Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta 31

e stylowi pl oszuści

Polecane posty

Gość Jolanta 31

Ostatnio była dość burzliwa dyskusja na temat shop e stylowi pl buty do mnie dotarły słabo wykonane zapadajace się śmierdzące nie wiem czym jakby ciepłe zapocone nie wiem jak to ująć oczywiście przymierzam jednego noga mi się zapadła zero stabilizacji można skręcić nogi odrazę napisałam to co myśli otrzymałam odpowiedź ze śmierdzą bo w nich chodziłam oczywiście chciałam adres do zwrotu którego nie otrzymałam tylko znów zablokowany mail napisałam do Nike pl czekam na odp jutro zglosze sprawę na Policje uważajcie i nic tam nie zamawiajcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie stary temat? tyle stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jakiś admin? prosimy o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta 3 1
Dziś firma nike podała mi adres e mail do działu który zajmuje się znakiem towarowym w beneluxie będę dziś pisać do nich mam nadzieje ze tego tak nie zostawią planuje im też wysłać buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj bylo 11 stron opinii oszukanych ludzi! Co sie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl juz ten temat na kafeterii ale teraz jest jakis blad (error). Ja czekam na buty juz ponad miesiac i gowno! Zero kontaktu! Jestem mega wsciekla! Bede niestety musiala isc na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 4 dni, kiedy minie 30 dni od zamówienia to zgłaszam sprawę na policję Ciekawa jestem kto usunął poprzednią dyskusję Do pani dzwoniłam dziesiątki razy a maile wracają jako błędne. Może policja coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie...ciekawe, co się stało z wcześniejszymi wpisami..??? He hee...żałosne..... : PP Widać.."obsługa" nie chce mieć problemów. Ja czekam,też miesiąc na buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa39
Zniknąl burzliwy watek na temat sklepu e stylowi.Wypowiadalo sie tam dużo zawiedzionych osob.Niestety, sama tam zamówiłam buty,czekam juz prawie 4 tyg i nic..Na emaile równiez nie odpowiadają,nie mam kontaktu telefonicznego.Sama jestem ciekawa kto usunął tamten wątek...Szczerze odradzam kupowanie tam butow,z poprzednich opinii wiadamo juz ,ze to podróby i do tego takie z najgorszego sortu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj dostałam buty Śmierdzą tanią chińszczyzną, pouwalane gdzies klejem na podeszwie, a paczka nadana prosto z chin, ponadto dziwnie wygnieciona w siwej folii W środku jakieś papierki mówiące o tym ze buty są z chin i oczywiście mało wyraźny "paragon" Próbowałam jeszcze nastraszyc panią ze to oszustwo na które jest paragraf ale już chyba nie ma to sensu i zwyczajnie wybiorę się na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już czekam z miesiąc na buty. Jestem w sumie załamana czytając te wszystkie opinie, nie wiem, jak mogłam nie zrobić tego wcześniej...ech Czekam do piątku (napisali mi maila, ze mają przyjść w tym tygodniu). Jeśli okażą się podróbkami albo w ogóle nie przyjdą na pewno tego tak nie zostawię. Proszę o info, jak ktoś już coś więcej wie. Co za świat...wszędzie oszuści. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1234556
Ja niestety też zamówiłam buty z tej strony - doszły po miesiącu. Buty nie są podobne do oryginału i w dodatku śmierdzą ... oraz widoczny jest klej na butach. Napisałam do nich parę wiadomości z informacją o odstąpieniu od umowy lecz zero reakcji z ich strony. Jeśli ktoś będzie wiedział czy można zwrócić towar i w jaki sposób to bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno tej sprawy tak nie zostawię, znalazłam info ma temat prawdopodobnie właściciela i jeśli nie dostanę odzewu z ich strony, idę na policję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, żeby było śmieszniej... Wypowiadałam sie na wcześniejszym forum. Po burzy która sie zrobiła wokół tej firmy wreszcie zdołali mi odpisać na maile i udało mi sie odzyskać pieniądze. Raz na maila mi powiedzieli ze mam wysłać buty jakiejś kobiecie która chce je ode mnie kupić, potem ze na magazyn. Dostałam adres na ul lipskiej w Krakowie, z dopiskiem ze mam je odesłać na "magazyn". Z tym ze ten budynek na lipskiej to zwykły blok mieszkalny. Zatem odesłałam buty na adres, który jest podany na stronie sklepu czyli ten w Londynie- tak żeby sie nie okazało , ze wysłała buty "cholera wie gdzie". Po 2 tyg od wysyłki dostaje znów maile od e-stylowi, ze ich odszukałam i nie wysłałam butów a ten adres z ich strony jest błędny i oni nie maja tam żadnego swojego oddziału. I jeszcze groza mi policja. To juz jest hit. Zastanawiam sie, czy sama nie pójść na te policję dla świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawać tutaj swoich danych wiec może Pani podać swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamówiłam buty niu balanse ale z tego co czytam to pieniądze w bloto wrzucone czekam już 15dni i nic:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna
Rozumiem. Mój email to baronessa102@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamówilem buty z ich strony czekam ponad miesiąc i nic obiecali ze zwrócą pieniądze jeśli paczka nie dojdzie do końca tygodnia oczywiście nie doszła wysłałem im dane i nr konta do przelewu pieniądze nie wpłynęły przez tydzień na maile odpisują ale pieniędzy nie przelali zwykli oszuści będzie trzeba iść z tym na Policje albo zrobić jakiś pozew zbiorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd biorą się tak negatywne opinie na temat firmy e-stylowi.... może rzeczywiście konkurencja nie śpi.... Ja zamówiłam od nich adidasy - rzeczywiście czekałam na nie prawie miesiąc ale jeśli ktoś dokładnie przeczytał regulamin to nie powinien być zaskoczony. Buty które otrzymałam były naprawdę dobrej jakości i zgodne ze zdjęciami i opisem. Jedyne co mi się nie zgadzało to wysyłka butów z Chin (GUANGZHOU), buty wyprodukowane w Wietnamie a paragon zakupu z Hong Kongu. Trochę to zbyt zagmatwane i według mnie to dowód na to że buty nie są oryginalne. Poza tym przeczytałam opinie w internecie i podjęłam decyzję o zwrocie. Ale nie mogę powiedzieć - na każdego maila otrzymałam odpowiedź z firmy e-stylowi. Szybko dostałam adres do zwrotu i już po tygodniu otrzymałam zwrot kosztów. Nie wiem skąd biorą się oskarżenia że firma nie odpowiada na maile... ja nie mogę im nic zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z was dostał ten obiecany "certyfikat oryginalności"? Zamówiłam u nich buty 24.04., piszą że wysyłają w ciągu 5 dni roboczych, a paczka dociera najczęsciej po 15dniach roboczych, więc zostało im około 5/6dni, choć w regulaminie jest do 30 dni roboczych. Boję sie, że buty nie dojdą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłem roshe run 29marca a przyszły 18kwietnia buty w orginalnym pudełku wygodne nie narzekam na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, mi również odpowiadają na maile, ale butów nie dostałam jeszcze, a już miesiąc minął. Jeśli dojdą, to prawdopodobnie też zwrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żal :P ja dostalam mega buty 50% taniej i mam gdzies wasze opinie. nie pasuje wam to idzcie do sklepu stacjonarnego, gdzie dostaniecie buty, które mozecie dotknąć i zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta 3 1
Nie zwrócicie bo Pani Karolina zablokuje maila i przestanie odpowiadac nie otrzymacie paragonu czy komuś Policja pomogła w tej materii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czy ktoś już to zgłosił na policję bo zamierzam to uczynić gdyż nie dostałem paczki a zaraz mina dwa miesiące pieniędzy też nie zwrócili jak obiecali a kwota dla mnie nie jest mała proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobieta jest chora psychicznie. jej oskarzenia,ze nie odeslalam jej butow nie ustepuja. specjalnie wyslalam je na adres podany na stronie bo wiedzialam, ze pewnie tam i tak nic nie ma - ale to juz problem tych oszustów. ta kobieta zasypuje mnie mailami ze pojdzie z ta sprawa na policje i udostepni moje dane. śmiech na sali. co wiecej, na szczescie udalo mi sie znalezc potwierdzenie nadania przesylki, ale nie mam zamiaru jej tego wysylac. niech zglosi mnie na policje - ja zamkną za ten interes a mi nic nie grozi. jezeli pani to czyta to serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam buty 5 maja i powiem wam, że bardzo długo się nad tym wahałam, ponieważ nie lubię kupować przez internet. Jednak ich zapewnienia, że buty są orginalne i dość fajna cena mnie przekonały. Oczywiście więcej zdrowia na tym tracę niż przewiduję norma, ponieważ najpierw nie działał mi regulamin i dziś korespondując z tą rzekomą firmą internetową dowiedziałam się, że buty idą z Chin czyli wiadomo, że z orginalnością mogłam się już pożegnać... dodatkowo osoba, z którą pisałam powiedziała, że mam się już nie ośmieszać, kiedy przedstawiłam jej podstawowe prawa konsumenta i możliwość bezpłatnego zwrotu. Jakoś przeżyję te pieniądze, które tak naprawdę poszły w błoto, ale nie potrafię przeżyć tego, że dałam się na to nabrać i dodatkowo zostałam wyśmiana i wyzwana przez tak naprawdę oszustów. Nawet nie wiem czy te buty do mnie dotrą, a jak tak to w jakim będą stanie. To jest moja przestroga przed kupowaniem przez internet! I jeśli to będą straszne jakościowo buty po prostu wyrzucę je do kosza i nie będę walczyć z nimi o te głupie zwroty i inne pierdoły bo to jest bez sensu, bo i tak nic nie ugram. Jednak w razie czego będę przygotowana na to żeby wybrać się na policję, ale tylko dlatego, że to całe przedsięwzięcie "e-stylowi"po prostu nie powinno istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345678910654
Czy ktoś z was był już z tą sprawą na policji ? Lub czy ktoś wie czy zawiadomienie o tym, ze nie mogę tego zwrócić coś zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi buty ida już miesiąc. Jak dostanę paczkę to otworzę ja nagrywajac kamera. Pokaże co jest w środku i czy sa oryginalne. Jeżeli będą problemy z odesłaniem i odzyskaniem pieniędzy, wykorzystam ten filmik, maile itp na policji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Uwaga!!!! Nie kupować na e-stylowi to oszuści!!! Ja czekałam 2 miesiące na przesyłkę i nic ani kasy ani butów. Podesłali mi jakiś lipny nr przesyłki. Okazało się że to list nie paczka nie wiadomo do kogo wygole. Dziś składam zawiadomienie i o popełnieniu przestępstwa z art 286/ 1 przez ten sklep. I postaram się z całych sił żeby już nikt nie został przez nich oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×