Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xclusiwwe

firma paloma?

Polecane posty

Gość xclusiwwe

mam nascie lat i dopiero zaczynam sie interesowac makijazem. zastanawiam sie nad kosmetykami firmy paloma bo czesto slyszalam o tym ze sa one slabej jakosci i chcialabym zebyscie mi powiedzieli co waszym zdaniem z tej firmy jest dobre i wearto kupowac a co do kitu oraz co sadzicie ogolnie o palomie? Jak uwazacie ktora firma jest lepsza- bell czy paloma albo palloma czy eveline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno jest powiedzieć czy
Paloma,Bell czy jakakolwiek inna firma jest zła czy dobra ponieważ kazda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty:-)Generalnie jednak uwazam,ze Paloma jest całkiem dobrą firmą,Bell też jest niezły,Eveline takze.Aktualnie mam błyszczyk z Bell i dwa błyszczyki z Eveline i jestem zadowolona ztych produktow.Z palomy mialam keidys fluid i nie narzekalam na niego.Był całkiem fajny.Z polskich firm polecam Ci takze Viperę.Sprobuj osobiście produkty,który Cie interesuje lub poszukaj jego recenzji na http://www.wizaz.pl Jednak kazdmu pasuje co innego i np.ten tusz który odpowiada koleżance niekoniecznie musi byc odpowiedni dla Ciebie:-) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobre zdanie o Bell :) to znaczy o cieniach do powiek tej formy :) Z Vipery powiem szczerze ze nic nie mialam :( a z Palomy kiedyś paniętam że miałam tusz do rzęs, był bardzo fajny, nie rozmazywał się, ale raczej dawał naturalny efekt, nie jakiś spektakularny, tylko podkreślał troszeczkę. Eveline - też chyba nic nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam cienie i błyszczyki
z Bell,z Palomy dobre są fluidy,z Eveline świetne są błyszczyki i tusze,natomiast z Vipery chwalę sobie pudry matujace w kamieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_555
Co do Bell, to polecam cienie (szczególnie te sypkie - gwiazdny pył), z Vipery i z palomy sa dość dobre błyszczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo odpowiadał jeden z tuszy Palomu\\y, natomiast lakiery były do chrzanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
nie polecamz palomy takich transparetntnych blyszczykow...bardzo rzadkie nietrwale wysuszaja usta i brzydki zapach....z bell shiny lips terz jest nietrwaly i podraznai usta...lepszy jest za toz miss sporty fabolous gloss a tylko 10zlotych kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolanta
eveline -satynowe blyszcyki sa swietne!!!!!! bell-sypkie cienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×