Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila16

dzień ojca

Polecane posty

Gość lila16

co mogę podarować tacie w jego święto ? jest z zamiłowania wędkarzem, często biwakuje, chodzi po górach a ja sie na trym nic a nic nie znam ;/ poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przejdź się do jakiegoś sklepu wędkarskiego i zapytaj po prostu co może się przydać zapalonemu wędkarzowi i z jakiego prezentu by się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jeszcze jaki masz fundusz bo jeśli masz kasę to może lornetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamrola
Ja już wymyśliłam, ze kupię ojcu książkę i Torcik Wedlowski z dedykacją specjalnie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika :)
A ma może jakieś zdjęcia z tych wypraw? Mój tato też chodzi po górach. Chciałam mu kupić jakiś sprzęt, ale on wszystko ma. Pozbierałam więc zdjęcia i stworzyłam taką fotoksiążkę http://fotobistro.pl/fotoksiazki z fotami z jego wypraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest dzień ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisała koleżanka wyżej, lepiej by było gdybyś poszła do sklepu wędkarskiego, powiedziała jaki masz budżet i ktoś by Ci tam najlepiej doradził. lornetka jest fajnym pomysłem, ale nie wiem co Twój tata ma, a czego nie - może takie krzesełko dla wędkarza? a może coś związanego z rybą? ;) jakiś breloczek czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka_00
może lornetkę? w sferisie są takie z wyższej półki, Twój tato będzie mógł podziwiać jeszcze lepsze widoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcindaniel
Skoro lubi chodzić po górach to moze coś co będzie kontrolować jego ciało? Polecałabym smartwatch'a. Ja swojego kupiłem na teletorium i jestem naprawdę zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś nad czymś do ubrania? :) Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty do najlepsze rozwiązanie. Piszesz, że tato prowadzi aktywny tryb życia. Więc może wygodny dres, fajna sportowa bluza? :) Opcji jest wiele! Wszystkie tego typu produkty męskiej garderoby znajdziesz u nas -> www.Ombre.pl Zapraszamy do nas! W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nigdy nie musiałam obchodzić tego święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinitas
W sumie ten pomysł ze smartwatchem jest całkiem niezły, ostatnio oglądałam je w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich sympatyków wędkarstwa oraz górskich wycieczek świetnym prezentem są koszulki woolmed. Mają one wełnę owczą wszytą na plecach i dłuższy tył, dlatego świetnie się nadają na takie męskie wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może takie wysokie buty na ryby? Płaszcz, wędka, kapelusz - trzeba wybrać się do sklepu wędkarskiego. Albo najlepiej jak zaproponujesz, że spędzisz ten dzień z nim własnie wędkując, albo wyjezdzając na wycieczkę - zorganizuj cos fajnego w plenerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja w tym roku zamówiłam tacie kilka koszulek z receapl na dzień ojca bo zawsze narzeka,że nie ma się w co ubrać. Ehh ci faceci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×