Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evilnem

Gdzie kupować elementy do wyrobu biżuterii hand-made - POZNAŃ

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Jakiś miesiąc temu zainspirowało mnie wyrabianie biżuterii (a dokładniej kolczyków i zawieszek) Hand made, z dostępnych na Allegro pojedynczych elementów. Pytanie mam, czy orientujecie się gdzie w Poznaniu (lub okolicach) mogłabym osobiście kupić tego rodzaju asortymenty czyli KORALIKI, BIGLE, SZPILE ITP,(chodzi mi o np. jakieś hurtownie / tanie pasmanterie) ? Szczególnie interesują mnie właśnie Koraliki :):) byłabym wdzięczna za namiary :D Pozdrawiam, Laura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guliwer z Wawki :P
Nie tylko dziewczyny wyrabiają biżuterię:P Ja zamawiam głównie z allegro, często tez jeźdzę na różnego rodzaju bazary i targi!! Bigle i gwoździe zamawiam z allegro, plus większość asortymentu, takiego jak koraliki, drewno, kamienie, szkło, żyłki, masę perłową, plastikowe torebeczki i ozdobne pudełecza itp. zależy co chcesz też robić, jakiego rodzaju kolczyki. Kupując srebrne bigle wydasz więcej, więc dobrym rozwiązaniem na początku jest robienie kolczyków z bigli ze stali antyalergicznej bez dodatku ołowiu i niklu, a z czasem przenieś się na srebro. Nie wiem jak w Poznaniu, ale rozejrzyj się za hurtowniami z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, najłatwiej wpisz nazwę na allegro i wyszukaj w okolicy Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_poznanianka
na ul. Wrocławskiej, bliżej Kupca Poznańskiego, wchodzi sie do bramy na podwórko. Tam jest taki sklep KORALIUM, duży wybór koralików, półfabrykatów, warsztaty robienia biżuterii. Czasem tam zaglądam, mały wybór Swarovskiego i ceny nienajniższe ale jak mam zamowic jedną rzecz z allegro to czasem b. tam sie opłaca zobaczyć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx2
Myślę, że warto byłoby się za takimi elementami rozejrzeć na portalu www.newcraft.eu . Ja tutaj ostatnio znalazłam świetne organizery, a brakowało mi takiego miejsca gdzie bym mogła składować różne drobne komponenty biżuterii. W końcu coś takiego mam ;-) Teraz myślę nad zakupem ekspozytora, bo też mają fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam takie zestawy w Empiku w Malcie. Sprawdź może właśnie szukasz czegoś takiego. Ja też zajmuje się robieniem ręcznej biżuterii i mam kilka akcesoriów z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam www.kamieniezawieszki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_michalina_glowacka88
Bardzo duży wybór takich elementów gotowych do wyrobu biżuterii znajdziesz tutaj: https://royal-stone.pl/toho_miyuki.html - wiem, bo jak byłam z córką w ciąży to właśnie takie samodzielne robienie biżuterii bardzo mnie uspokajało... Może akurat dla siebie coś tam znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

ja takie rzeczy kupuję w sklepie internetowym decokreacje . pl i bardzo lubię tam robić zakupy bo mają super ceny i szeroki asortyment.  Ten sklep powinien odwiedzić każdy kto lubi nie tylko tworzyć własną biżuterię ale też elementy wykonane metodą decoupage, dekoracyjne malowanie, wyroby z filcu i filcowanie na mokro, stylizacja mebli czy scrapbooking to ten sklep jest dla niego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×