Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie po meble w Pszczynie lub okolicy?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem na etapie poszukiwania mebli do nowego mieszkanie. Potrzebuje kuchnie, szafe, najlepiej na wymiar i jakies fajne meble do pokoju. Jakaś szafka rtv i narożnik. Czy może mi ktoś polecic jakis sensowny sklep w Pszczynie lub najbliższej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpodpszczyny
Jest na pewno sklep na Dworcowej niedaleko kolo skrzyrzowania z ul. 3go Maja, niedaleko urzedu pracy. Jest tez sklep za starymi zakladami Kani - ostatnio pamietam BRW, ale moze cos sie pozmienialo ( kiedys sie nazywal Merkury i w Pszczynie kazdy ci powie, gdzie to jest). W Bielsku niedaleko Makro i Auchana jest salon Agata meble. Ewentualnie katowicka Ikea. Google nie boli, sproboj wpisac ''meble pszczyna''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpodpszczyny
Sorry za dwa babole w jednym zdaniu, spac mi sie chce. Byc moze jest wiecej sklepow w pszczynie. Kiedys cos kupowalismy na starej targowicy (parking kolo ING i budynki dookola niego) ale to bylo z dziesiec lat temu i nie wiem, czy jest tam jeszcze meblowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam zakup mebli przez internet. Są dużo tańsze niż w zwykłym sklepie a jakoś taka sama, więc nie warto przepłacać. Ja zamawiałam meble przez sklep internetowy www.hitmeble.pl Świetna obsługa i niskie ceny. Wszystko załatwiłam bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king4wu
W sumie zakupy przez internet nie jest złym rozwiązaniem. Polecam sklep www.meblomoda.pl . Bardzo duzy wybór i zawsze można się skontaktować z fachowcami, którzy potrafią bardzo dobrze doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej przez neta? Ja ogarnęłam na allinside.pl. Mają super meble, dobrze wykonane, trwałe w fajnych cenach. trzeba trochę poczekać na dostawę, ale są super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do sklepu internetowego www.hitmeble.pl Zamówiłam u nich telefonicznie. Meble mi dostarczyli bardzo szybko pod sam dom. A do tego można u nich kupić dużo taniej niż w salonach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że W Bielsku Biała nie powinnaś mieć problemu z zamówieniem szafy wnękowej na wymiar. Ja ostatnio zleciłam firmie Impet wykonanie zabudowy kuchennej i ją polecam, bo jestem bardzo zadowolona. Zadzwoń pod numer 508  841  062 to dowiesz się czy robią tam również szafy wnękowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep koło targowicy chyba jeszcze istnieje. W Tychach na os.O masz Black Red White, w Auchau, czyli starym Realu w pasażu jest stoisko na szafy na wymiar. A ogólnie to google nie boli, więc spokojnie możesz poszukać - Meble Pszczyna, Tychy, Bielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam meble w Libor na Górnośląskiej w Pszczynie. Mają bardzo duży wybór. Wiem,że robią też meble na wymiar. Moja kuzynka robiła u nich kuchnie i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a korzystacie w ogóle ze sklepów internetowych z meblami? Ja się właśnie zastanawiam, czy sobie komody nie kupić online, bo w końcu znalazłam taką, jaka mi się marzyła i to właśnie w sklepie internetowym http://kdk-design.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupowałem meble na Górnośląskiej. Mnóstwo mebli i dodatków do domu w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chodzi o salon Libor - mam wykonaną przez nich nowoczesną białą kuchnię w nowym mieszkaniu. Materiały są dobrej jakości według mojej oceny i wszystko działa bez zarzutów. Przy okazji zamówiłam u nich też szafy z drzwiami przesuwanymi do przedpokoju i sypialni i szafki do łazienki. Myślę, że firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyochoko28
zamów lepiej w internetowym sklepie meblowym KONSIMO. Zobacz ich asortyment na https://konsimo.pl/ Wszystkie meble mają dostępne od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×