Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna julietta

Gdzie kupić notebooka?????

Polecane posty

Gość Panna julietta

Witam.Gdzie można kupić notebooka (małego laptopa) w cenie nie większej niż 1500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna julietta
Plisssss!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie ..................
na allegro sama kupiłam i jestem zadowolona ale popatrz w media markt, w euro agd, różne komputerowe sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna julietta
ale taki sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmyu oid tego,ze mini laptop to NETBOOK,a nie notebook.ja kupilam w sklepie internetowym po porownaniu cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna julietta
A czy modem do notbooka blueconnect z lombardu posiada internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna julietta
A czy modem do notbooka blueconnect z lombardu posiada internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffkowa
bardzo dużo promocji ma Komputronik na swojej stronie internetowej. Zdarza sie ze sprzęty są tańsze nawet o 200 zł, a to już jest bym powiedziała znacząca różnica. Zreszta są duzą siecia, wiec automatycznie maja wieksze pole do popisu na rynku. warto tez czasami wejsc do nich do punktu i brać gazetke - tam tez sie zdarzaja promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosz
kaffkowa masz racje z tym Komputronikiem, jak człowiek popatrzy na to co oferują na stronie internetowej czy tez w gazetkach to może nieźle zyskskać. np teraz oferują HP Compaq Presario (http://www.komputronik.pl/product/137569/Laptopy/Laptopy_notebooki_/HP_Compaq_Presario_CQ57_303sw.html) za 1400zł, gdzie normalnie jest to ok 1600zł. Poza tym zamawiasz w necie i mozesz odebrac we wskazanym przez Ciebie punkcie co mi baaaardzo odpowiadało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga9
ty no w sumie prawda z tym Komputronikiem, nie pomyslalam ze przeciez mają full salonów i że można odebrać towar w sklepie. Nie wiem, ale ja jakoś nie ma zaufania do allegro i zakupów tam robionych, tu mam sprawdzony sklep, w razie co gwarancje, serwis itp a tam moge miec kota w worku co najwyzej. Mysle nad netbookiem, ale po cichu licze ze mi mąż kupi na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość districo
no ale dlaczego tak jest jak piszecie? Komputronik to potężna firma na naszym rynku z ogromnym kapitałem. Oni mają z czego robić te promocje i co ważne aż tyle promocji jednocześnie. Poza tym, mają mocno rozbudowaną sieć dystrybucyjną wspieraną stroną internetową, co tylko ułatwia zadanie. Wiem cos o tym bo zajmuje sie podobnymi rzeczami. Dlatego tez chcac kupic jakis sprzet warto z 1-2 tygodnie przed zaczać przeglądać ich stronę www lub gazetkę - trafić można cuda, bo ich na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga9
no masz racje co do tego bezsprzecznie. Komputronik ma pieniądze na promocje to je robi ściągając tym klientów do siebie i nie ma w tym nic złego i nic zaskakującego. Mają takie możliwości i z ich korzystają, a dla rynku czyli dla nas-klientów to nawet lepiej, bo jest wiecej okazji do zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling:)
Jak chcecie kupić dobrego laptopa, to zerknijcie sobie na x-kom.pl - mają tam bardzo duży wybór, a do tego atrakcyjne ceny -na ceneo zdaje się maja jedną z lepszych pozycji, nawet nie wiem czy nie są najtańsi w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsazxccdswerty
w media expercie ja kupiłam acera aspire one d255 za 900 zł!!!!!!! i jestem z niego bardzo zadowolona! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego netbooka możesz kupić już za 1200 złotych, jak np. takiego Acera http://tnij.org/qkzg . Bardzo dobra firma, laptopy i netbooki od nich są szybkie i niezawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szczególnie trzy firmy Acery, Delle i Toshiby, ponieważ z nimi miałem do czynienia i sprawdzały się nieźle. Najbardziej ufam firmie Acer, jeśli chodzi o dobry laptop tej firmy to polecam ten model avans.pl/acer-notebook-acer-as5749z-b954g50mikk,id-29806 rozsądna cena i dobre parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
ja miałam jak dotąd do czynienia z laptopami hp. nie mam większych zastrzeżeń. asusy co prawda są nieco tańsze, ale jak się popatrzy na promocje to i hp można trafić za kilka stówek mniej. w magicznej planecie regularnie są różne obniżki, trzeba do nich zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luchs
Zajrzyj tutaj http://www.magicznaplaneta.pl/netbooki masz całkiem niezłego acera za mniej niż tysiąc i bardzo dobrego HP za 1600. Acera bardzo polecam, bo sam mam już drugi komputer tej firmy i działa naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onej
Do czego będziesz używać tego kompa? Bo to ważne w odniesieniu do tego czy w ogóle będzie dla Ciebie przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do prezentacji multimedialnych, internetu i filmów więc nic szczególnie wymagającego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat kupił na alegro z miejscowości pobliskiej, w razie wymiany aby móc wymienić, i rewelka taniej o tysiąc złotych niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście kupiłem w Sferis.pl , ogólnie sprawdzaj na ceneo gdzie najtaniej i wybieraj sklepy, które mają zaufane opinie :) Osobiście zakupiłem model: Lenovo Y510P Jeżeli chodzi o zakupy internetowe nie martw się nic masz prawo do 10 dni zwrócić produkt oraz jeżeli coś się z nim stanie masz gwarancje producenta w tym wypadku dzwonisz do Lenovo i kurier zabiera produkt. Ogólnie jeżeli zakup będzie na allegro szukaj sklepów z Standardem Allegro oraz dobrymi opiniami wtedy mamy pewność że kupujesz u zaufanej firmy. Jeżeli chodzi o Twojego notebooka w cenie 1.500 zł bez systemu: Lenovo B590 - wydajny Pentium oraz matowa matryca (nie odbija światła) jeżeli chodzi o notebooka z systemem: Lenovo G500H - bardzo udany model 1TB dysk oraz wydajny Petium 2020M Ogólnie w tej cenie nie będzie cudów ale podane produkty wystarczą do internetu, filmów skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu teraz kupować w sklepie. Julietto, sklepy mają marże, którą da się obejść. Jak? Bardzo prosto. Poprzez zakupy grupowe, ale nie takie jak znasz. Tylko w lepszej formie. Na początku znajdujesz markę i model notebooka który Cię interesuje. Następnie wchodzisz na dziobacz.pl i składasz projekt zakupowy. W kolejnym kroku czekasz, aż obsługa dziobacza wynegocjuje dobrą cenę u dostawcy. A później trzeba znaleźć innych co by chcieli taki sprzęcior jak ty. Mi się udało z moim lapkiem poczekałem trzy tygonie i zaoczędziłem 300 żł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×