzy odradzaja allegro. tak jak ktos napisal - media expert ma spory wybor i mozna brac na raty. nie warto inwestowac w kota w worku mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam brać coś lepszego od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrju79
Szczerze? Jeśli zależy ci na kupnie sprzętu przez internet to lepiej wybrać jakąś sieć z wyrobioną marką np. Komputronik. Na Allegro bardzo łatwo zrobić się w konia, a użeranie się potem o zwrot kasy bywa nużące. Poza tym warto zainwestować trochę więcej kasy, bo laptop za tysiąc złotych to marny sprzęt... Ja tam od dawna robię zakupy właśnie w Komputroniku i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Polecam też dlatego, że wypuścili własną aplikację Klient VIP, która działa jak karta lojalnościowa. Fajne zniżki mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_maca
jeśli sprzęt ma być na lata, to lepiej zainwestować w niego nieco więcej kasy. pożycz, jeśli nie masz, ja tak zrobiłam i mam MacBook dzięki kredytom-chwilowkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
Zdecydowanie mówię nie chwilówkom, lepiej weź sobie laptopa w raty 0%, na rynku jest dużo takich promocji ostatnio widziałem w sferisie i w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×