Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankkkkaaaaaaaa

farby capillum pomocy !!!!1

Polecane posty

Gość ankkkkaaaaaaaa

co sadzicie o tych farbach? bylam u fryzjerki trzykrotnie w tym roku ktora stosuje farby tej firmy. teraz zauwazylam ze wlosy strasznie mi wypadaja,doslownie garsciami wylaza. czy to moze byc wina tych farb? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkkkaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darynka
Nie ma takiej opcji,żeby po tej farbie wychodziły włosy,jest bardzo łagodna.Albo problem wypadania jest wewnątrz organizmu,albo masz zniszczone włosy i poprostu sie kruszą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1510
Niemożliwe że zaszkodziły ci farby Capillum.Pracuję na nich dwa lata i moje klientki są zachwycone.Te farby nie dość że mają piękne kolory ,to są wyjątkowo łagodne.Możesz mi wierzyć ,pracowałam już wieloma firmami.A wypadanie włosów może być oznaką poważnej choroby.Biegnij do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkkkaaaa...........
no musze sie umowic na wizyte. a np sadzicie ze moze miec na to wplyw to ze odstawilam w tym roku tabletki antykoncepcyje po stosowaniu ich przez prawie 3 lata? bylam ost u fruzjerki i powiedziala mi ze wlosy mi odrastaja wiec moze nie bedzie tak zle?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co
bardzo możliwe ,ze to od anty. ale najlepiej idź do lekarza, on CI na pewno doradzi co brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna221
musze Ci powiedziec ze ampulki i szampon capillum (przeciw wypadaniu) wrecz uratowaly mi wlosy. Wypadaly mi strasznie po ciazy. teraz uzywa ich moj chlopak i bardzo je chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzataz87
ja tagze pracuje na tych kosmetykach i jestem niesamowice zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam wlasnie zaczynam wspolprace z ta firma troche sie zapoznalam z oferta i waszymi opiniami i teraz wiem ze nie mam powodu doobaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farby Capillum są genialne a jak pięknie kryją siwe włosy. Ja już pracuje 10 lat jestem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×