Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość anka87678

szukam ubran przez neta, po sklepach chodzic nie moge :( a na jesien nic nie mam wszystko z zeszlego roku podniszczone... jak w googlach szukam to sklepy mi wyszukuje jakies beznadziejne...przypadkiem tylko trafilam na jakies 2-3lepsze.... moze cos polecicie, zarówno moga byc tanie ubrania jak i firmowe... wiem ze z sieciowek cropp,house,pretty girl maja swoje sklepy online a moze jakies inne znane tez maja? piszcie co znacie i polecacie, prosze i zarazem bardzo dziekuje za wszelkie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zarejestrowałam się na stilago.pl - to taki klub zakupowy. Podczas kilkudniowych wyprzedaży można trafić przeceny znanych marek (DKNY, Diesel) nawet 70% taniej. Jeszcze nic nie kupiłam, ale znalazłam fajną kopertówkę i chyba ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płoną góry
kurcze rzeczy wykonywane własnoręcznie są coraz bardziej popularne. Uwielbiam wyjątkowe kreacje, a ostatnio udało mi się znaleźć sklep z sukienkami izzynoteasy. Niektóre zapierają dech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary2312
prawie każda sieciówka ma sklep internetowy , więc warto poszukać w google ;) ja jednak wole coś bardziej oryginalnego i w firmowe, markowe rzeczy zaopatruje sie w sklepie www.avlo.pl :) Teraz jest bardzo korzystna promocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Warto również zaglądać do klubów zakupowych. Na stilago.pl można znaleźć sporo ciekawych i markowych ciuchów w bardzo przystępnych cenach. Promocje sięgają tam nawet -70%, także warto tam zajrzeć raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na stronę http://www.pakamera.pl/ - tam sprzedają prawdziwi artyści - nie tylko odzież, ale też oryginalne torebki, biżuterie, dodatki... Moje torebki, które pochodzą głownie stamtąd, zawsze wzbudzają zachwyt, wygadają inaczej, niż wszystkie, i nie rozpadają się tak, jak te z sieciówek (przynajmniej ja mam takie doświadczenia...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam www.ewenement-sklep.pl są tam markowe ciuszki (Bershka, Stradivarius, Vila...) za niską cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandzaroo
Tutaj macie link do sklepu z ciązowymi ubraniami http://www.beautybelly.pl/ z pewnościa znajdziecie coś ciekawego nawet na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jakie ubrania Ciebie interesują. Jeśli gustujesz w modzie włoskiej, a niekoniecznie masz zamiar jechać specjalnie do Włoch w celu skompletowania swojej garderoby, to polecam sprawdzony osobiście przeze mnie sklep internetowy z odzieżą markową Neypo: http://www.neypo.pl/. Są tam kolekcje różnych cenionych projektantów francuskich, jak np. producenta ubrań Miss Miss: http://www.neypo.pl/4_miss-miss, które przypadły mi do gustu. Jakość materiału jest wysoka, natomiast samo zamówienie w sklepie Neypo to prawdziwa przyjemność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545
Tak dokładnie zgadzam sie tutaj z Emmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka09
ja jestem ulubienicą t-shirtów i getrów. Lubię wygodny look. Swoje koszulki projektuję sama i kupuje je na www.megakoszulki.pl Mam pewność, że nie chodzi w takich samych połowa miasta, no i ja zawsze wystylizowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaKC
ja się przyłączam do emmy ;) lubię robić zakupy w ada lingerie, mają dobre ceny a jakość też niczego sobie np. obsessive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asówa4
jeśli szukasz ultra śmiesznych, zabawnych i ciekawych koszulek, to wejdź na www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Polecam sklep dla pań o niskim wzroście. Jeśli macie problemy z zakupem ubrań dla siebie to zajrzyjcie tutaj: www.ka-fi.pl Tutaj standard to 156 cm wzrostu, a ciuszki dopasowane są odpowiednio do filigranowej figury. A co najważniejsze, modele są kobiece i eleganckie. Niskie kobiety nie muszą ubierać się tylko w ubrania ze sklepów dla dzieci. Już niebawem nowe modele na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia 678
Również polecam stronkę ada-bielizna.pl Mają fajną markową bieliznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia__84
Nie wiem jakie ubrania konkretnie interesowały autorkę tematu, ale ja zawsze inwestuję w firmowe, można często dostać na ich stronach ze sklepem internetowym. Ta pozycja powyżej, jeśli chodzi o bieliznę też dobra, zamawiałam raz w Adzie i przyznaję, nie oszukują, sprzedają oryginalny produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaa_ja
Z tych mi znanych i w których lubię kupować to ostatnio zdecydowanie http://www.mosquito-sklep.pl Fajne ubrania w fajnych cenach. Lubię dobrze wyglądać i przede wszystkim inaczej, niż większość dziewczyn na ulicy, które kupują ubrania w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafs
Zgadzam się. Frica ma naprawdę tanie i fajne ubranka. Sam tam kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaPaulci
Ja polubiłam sklepik http://www.top-maluszek.pl lubie tam kupować, czasami też zaglądam do stacjonanego sklepu w moim mieście bo w top-maluszek.pl nie mają akcesoriów. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rondilla
Moim ulubionym sklepem jest http://www.jeansdom.pl/ można tam wiele fajnych promocji znaleźć :) to jedyny sklep internetowy, do którego przekonałam swojego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTostek
Ja również lubię zamawiać ciuchy przez neta :P W ostatnim czasie w zasadzie tylko tak kupuję bo jest taniej i nie trzeba marnować czasu na chodzenie po sklepach. http://ombre.pl/ jest bardzo fajnym sklepem z markowymi ciuchami męskimi,. Sportowy styl, bardzo na czasie i co najważniejsze bardzo dobrze się noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele sklepów, gdzie można się fajnie ubrać. Sporo ciuchów kupuję na allegro, ale tutaj nigdy nie wiadomo, czy ciuch jest oryginalny czy nie... Ostatnio najczęściej zakupy robię tutaj: http://superstar-originals.pl/ Mam pewność, że ciuchy są oryginalne, no i nie płacę za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka_rere_kumkum
Ja w zeszłym tygodniu dla swojego chłopaka kupiłam bluzę adidasa , a dokładnie coś na styl Adidas Firebird, ładna bo szara z pomarańczowymi pasami na rękawach. Pamiętam że kosztowała coś około 180-190 zł, ale ja kupiłam ją z 15 procentowym rabatem w sklepie internetowym www.superstar-originals.pl . Polecam bo zaskoczyli mnie szybkością wysyłki. Nieprawdopodobne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika394
Proponuję sklep ciuchyiciuszki.pl. Oryginalne, nowe i tanie ubrania-ciuszki kobiece. od niepowtarzalnych bluzek, swetrów do kominów wiosennych i zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotusia777
Ja przeważnie na allegro kupuję ciuchy - ewentualnie szukam (jak mam więcej czasu) na netce jakichś wyprzedaży, lub innych okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeba
ja kilka dni temu zamówiłam sobie spódniczkę ze sklepu internetowego www.cudmoda.pl i jestem z niej bardzoo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuwang
Ja kupuje markowe, dobre i fajne ciuchy na zlotewyprzedaze.pl Normalnie nie stać mnie na apaszkę Burberry czy buty Gino Rossi, a w tym sklepie takie drobne przyjemnostki kosztują niewiele. Tak samo ubrania, zawsze znajdę tam coś markowego, ciekawego za niewielkie pieniądze. Uwielbiam ten sklep pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafcia
Ja szczerze polecam sklep internetowy z markową odzieżą z galerii www.modio.pl. Mają wyprzedaże cały czas i codziennie dodają coś nowego. Już za 10 zł można coś wybrać i na drugi lub trzeci dzień paczka jest u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam F-SHOP na portalu Fashionweare, dużo fajnych, polskich, autorskich marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×