Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jakfa

Gdzie kupujecie firany, zasłony, itp.?

Polecane posty

Gość Jakfa

Zlikwidowali fajny sklep z firanami i zasłonami w moim mieście. Chciałam kupić coś fajnego do okna w kuchni, ale nie mam gdzie. Może znacie jakieś internetowe sklepy z tego typu asortymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezebe
leroy merlin, castorama- tam są stoiska z firanami, zasłonami itp plus allegro;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajakaja.
Ja kupuje na stronie świat firan. w moim mieście są bardzo drogie a tam takie same połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie, ale nie mam konkretnej strony, po prostu szukam tego co mi pasuje ;) od niedawna poluję na tzw. rolety rzymskie... :) są inne od tych typowych, a ładnie zdobią okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagrafka
Firany, zasłony możesz sobie kupić w sklepie http://www.firany.pl/ Masz tam zarówno firany gotowe, firany metrażowe, zasłony, rolety.... Zajrzyj sobie, bo wybór jest całkiem niezły. Ja kupowałam kiedyś komplet: firana z zasłoną, który się bardzo ładnie prezentuje w moim oknie. Co do zamówienia to bez problemowo się udało kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkgo
czy znacie jeszcze jakieś sklepy? Może jakieś zniżki? Nie pogardziłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babrika
mikkgo, wiesz co ja ostatnio skorzystałam z kuponu rabatowego w sklepie http://kaszmir-firany.pl/ Kupon miałam z Facebooka, taki wiesz dla fanów. Wydając powyżej 100 zł dostałam 10 zł rabatu. Wiadomo, że zawsze jest to jakaś oszczędność. Kupiłam sobie bardzo ładną firanę gotową do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz coś więcej
sprawdzałam w Ikea, sprawdzałam w leroy... z gotowych zasłon nic mi się nie podoba, chyba zostanie mi szycie. gdyby ktoś podał fajne adresy sklepów internetowych, ale z zasłonami, nie z firanami, oszczędzi mi szycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze bede go kochala....
jeszcze w OBI sa firany zdaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam parę dni temu firany balkonowe w internecie na stronie www.kasandra.com.pl Firana już doszła i wygląda bardzo dobrze. Widać, że jest to lepszej jakości materiał, a nie tanizna, której niestety jest sporo w obiegu. Firana ładnie się prezentuje na oknie, wygodnie w sumie można ją było wywiesić. Sama obsługa sklepu na duży plus. Bez długiego oczekiwania na dostawę, niewygórowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta82
ja ostatnio kupowalam firany i zasłony na tekstylaland.pl , bardzo szybko przyszla przesylka, material swietnej jakosci i bardzo bogaty asortyment- ciezko sie zdecydowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam niedawno firany i zasłony z http://www.firanygramar.pl/. Mają bardzo fajną ofertę, szeroki wybór i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka G
Fajne zasłony szyją w Jagodowym Kocie. Szyli mi do kuchni, a teraz będe zamawiać do pokoju córki. Sporo ciekawych materiałów i faktycznie robią to dobrze. Dla córki chyba zdecyduję się na białe gwiazdki na takim delikatnym szarym tle. ładnie będą w pokoju wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na http://robi24.pl Mają w ofercie firanki oraz zasłony, asortyment jest duży, więc spokojnie sobie coś wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w miescie byl sklep z zasłonami i firanami bardzo dobrze zaopatrzony, duzy wybór i jak mialam urzadzac dom, to wzięli i zlikwidowali :(:(firany kupiłam jedne w eurofirany inne na zwykłym rynku w mieście a zasłony w room99, ja jestem zadowolona i póki co nie mam zamiaru zmieniac nic we wnętrzach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilinka
Zasłony do salonu zamawiałam w sferisie, przy okazji również zamówiłam śliczną pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjuszka
Ja w Strzyżowskim Centrum Firan, mają naprawdę super produkty w fajnych cenach, sama zobacz: https://centrumfiran.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_C
witam, a ja wam polece fajny sklep z Chorzowa, szyja na wymiar i pod kolor, maja siedzibe na Sobieskiego 8 i stronke superfiranki.pl naprawde profesjonalne podejscie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Trochę się obkupiłam na tej wyprzedaży w Sferisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TK Maxx czasem można upolować piękne z dobrego grubego materiału zasłony za niewielkie pieniądze to samo z firanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
sferis coraz większy asortyment, nie wiedziałam że mają dostępne zasłony, przeważnie zamawiam u nich materiały eksploatacyjne do swoich drukarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje od niedawna (2 razy) na manufakturafiran.pl :) super wybór wzorów których nie ma nigdzie indziej szybka wysyłka i piękne opakowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio zasłony z aksamitu w Manufakturze firan (www.manufakturafiran.pl ) jestem szczerze zaskoczona jakością :) widać ze ręczne szycie a nie chińszczyzna, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne wzory dostaniecie w sklepie online Polontex. Maja zasłony, firany, tkaniny na metry i usługę szycia. Wybór ogromny, trafiłam tu na śliczne zasłony w botaniczne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×