Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będę czekać całą noc

Gdzie kupujecie taniej perfumy?

Polecane posty

Gość będę czekać całą noc

Taniej niż w drogerii.Przejrzałam parę sklepów internetowych,ale ceny wcale nie są atrakcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lotnisku lub promie na bezcłówce, kupuje wtedy na zapas bo nieczęsto tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dots
Ja zawsze kupuję w Superpharmie, często mają obniżki i ceny są niższe niż w sklepach internetowych, a mam pewność, że oryginalne :) Zwykle mają po kilka zapachów w specjalnych cenach, ale jak polujesz na jakieś konkretne perfumy, to warto pilnować ich gazetek, bo co tydzień zmienia się asortyment i można kupić to, co się lubi, a przy tym zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tu fajniej
a ja się zastanawiam skąd w superpharmie mają zapach Gucci- Rush 2 ? Ten zapach DAWNO już nie jest produkowany, a od świąt Bożego Narodzenia półki w w/w sklepie są nim zawalone (wcześniej nie było)! Jak zapytałam sprzedawczynie czy to stare zapasy- odpowiedziała, ze nowa dostawa :O hmmm podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika3333
Dla mnie pachna tak samo. ja mam z Superpharm Escade i jest sliczna jak poprzednia kupiona na lotnisku. nie sadze ze sa to podrobki, firma by sobie nie pozwolila na takie ryzyko. pewnie maja je z USA. tak polki uginaja sie pod masa o wiele tanszych od naszych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Używam tylko lanych perfum i bardzo sobie chwalę. Największy wybór takich zapachów jest na stronie www.laneperfumy.pl . Mają praktycznie wszystkie marki, w tym dużo nowości. Szybka wysyłka, no i towar jest dobrze zapakowany, także nie ma szans, żeby się butelka zbiła po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GóóóóóóóóóóóóWNO MAJĄ!!! Przecież to wszystko to są PODRÓBY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne esencje perfum proponuje sklep marki 3G Magnetic Perfume – www.esencjaperfum.pl. W ofercie dostępne są esencje nowej generacji, które zostały wyprodukowane za pomocą nanotechnologii. Technologia ta pozwoliła opracować bardzo trwałe zapachy, które utrzymują się nawet do 7 dni (na ubraniu), a jednocześnie nie są tak drogie, jak tradycyjne esencje perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirioszka
właśnie coraz częściej czytam, że w superpharm są podróbki, nie wiem czy to jest możliwe... ale i tak w sephorze częściej kupuje i taniej można przez internet z kodami rabatowymi teraz jest -15% na zapachy http://maxtanio.pl/coupon/15-rabatu-4/ a i chyba mojemu chłopakowi coś sprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tania, sprawdzona przeze mnie strona z perfumami to zapachowiec.pl Mają tam wszystkie marki, dużo nowości. Zamawiałam dużo razy i zapachy bardzo trwałe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania55789
Bardzo tanio można dostać perfumy na www.zapachowiec.pl w dodatku zapachy trzymają bardzo długo bo to prawdziwe perfumy a nie wody toaletowe .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem już wiele internetowych perfumerii. Jednak najlepsza to galeriazapachow.pl Ceny atrakcyjne,perfumy dobrej jakości, długo się utrzymują, zapach intensywny. Same plusy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie najtaniej ;) Najlepiej porównywać sobie na ceneo, mój ukochany zapach Giorgio Armani Code Turquoise Eau de Fraiche sobie szukałam i w sferisie mieli kilkanaście złotych taniej niż w innych perfumeriach! Jakość ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka stronka francuskieperfumy i mają tam dużo zamienników znanych perfum w bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakochałam się w tym zapachu kilka lat temu parfumstore.pl/wody-perfumowane/182-calvin-klein-reveal-100ml-edp-tester.html. Kupiłam sobie tuż po premierze w 2014 roku za duże pieniądze wtedy. Dzisiaj można dostać za niecałe 100 złotych, a dalej jakość się otrzymuje. Jeden z bardziej eleganckich zapachów dla kobiet z przewagą drzewa sandałowego i drewna kaszmirowego. Piękna nuta naprawdę i polecam gorąco, nawet do wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka

Polecam zajrzeć na replix.pl może nie ma tam markowych perfum ale za to są bardzo dobrej jakości perfumy. Perfumy z replix przepięknie pachną a kosztują dużo mniej niż markowe. Ja często tutaj zamawiam i każdy jest zachwycony zapachem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

ostatnio swojemu chlopakowi zamówiłam perfumy w empiku bo w dobrej cenie były jak się ma empik premium, mam więc skorzystałam 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja na Ezebra - też ogólnie kosmetyki stamtąd polecam, taniej niż w sklepie stacjonarnym, to na pewno. Również podrzucam wam cashback od Tipli.pl na te stronę. To teraz mój ulubiony sklep i ulubiony sposób na oszczędność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×