Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliak

farba do wlosow-pilne!!

Polecane posty

Gość liliak

hej,pomozcie mi prosze w wyborze farby w kolorze jasnego blondu.Rozjasnilam wlasnie odrosty i wyszly bardzo sztucznie jasne-okropne, teraz chce nalozyc na calosc wlosow jakas farbe blond,nie za ciemna,bo ladnie mi w jasnych kolorkach(tylko nie sloneczne odcienie,bo wychodza mi zolte) -podoba mi sie kolor wlosow Marysi z "pierwszej milosci",taki lekko szarawy,a moze to jest bezowy.Ktora polecacie z dostepnych w sklepach?pilne,bo zaraz lece do sklepu.DZIEKUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam włanie farbę z garniera, ale nie tą!-będziesz miała żółty kolor. Najlepsza jest nie pamiętam - superjasny, platynowy - chyba.. laseka na opakowaniu ma włosy opadające na ramiona, takie własnie platynowo-srebrzyste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliak
BARDZO DZIEKUJE za pomoc! przeczytalam Wasze odpowiedzi niestety dopiero po zakupie farby,ale byc moze nastepnym razem skorzystam z tych podpowiedzi.Kupilam farbe Loreala kolor hollywood-bardzo jasny blond,wygladal na opakowaniu na bardzo naturalny jasny kolorek,a poniewaz moje wlosy byly na maksa rozjasnione balam sie kupic kolorow intensywnie rozjasniajacych.Balam sie strasznie jak go nakladalam na wlosy,ze wyjdzie jednak zoltawy,ale teraz jestem zachwycona! Odcien jest naprawde naturany,tym bardziej ze gdzieniegdzie mialam wczesniej ciemne pasemka,wiec nie jest calkowicie jednolity-wyszedl mi popielaty,sliczny! ufffff ale ulga,bo maż nienawidzi jak kombinuje z wlosami i denerwuje sie ze nie ide do fryzjera,no ale pieniazki przeznaczylam na ciuszki,wiec trzeba bylo na czyms zaoszczedzic.ale sie rozpisalam! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale garnier nie jest trwaly
na rozjasniane wlosy!! zaplacisz za farbe 10-15 zl a zmyje sie za 2-7 dni ale to twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier blond
ja kupilam ta garnier i bede testowac to wam powiem jak wyszla. Tez marze o popielatym blondzie.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliak
no i jak wyszedl kolor? ???!!!!ja narazie jestem po pierwszym myciu,wiec nie wiem jak dlugo utrzyma sie kolor.mysle,ze nie wyszedl by mi z tej farby taki popielaty odcien,gdybym wczesniej nie miala wlosow mocno rozjasnionych,wiec nastepnym razem moze uzyje superjasny platynowy blond-garniera,ten odcien co polecala aaalicjaaa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×