Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję garnitur

gdzie kupić garnitur w Poznaniu?

Polecane posty

Gość potrzebuję garnitur

proszę podać na jaki wydatek muszę się przygotować, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Swietne garnitury sa w cybinie duzy wybor i rozne ceny.Z dobrych firm .A takie zwykle dostaniesz w wielu sklepach z meską odzieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
no pisze ze w cybinie a ceny i 700 - wiecej.Cybina to centrum handlowe w Swarzędzu i na wysokosci Auchan w SwadZimiu.Sklepy z garniakami sa w Plazie.King Crosie Panoramie-tam tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję garnitur
dziękuję liczyłem, ze ktoś poleci jakiś konkretny sklep ze względu na super obsługę, duży wybór i przystępną ceną, czekam na więcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję u producenta
tu cennik z ich stronki: Ceny detaliczne garnitur 2-częściowy od 195 zł garnitur 3-częściowy od 240 zł spodnie 65 zł kamizelka garniturowa 45 zł kamizelka ślubna 120 zł musznik 30 zł krawat 20 zł koszula 35 zł pokrowiec na garnitur 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję u producenta
aha- uszyją ci na miarę w tej cenie, jesli jesteś niewymiarowy to nie problem. Mój maż kupuje tam od lat, zawsze jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LONSYL os. Rusa 13. Sklep troszkę na uboczu, ale bardzo fachowa obsługa a szczerze mówiąc oferta mody męskiej wszędzie jest podobna, sklepy różnią się tylko personelem, a takiego który naprawdę się zna na garniturach to ze świecą szukaj. Lonsyl ma swoją stronę www.lonsyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianPoznan1
Również polecam Lonsyl (www.lonsyl.pl) ostatnio poszedłem z żonką zobaczyć co mają ciekawego, faktycznie niskie ceny i bardzo miłe Panie, z tego wszystkiego kupiłem super tanio sweterek :) (ekstra jakość a cena śmiesznie niska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon w Cybinie dostaniesz bardzo dobry garnitur już za 700zł szyty na Ciebie albo za 497zł kupiony od ręki. Ceny mają bardzo dobre, a jakość garniturów jest wysoka, o to przecież chodzi, garnituru nie kupuje się co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży wybór garniturów w przystępnych cenach mają w Cybinie, pamiętam, że szyty na miarę kosztował 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre garnitury dostaniesz w Cybinie w Swarzędzu, to takie z wyższej półki ale cenowo jest tam ok a do tego duzy wybór modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży wybór jest w Cybinie, a garnitur kosztuje tam 497zł, bardzo dobrej jakości i markowej firmy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupowali wasi faceci moze garnitur przez internet? Bez mierzenia? Bo mój sobie wymyslił i nie wiem co o tym mysleć- przekonuje ,mnie tym że jakby trzeba było wymienić to robią to na koszt sklepu (chyba kuriera podsyłają no bo jak inaczej) Wybrał coś z promocji studniówkowej razem z koszula i krawatem za 499zł no i stąd to parcie, że cena dobra http://recman24.com/sklep/pl/recman/skladanie-zamowien#studniowka?cm_cr=No+Campaign-_-Web+Activity-_-No+Name-_-MainBanner-_-Banner+duzy+1 On wybrał ten garnitur saracen - na fotce wygląda nieźle co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia gy
Można kupić ładny garnitur w Spilliaert, szyją na miarę z dojazdem do klienta. Bardzo fajna porządna firma, garnitury świetne, dopasowane, idealnie skrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Szal
Ja garnitury kupuję tylko w salonie Cybina, ceny mają różne więc na każdą kieszeń, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kot
Ostatnio garnitur zakupiłem w Cybinie koło Poznania firmy Vistula, jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi, były też garnitury tańsze zależy kto czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Rydz
Ja kupuję w Cybinie, porządny salon z modą męską i damską, szyją też na miarę...cenyy zaczynają się od 497zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Nowak
Ja kupuję bardzo często w Cybinie, zawsze jest to dobry zakup, mogę śmiało polecić ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Król
Noszę rozmiar XXL, bez problemu w Cybinie dostałem rozmiar w moim rozmiarze, dobry zakup :) dobrze się go nosi i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar zamówić przez internet taniej i szybciej a nie wierze że wymierzyć sie to taki problem. Mam nawet upatrzony sklep z tanimi garniturami i to szytymi w Polsce www.recman24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Moda Męska Nowak http://www.taniegarnitury.com.pl/ - mają bardzo tanie garnitury, bo można kupić modele już od 249 zł. Szyją z dobrych materiałów, więc ich garnitury są fajnej jakości. No i mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garsi
bardzo fajne fasony garniturów są tu w sklepie online http://www.malibu-moda.pl/ . sam dosyć często bo kilka razy w roku tam zamawiam- taka praca - i jeszcze się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnel
No to Was zaskoczę, bo ja zrobiłem dużo kilometrów zanim dostałem ten jeden jedyny garnitur ślubny. Specjalna okazja wymaga poświęceń, a ja chciałem wyglądać bez zastrzeżeń, wiec zdecydowałem się na sklep Vizarro w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salony Giacomo Conti, w Poznaniu mają ich kilka. Przez internet to można buty kupić a nie dobrze skrojony garnitur, trzeba przymierzyć przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Giacomo jak przedmówcą, od lat już tam kupuje i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×