Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaneta***

Edel-optics czy ktoś kupował tam okulary ?

Polecane posty

Gość Żaneta***
Nikt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta***
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta***
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta***
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta***
Podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powazna
ja kupowałam w grudniu YSL za 700 zl. wszytsko ok, przesyłka przyszła DHLem. okulary oryginalne. 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta***
Poważna dzięki :-) Ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mujerra
Podnoszę temat! Kupiłam u nich miesiąc temu okulary i do tej pory nie doszły. Czy ktoś na temat tej firmy może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkot
Sklep godny polecenia.Udzielono mi niezbędnych informacji.Otrzymałem e-maila z informacja o przyblizonym czasie dostawy( 3 tygodnie ) natomiast okulary pojawiły się u mnie w przeciągu tygodnia. Produkt orginalny (Tommy Hilfiger (TH 1044/S 807/Y1) )i bardzo przystępnej cenie. Formę płatności wybrałem za pobraniem-bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miet
po 4 tyg piszą że jeszcze 4 tyg.i czy chce się czekac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujacy
sklep masakra. galopujaca ignorancja. nie odpowiadaja na maile:/ zakupilem okulary ponad 1 m-c temu. zadnego kontaktu!!!!! nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golddiger
Kupowałem tam okulary TOM FORD za 1600PLN, Wszystko jak trzeba. Mialem czekac do 2 tygodni, paczka przyszla po 7 dniach kurierem UPS z Hamburga. 100% oryginal, strona jak najbardziej godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plechowiec
Nie kupujcie w tym sklepie. Nie dość, że oferują towar, którym nie dysponują, to jeszcze nie chcą zwrócić pieniędzy. Ja czekam już 4 miesiące i nie wygląda na to żebym się doczekał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlage
Plechowiec i co otrzymales okulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMbb
Co za banda złodziei. Kupiłem okulary Ray Ban, miały dotrzeć do 10 dni. Po 30 dniach informacja ze nie ma ich na stanie i czy czekam kolejne 30 dni czy wymieniam na inne. Zazadalem zwrotu pieniędzy. Po tygodniu sie odwzwali - powiedzieli ze zwrot nastąpi od 7 do 14 dni.teraz otrzymałem informacje(po 14 dniach) : 'znajdujemy sie tymczasowo w sytuacji iz zwrot pieniedzy moze nastapic dopiero za ok. 30 dni. Bardzo przepraszam za nieprzyjemna sytuacje, prosze takze sie nie obawiac, kwota na 100 % zostanie zwrĂłcona. ' Banda złodziej. Tak działają. Ostatni raz wpłacam na jakieś zagraniczne konto. 500zl wtopy. Co radzicie: olać, policja, sad czy jechać tam i powystrzelac po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakfo
Witam. Kupilam u nich okulary Carrery, ktore raczej ciezko u nas dostac ;) Cena konkurencyjna, wysylka calkiem szybka mimo ich deklarowanego czasu do 2 tyg. [moja zostala zrealizowana w przeciagu tygodnia: po zlozeniu zamowienia informuja w ciagu 1-2 dni czy zostanie ono zrealizowane /w sensie czy maja towar w magazynie/, potem informuja emailem o wyslaniu zamowienia kurierem wraz z numerem za pomoca ktorego mozna na stronie UPS sprawdzic gdzie sie nasza przesylka znajduje i kiedy mozemy sie jej spodziewac]. Wybralam opcje za pobraniem - bezpieczniej i mniej komplikacji w razie gdyby nie dalo sie zrealizowac zamowienia z powodu brakow magazynowych [jak mi sie przytrafilo z poprzednia wersja kolorystyczna jakis miesiac wczesniej ;)]. Trzeba tylko zwrocic uwage na jedna rzecz - okazalo sie, ze zaplacilam troche wiecej niz kwota na jaka opiewal pierwotny rachunek [to za przyczyna innego kursu EUR z dnia otrzymania przesylki; na etykiecie widnieje kwota w EUR - nie PLN, a rachunek pierwotny wystawiony jest w PLN po kursie z dnia zakupu]. Byla to kwestia 3 PLN, wiec nie tragedia ale nalezy miec na wzgledzie, ze im wyzsze wahania tym wiecej doplacimy ;) Ogolnie pozytywne wrazenia, wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest to co piszesz pakfo. Aż trudno uwierzyć ze dla niektorych są tacy wspaniali a drugich robią jak chcą. P.s. Tylko kto weźmie wysylke za pobraniem za 40zl skoro oferują przesyłkę kurierska gratis przy wplacie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakfo
Witam, Wysylka za pobraniem kosztowala mnie 20,99 PLN wiec mysle ze nie najgorzej, biorac pod uwage bezpieczenstwo jakie ta opcja nam daje. Generalnie zwykle korzystam raczej z PayPala, ale po przeczytaniu powyzszych opinii przed zakupem zdecydowalam sie na opcje za pobraniem i nie zaluje :) Pozdrawiam, P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakfo
Dostalam ankiete po dokonaniu sfinalizowaniu zakupu. Napisalam, ze wszystko fajnie, tyle ze ta zmiana ceny troche nie bardzo przypadla mi do gustu. Napisano mi, ze przyczyna tego jest fakt, iz UPS pobiera oplate tylko w EUR - oznacza to, ze jesli kurs z dnia dostarczenia przesylki jest nizszy niz z dnia zawarcia tranzakcji mozemy zaplacic mniej :) jesli jednak jest wyzszy - wyjdzie to na nasza niekorzysc. Mam nadzieje, ze okaze sie to dla kogos pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalina
czekam na okulary już dwa miesiące,jedyne pocieszenie,że nie płaciłam 'z góry', klienta mają w nosie skoro o niczym nie informują, nie będę z siebie dziada robić za 50 czy 100 zł, albo stać mnie na porządne okulary i traktują mnie poważnie albo nie i fiknę na stragan gdzie zadowolony sprzedawca wychapie ze mnie 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM !!!!!!! Kupilem okulary w kwietniu i do dzis ich nie dostalem, a lipiec na karku... :/ Kontakt w postaci maila raz na miesiąc że mam czekać, ileż można... Sprawę oddaje na policję, bo od ponad miesiąca zero odpiwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych obaw, kupowałem dwa razy/oakley radarlock patch i pitch/, bezproblemowa transakcja, 100 % oryginały made in USA, czas dostawy ok. 10-14 dni za każdym razem, ceny bezkonkurencyjne w porównaniu do tych z naszego kraju oraz UE , zawsze za pobraniem i za każdym razem 0 problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandżaro
Kupiłem tam okulary p/słoneczne Carrera. Ani żadnej poligrafii (metki), ani etui do okularów. Są albo nieoryginalne, albo ze zwrotu, albo jeszcze nie wiem co. Wszystkie salony optyczne oferują te okulary z etui. Tu zostałem skuszony ceną, ale niestety są braki. Na maile raczej odpowiadają z łachą, ja ciągle czekam. Nie sądzę, aby moja reklamacja zostala uznana i dosłane etui. Raczej zwrócę okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomel
Edel-optics to totalna żenada,okulary są na stanie i widnieje info że towar będzie następnego dnia,kupuje otrzymuje maila z potwierdzeniem,po 10 godzinach otrzymuje kolejnego maila z informacją że towar jest przygotowany do wysyłki ... I termin odbioru na ZA 4 DNI!!! Ok myśle,cena dobra będe czekał... OCZYWIŚCIE TOWARU NIE OTRZYMAŁEM,dzwonie na infolinię po 6 próbie udało mi się dodzwonić( wcześniejsze próby to kosmos-po 15 minut wisiałem na lini,i mnie wywalało) No i się dowiedziałem że muszę czekać tydzień...cóz drugi tydzień minąl i dalej ich nie ma,na kontakt mailowy nie odpowiadają,telefonować nie mam siły... Żałuję że sie skusiłem na cene,mogłem dołyzyć to 50zł ,kupić gdziekolwiek indziej i się cieszyć okularami.. OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartci
Zakupiłem tam okulary i jestem z nich ogromnie zadowolony. Oczywiście 100% oryginalne. Co do kontaktu fakt na maile nie odpisują i ciężko się dodzwonić jednak oddzwaniają. Spowodowane jest to niczym innym jak dużą ilością zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomel
Okulary w końcu dotarły,za poślizg otrzymalem 15% rabatu :-) więc w sumie jest wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłem tam wczoraj Ray Ban 3030 zobaczymy czy dojdą i ile zapłacę bo już trzy różne kwoty mi w mailach podawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3030 już do mnie doszły. Z pewnością są oryginalne, mają wszelkie oznaczenia i są naprawdę świetne. Do tego ładnie i dobrze zapakowane wraz ze ściereczką, etui i katalogiem. Przesyłka bardzo szybka, miały być 16-tego, a doszły już dziś. Pozostaje mi polecić edel optics bo faktem jest również, że ceny mają najniższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chciałam zapytać jaki tam jest numer konta? bo nie moge znalesc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×