Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cayeena

fajnie jest isc na zakupy do jednego z najwiekszych sklepow w anglii i wydac 2ty

Polecane posty

Gość cayeena

i wydac 2.400 zlotych , czyli 400funtow! fajnie jest miec prace , ktora sie lubi, swoje pieniadze, cudownego narzeczonego, piekne mieszkanie, lsniacy samochod, dorgie ubrania z Londynu, Paryza i Rzymu, kosmetyki diora i chanel i innych dobrych marek kocham swoje zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
cieszymy się razem z Tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac - do wiekiego (jednego z najwiekszych w Anglii) centrum handlowego!! super:) a wy? ile przecietnie wydajecie na zakupy?? bo ja tak mam czesto:) i lubie wydawac kase na pozodne rz\eczy, a nie jakas tanioche:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
ja wydaję trochę mniej , ale też mam cudownego narzeczonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia81
mnie na takie rzeczy nie stac ale sie ciesze ze jest ktos taki jak ty i mi o tym opowie :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980
Czesc! Nie glupio Ci takie topici zakladac?Ja wydaje duzo wiecej niz ty, a kosmetyki Diora tez nie robia na mnie wrazenia, uzywam na codzien, mam kochajacego faceta, lsniacy samochod, ktory chcem zmienic na lepszy model, bo tem roczny juz mi sie opatrzyl, dziewczyno!Zastanow sie komu chcesz zaimonowac?Wstyd!!!No ale rozumiem, ty w koncu w Anglii mieszkasz...Brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
wypowiedz 1980! szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chtisstii
oooooo, tak sie ciesze razem z toba , bardzo ci gratuluje takiego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia81
żałosna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 1980 drogie dziecko pisze bo tak chce wiem, ze sa ludzie tacy jak ja-ktorzy maja duzo pieniedzy i wydaja duzo, ale bardzo ciezko ich spotkac, na przyklad w takiej brudnej,s zarej Polsce, dlatego mieszkam w Anglii, tutaj sie ucze, pracuje:) i jestem happy thats it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
czemu żałosna? znajdzie się tu miejsce dla każdego , każdy może założyć swój temat , jak wam się nie podoba , to nie czytajcie.Niech się cieszy i dzieli swoją radością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze fajniej jest robić zakupy w małych, luksusowych butikach, gdzie za parę butów płaci się 5000 złotych... Ach te szpilki, te szpilki od Manolo Blahnika...[rozmarzonym głosem] Podrasuj opowieść, ta jest zbyt mało ekskluzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym chcesz pisać????-ile wydajesz???? kwestia---> po co????-chesz nam o tym opowiedzieć????? Mamy Ci : A) przyklasnąć B) zazdrościć C) współczuć głupoty D) zaprowadzić do psychologa E) Zjebać ????????????????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
moze to Ty nie miałaś okazji spotkać takich ludzi w tej szarej, brudnej Polsce :P co nie znaczy ze inni nie mieli tej przyjemnosci.. poszesz bo masz ochote ok rozumiem, ale jaki jest cel tego tematu procz ewidentnego pochwalenia sie stylem zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980
No z ta brudna szara Polska to juz przesadzilas, wiesz ja nie mieszkam w Polsce, ale wcale nie podzielam twojego zdania.Podziwiam typ ludzi myslacy tak jak ty.Dlugo juz jestes w tej Anglii?Moze po prostu jeszcze jestes pod wrazeniem i nie wszystkie emocje opdaly?Pozyjesz i zobaczysz co w zyciu najwazniejsze, bo na pewno nie fakt ze mozesz isc do sklepu i wydac pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydalabym 200funtow na jedne buty, za ta kase mozna miec cos bardziej ciekawszego niz jedne buty!! rozumiem, ze mozna wydac na buty 100 funtow, ale nie wydalabym 200£

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
proszę :classic_cool: oj Boże , chce powiedzieć , że kiedyś było kiepsko , a odkąd jest w Anglii , ma wygodne życie i może chodzić częściej na zakupy i to duże zakupy , co w tym złego? A po co baby wypisują tu topiki "jak się cieszę , jestem w ciąży"? No po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greogria
a ja w tej chwili mam w portfelu 40 zl i musi mi to starczyc do 24 stycznia czyli do wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greogria
i ciekawe czy jest tu wiecej takich osob jak ja czy takich jak cayeena..wiec moze skonczmy juz ten temat i nie dajmy tej calej cayeena powodow do chwalenia sie tym ile ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
"nie wydalabym 200funtow na jedne buty, za ta kase mozna miec cos bardziej ciekawszego niz jedne buty!! rozumiem, ze mozna wydac na buty 100 funtow, ale nie wydalabym 200£" hehe niezła jajcara z tej cayeeny :) tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayena to ty jesteś
szara i brudna :P:P:P i miejsce zamieszkania nic ci nie pomoże jak w głowie pusto :P mierzysz wartość człowieka wydaną kasą na szmaty, no to jesteś warta te 400 funtów do czasu aż opuścisz sklep, po po tym fakcie twoja wartość gwałtownie spada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie dziecko 1980 mieszkam w Anglii od 7dmiu lat, gdy jeszcze takie prostaczki 9ja np ty) wcinaly pasztetowke w zabitej dechami wioseczce. 7 lat temu Polakow w Anglii prawie nie bylo widac, a teraz?? wszedzie! jak szczury! do tego sa beznadziejni, nie szanuja siebie, ani swojej pracy, ani tez tego pieknego kraju i ich mieszkancow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
przynajmniej można pogratulowac takiej kobiecie ze oczekuje dziecka :p a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
no to tu można pogratulować , że zaczęła dobrze zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się z Tobą cieszymy Ja zakreslam wszystkie odpowiedzi :P:P:P:P:P:P:P under the guise of the brain sickness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię jakichś ogromnych sklepów, bo jest tam tłok i hałas (Galeria Dominikańska - masakra, a co dopiero takie centrum...). Też wolę małe butiki. Ale nie te wściekle drogie, metka mnie jakoś nie dowartościowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,po co dajecie sie wkręcać,pannie słoma z butów wystaje,a szasta jakimiś sumami na prawo i lewo ustnie zresztą,idź wydaj jeszcze trochę na waciki to ci emocje opadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980
Gratulacje wlasnie pokazalas nam wszystkim na co tak naprawde cie stac, klasy to ty za grosz nie masz, i zadne pieniadze Ci w tym nie pomoga, moze to i lepiej ze ludzie tacy jak ty nie mieszkaja w Polsce.Czemu ty tak wlasengo kraju nie lubisz?Myslisz ze 7 lat to tak dlugo, i mozesz nas wszystkich pouczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×