Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tykawica

galeria krakowska

Polecane posty

Gość tykawica

Wie ktoś kiedy będzie mniej więcej otwarcie i co wogóle w niej będzie? I kiedy ewentualnie będzie można starać się tam o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie znowu ma powstac jakas galeria, skoro co krok jest w mieście jakaś galeria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
Podobno gdzieś koło Dworca, właśnie sama dokładnie nie wiem i chciałabym cos więcej się dowiedzieć. I słyszałam że ma być bardzo duża, większa od dopiero co powstałej Galerii Kazimierz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam niedaleko i prawie codziennie widuje ten budynek... stan budowy jest taki ze jeszcze sporo czasu minie zanim otworza ta galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangieeee
w październiku 2006 =) super, wreszcie nie trzeba będzie jeździć do plazy i GK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Mieszkać w Krakowie i nie wiedzieć gdzie będzie galeria krakowska?:D Przy samiutkim dworcu wielki moloch powstał - też bym tam sie chciała na jakąś pracę załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rico
Ludziska Budowa Galeri posówa sie z prędkością światła ma być otwarta 30 09 2006 jak szukacie tam pracy to już musicie pytac po innych już istniejących sklepach czy butikach na terenie krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rico
W pierwszym etapie właśnie rozpoczętej inwestycji ma powstać Galeria Krakowska, a więc obiekt handlowy, projektowany jest hotel, a także kino z dziesięcioma salami projekcyjnymi oraz powierzchnie biurowe. Bezpośrednio do Galerii Krakowskiej przylegać będą dworzec kolejowy i autobusowy, zaś z obiektu samej Galerii będzie można wejść bezpośrednio na perony dworcowe oraz do przystanków szybkiego tramwaju miejskiego. Galeria Krakowska ma liczyć około 60 tys. m2, zaś biura 10 tys. m2. Inwestor przewiduje, iż na tej powierzchni powstanie około 250 specjalistycznych sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Podobno dla blisko 70 proc. powierzchni handlowej Galerii Krakowskiej zakończono już negocjacje w sprawie wynajmu, jednak nikt nie zdradza, które firmy zdecydowały się na wejście do planowanego obiektu. Wiadomo jedynie, że zgodnie z przyjętą przez ECE strategią wynajmu, około 1/3 powierzchni przeznacza się pod wynajem dla lokalnych firm, w tym wypadku przedsiębiorców z Krakowa i okolic. Wciąż jeszcze trwają natomiast negocjacje dotyczące operatora hotelu - inwestor spodziewa się, iż szybko zostaną one zakończone i trzy lub czterogwiazdkowy hotel na 220 gości zostanie uruchomiony kilka miesięcy po otwarciu samej galerii. A skąd to wiem? Pracuje przy budowie tego całego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrottka
Tykawica ja tam będę pracować, rektutacje (kilkuetapowe) do większości sklepów rozpoczęły się pod koniec czwrwca lub w lipcu i skończyły się jakiś tydzień temu, nie wiem czy teraz jeszcze coś znajdziesz, jeśli to jakieś małe pierdułki raczej... Do mojego sklepu w tym tyg.będzioemy mieć szkolenia, a od początku września już wchodzimy i zaczynamy układać towar, z tego co wiem to na 20 września ma być wszystko gotowe, więć pewnie jakoś wtedy szykuje się otwarcie. W środe idę rozmawiać z szefową to się dokładnie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kiedy ewentualnie będzie można starać się tam o pracę------->juz od dawna mozna ale ostatni gdziesz czytalem,ze nadal potrzebuja pracownikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem nadal szukają pracowników, chętnie studentów. CV można składać w: ECE Projectmanagement Polska Sp. z o.o . Biuro Budowy ul Pawia 5 31-154 Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfewfew
na jesien... studiuje w krk to bede tram czestym gosciem a wiecie ze ma byc 600 sklepów:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrottka
Bardzo możliwe że dalej szukają pracowników, nie wyobrażam sobie ile ludzi tam będzie pracować, skoro tylko w moim sklepie ma być ponad 100 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crafter
Witam A nie wiecie może czy te szkolenia odbywają się na miejscu w Krakowie czy gdzieś wysyłają i wogóle na czym one polegają? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielenina
Otwierają 28 dla ludzisków, apracować tam ma 2000 najemców + sprzątaczki, fajnie będzie, dużo fajnych sklepów otwierają i schody ruchome będą na wszystkie 3 poziomy, parkingi na dachu, jakaś fontanna. Pewnie 28 będą jakieś atrakcje, może balony będą rozdawać. Acha i szukają jeszcze do pracy, ale głównie na umowę zlecenie, nabór jest nadal do prawie wszystkich butików i wiekszych sklepów, oraz do marketu spożywczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd22
a podania lepiej złożyć na miejscu czy internetem przesyłać jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia207
Hey jak jedna osoba dobrze wspomniala bedzie duzo atrakcji na pewno ladne dziewczyny dla panow :) hehe zart nie no nei lepiej ma byc to zorganizowane niz w kazimierzu chodz nie wiadomo co oni maja do zaoferowanai wiem jedno zapraszam do krakowskiej tam bede pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x1984x
a jeSli mozna zapytać ile przeciętnie sie zarabia za godzine w butiku w takiej galerii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia911
Tak sie składa,że z okna mojego mieszkania widzę codziennie Galerię. Muszę przyznać ,że jestem mile zaskoczona postępem prac i jednoczesnie pełna obaw jak ta cała machina ruszy.Podobno bedzie wiele miejsc parkingowych,ale niestety płatnych już od drugiej godziny parkowania.Wiadomo,że nikt nie wybiera się do takiego molocha na chwilę,tylko na wiele godzin.Pytanie podstawowe gdzie klienci beda parkowac aby uniknąc opłaty za parking?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
Rico - jestem pełna podziwu :) dla obeznania w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulkrakow
HELLO!!! JAK MOŻECIE NIE WIEDZIEĆ GDZIE POWSTAJE GALERIA KRAKOWSKA!!! OTWARCIE MA BYĆ 25 WRZESNIA! WIEM BO BĘDE TAM PRACOWAŁ W SKLEPIE ODZIEŻOWYM, JAKIEJ MARKI JUŻ NIE ZDRADZĘ! O PRACĘ TO JUŻ TROCHĘ ZA PÓŹNO BO SZKOLENIA JUŻ DAWNO SIĘ ZACZĘŁY W INNYCH SKLEPACH! CZE! JAKBY CO TO WALCIE NA ADRES paulkrakow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saśka
Witam all ;p Ja właśnie 19.09 idę pierwszy raz na spotkanie z pracownikami i wogóle obejżeć swoje nowe miejsce pracy ;P Jeśli ktoś także będzie pracował w lodziarni (nie pamiętam nazwy XD') to proszę o kontakt. Możemy iść razem ^^ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endicous
Witam! Czy bylby ktos tak mily i pomocny -planuje otwarcie restauracji w ciekawym miejscu w Krakowie ze szczegolnym uwzglednieniem Centrow Handlowych. Moje pytanie dotyczy srdnich cen za wynajem oraz jak wyglada dostepnosc lokali z przeznaczeniem na gastronomie -czy ktos ma takie informacje i bylby w stanie sie nimi podzielic . Z gory dziekuje zarowno w swoim imieniu jak i okolo 15 osob szukajacych pracy -bo tyle zamierzam na poczatku przyjac do wspomnianej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem bardzo
Słuchajcie, a czy nie orientujecie się jakie sklepy mają tam być? (firmy) Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu, a nigdzie nie mogę wygrzebać informacji na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaB
no właśnie , czy ktoś wie jakie będą sklepiki w GALERII KRAKOWSKIEJ ? I czy otwarcie jest napewno 28 września ??? Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenu
jestem pracownikiem i powiem wam ze na 100% 28 wrzesnia. Będzie ogromny H&M . więcej nie wiem.. Pewnie jakaś Alma spozywcza, C&A , Zara itp itd... czyli kopia Kazimierza tylko większa dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekd20
Kobietki!!!!!Dla was na 100% będzie INTIMISSIMI & CALZEDONIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro
www.galeriakrakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem bardzo
link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×