Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemm

gdzie można tanio kupić nowego laptopa?

Polecane posty

Gość niemm

jakieś adresy sklepów internetowych lub coś w Łodzi, znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja swojego HP kupiłam na swiat-laptopow.pl i mogę spokojnie polecić ten sklep, oprócz tego, że mają dobry sprzęt to jeszcze genialny serwis także tam spokojnie możesz kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanio, a nawet baaaardzo tanio możesz kupić toshibę albo optimusa w hiperokazja.pl. Zależy jaki laptop jest ci konkretnie potrzebny. Jeśli nie masz sprecyzowanych wymagań albo sa one podstawowe to myślę, że te modele ci wystarczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca rozumiem wiem o jaki sprzęt Ci chodzi bo nie podajesz żadnych parametrów, ale odradzam kupowanie komputerów z pojedynczym procesorem (one są najtańsze). Całkiem sprawnie działają te z procesorem intel core duo. Ja kupiłam swojego notebook'a HP 550 na magicznaplaneta.pl, za świetną cenę 2 039,00 zł (naprawdę niewiele jak na te parametry). Komputer działa bez zarzutów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larizmo
polecam zerknąć sobie na http://www.okazje.info.pl/komputery/laptopy/ tam możesz zaznaczyć, że szukasz tylko w Łodzi i wybrać kolejność wg ceny. Ja zazwyczaj tak kupuję sprzęt komputerowy i rtv i fajnie, bo faktycznie można znaleźć jakąś sensowną okazję. Możesz też poszukać w gazetkach marketów - tam to już w ogóle udaje się czasem złowić niezłą promocję! http://www.okazje.info.pl/komputery/laptopy/gazetka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazell
teraz na święta komputronik zaczął ofensywę promocyjną, wiec możesz tam śmignąć. Można kupic laptopa nawet 300-400 zł taniej niz standardowo, np taki Dell Inspirion Uo jest tańszy o 500zł!!! Przejdz sie i zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_92
Bardzo polecam stronkę www.alsen.pl , jest to sieć sklepów Komputronik, tylko, że firma działa już pod inną nazwą. Jakieś 5 miesięcy temu, zamówiłam sobie tam cały asortyment, czyli laptop, myszka, drukarka, torba do laptopa i głośniki. Jestem posiadaczką Laptopa z Lenovo, który spisuje się znakomicie. Na stronie alsen zapłaciłam za niego 2300, a w Media Markcie takie sam kosztuje 3000, także różnica jest kolosalna. Warto zajrzeć. Polecam! ___ www.Bielizna-Anna.pl - bielizna z renomowanych firm dla Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorgasmlo
ja to zdecydowanie wole duze sklepy typu wspomnianego tu komputronika. tam chcąc nie chcą promocje beda zawsze bo ich na to zwyczajnie stac:). Z takim kapitałem moga szalec na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem na allegro można coś tanio wyhaczyć nowego. Kiedyś całkiem fajny z toshiby, design ok parametry też całkiem niczego, monitor 15 calów był za 1299 zł a normalnie w sklepach po 1700 zł, było tylko kilka sztuk- sprzedawca ok, normalnie żałuję, że nie kupiłam no ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A koniecznie chcesz coś kupić w sklepie stacjonarnym? Bo powiem Ci szczerze, że bardziej takie zakupy opłacają się przez Internet. Spory wybór i dosyć sporo promocji, także warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że najlepszym miejscem na takie zakupy jest inetrenet , tam masz najwiekszy wybór i najniższe ceny, do tego nie musisz wychodzić z domu, tylk klikniesz dwa razy, a za kilka dni laptop będzie u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotr
ja swój laptop kupiłem w http://winmar.pl, zresztą kolega mi polecił ten sklep. Przekonałem się na własnej skórze, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadam
polecam netplay24 fajnie mają zrobioną stronę i laptop przyszedł w na czas i w fajnym stanie zobacz tutaj http://netplay24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulak
W media expert jest teraz promocja na lapki HP i za 2 tysie mozna kupic juz coś konkretnego np. Pavilona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali14
no tam w media expert to nawet sporo tego sprzętu w promocji jak ktos chce kupić prostego lapka to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie elektronicznym www.conrad.pl, na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no media expert to dobry sklep zwlaszcza ze teraz się powiekszył o Avans bo go wykupił, więc ceny sa całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmos
Ja polecam też od czasu do czasu zajrzeć do nich na stronę, to w ogóle można jeszcze taniej niż w stacjonarnym kupić z darmową wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Ja dość długo zwlekałem z wymianą lapka na coś nowego, ale w końcu się zdecydowałem ;) Wczoraj przyszła paczka z nowym Lenovo, 15.6 cali, HD, 1 TB...no jest fajny ;-) Kupiłem go przez portal www.itpromo.pl akurat, bo nigdzie indziej w podobnej cenie niczego sensownego nie znalazłem. Sklep spoko, mają konkurencyjne ceny, towary szczegółowo opisane, no i nie grzebią się z wysyłką ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość familka
A ja nie polecę żadnego sklepu ponieważ oferta jest naprawdę różna w różnych sklepach internetowych tak więc najlepiej byłoby sobie właśnie sprawdzić ceny w nich wszystkich. Na przykład tutaj: http://najtaniej.co/ - jest dobra porównywarka cenowa gdzie można znaleźć sobie wszystkie laptopy we wszystkich sklepach. W przypadku sprzętu potrafi być to różnica sięgająca nawet kilkuset złotych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowy
zobacz też na Selgros24, często zdarzają się tam fajne wyprzedaże, i dostawę możesz mieć za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek669
Sklep stacjonarny w Łodzi masz Sferis, zamówienie możesz złożyć przez stronę internetową bo tam większy wybór i wrzucasz na salon za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
W niezłej cenie elektronikę sprzedają na stronie www.etanto.pl . Mają chociażby oryginalne obiektywy od Sigmy o świetnych parametrach. Z tego co widziałem to w ofercie jest też trochę drobnego AGD, tablety, drukarki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krummak44
Jest wiele ciekawych i dobrych firm gdzie można kupić tanio nowego laptopa, osobiście polecam przeczytać artykuł w tym poradniku, http://www.zporadnika.pl/ a dowiecie się gdzie kupić tanio dobrego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×