Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agula-pp

Frezarka do pedicure i manicure...

Polecane posty

Gość agula-pp

Chcę kupić frezarkę do pedicure i manicure.Czy ktoś z was ma cos takiego i może doradzić mi w zakupie?Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam sie kiedyś nad takową :) ale te na które mnie było wówczas stać były zdecydowanie za grube i źlel sie z taka pracuje :/ a te cienkie jak długopis kosztowały krocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula-pp
Ja wymalazłam na allegro 4 frezarki cenowo od 60 do 80 zł wydają się być cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula-pp
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już bym sie nie zdecydowała raczej na taką :) przyzwyczaiłam sie piłować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_pp
upupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zainteresowana kupnem frezarki do domowego użytku. Obawiam się jednak, że te które są na allegro do 100zł będą kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam schola
dość droga i bardzo dziadowska. Nie kupuj, bubel, dam to bratanicy, szkoda miejsca w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativ
Też przymierzam się do kupna frezarki za ok. 5000tys ,ale nie mam pojęcia na którą się zdecydowac. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Polecam frezarki z firmy Promed mozesz taka kupic juz za 890,00 20tys obrotów ja jestem bardzo z niej zadowolona Korzystam z usług pewnej stronki sprawdzona www.monimar.pl to hurtownia kosmetyczna kupuje tam zele wiec jestem za nich pewna. Polecam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunia01
Bardzo dziękuję właśnie przeglądam stronkę i myślę że coś w niedługim czasie wybiorę :0) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafcio
Ja kupiłam frezarkę w sklepie i o niebo tańsza niz w necie- oczywiście elektronarzędia do pracy nie typowa to pedicure, a końcówki tylko do frezarki kosmetycznej dokupiłam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
hop do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś o wystawienie frezarki na pogrosiku.eu, myślę, że będzie taniej niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagarek
Czy ktokolwiek z Was posiada frezarkę, która jest we wpisie wyżej? Proszę o ocenę czy nadaje się pod salon. Mój budżet to 1000 złotych. Chcę kupić sprzęt, który po prostu będzie gwarantował stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna 1721
co myślicie o frezarce pedo fs3 bo mam zamiar taką kupić ale wcześniej chciałabym się poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkos
ja kupowałam na sevonia - to jest taki sklep z dobrymi cenami i kosmetykami. moja kosmetyczka mi poleciła bo sama wyposaża tam swój gabinet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazolina
Też mam ze sklepu Sevonia wiele artykułów. Między innymi wszystko co potrzebne do manicure (lampy etc). Mają bardzo dobre ceny i szybko wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkich akcesoriów tego typu szukaj tutaj www.cmclassic.pl. Zawsze zaopatruję się u nich w różne drobne narzędzia kosmetyczne. Są naprawdę dobrej jakości i w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatii1111
Ja osobiście polecam tą frezarkę http://www.aruba.rzeszow.pl/product/glowna/1823-frezarka-f-v8-profimade.html# sama zakupiłam ją jakiś czas temu, sprawdza się idealnie, nie dosyć że świetnie się na niej pracuje i jest bardzo cicha to jeszcze bardzo dobrze się prezentuje, praktycznie każda klientka która jest w salonie zwraca na nią uwagę. Tym bardziej że zaczyna się sezon na pedicure, myślę że warto zainwestować w dobry, reprezentacyjny sprzęt do salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję różne przybory do manicure i pedicure tutaj www.cmclassic.pl. mają rzeczywiście dobre produkty za atrakcyjne ceny. Ostatnio kupiłam tam profesjonalne cążki do skórek i to był strzał w dziesiątkę. Na serio mają dużo fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia25
No mnie też te przemysłowe frezarki nie przekonały, koleżanka ma taką ale ona jest kosmetyczką i ma niezły przemiał pań na pedicure i manicure :) Ja do użytku domowego kupiłam sobie elektryczny pilnik Scholl zdecydowanie mój numer jeden wśród sprzętów kosmetycznych :) Bez problemu sobie robię manicure w 15 minut. Trzeba tylko trochę wprawy, bo na początku to miałam wrażenie że sobie nie poradzę :) ale okazuje się że jak robisz piłowanie tylko w jedną stronę to wszystko idzie mega szybko. potem wygładzam i poleruje paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma342
Na szczęście nie prowadzę gabinetu kosmetycznego, a z paznokciami radzę sobie sama. Na początku roku kupiłam w Rossmanie Scholl Velvet Smotooh i szybko dzięki niemu "robię" sobie paznokcie, piłuję, wyrównuję, poleruję. Poza tym w zestawie jest fajnie działający np. na skórki olejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam kiedyś jak była w Biedronce, okropnie szybko padła więc nie polecam. Chętnie się dowiem o jakiejś niedrogiej i porządnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×