Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margherita80

Gdzie się teraz kupuje jeansy?

Polecane posty

Gość margherita80

No właśnie mimo ogromnej oferty, wciąż mam wrażenie, że kupienie dobrych, uniwersalnych jeansów jest problemem. To z dziurami, to nazbyt wystylizowane zgodnie z aktualną modą Czy zaglądacie jeszcze do sklepów firmowych oferujących przede wszystkich Jeansy? Big Star? Wrangler? Levis? Czy one odchodzą do lamusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje w markowych
bo nigdy nie było tam dla mnie rozmiarów. jestem mała i drobna, a tam wszystkie spodnie za duze dla mnie. poza tym wizualnie wcale mi sie markowe nie podobaja. nawet ich odcienie jeansu sa takie nijakie. ja kupuje czesto na allegro, ale ostatanio rózniwez w blendzie widziała duzo super jeansów dla siebie i w rozmiarze dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phinka
pepe jeans. big starów bym w życiu nie kupiła po obecnych cenach, bo pamiętam czasy kiedy były uważane za tylko trochę lepsze niż bazarowe jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
Big Stary bazarowe? no co wy? w życiu nie słyszałam o takim porównaniu. Dla mnie Big Stary to klasyka jeansów, przede wszystkim polskich jeansów, bo to polski produkt. I z tego co zaczęłam się orientować, bo dawno jeansów już nie kupowałam to cena waha się od 150 do 250zł, a za lee czy wranglery trzeba wybulić dużo więcej? Ja jeśli chodzi o rozmiar to spokojnie dopasuję sobie ;) robię rozeznanie gdzie szukac modnych markowych jeansów zanim wyruszę do galerii handlowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big star to był obciach
głównie dzięki dresiarzom, którzy sobie tę firmę upodobali. ja rzadko kupuję jeansy, ale mój mąż np. kupuje we wranglerze albo lee, woli klasyczne w ładnym ciemnym kolorze i czasami trzeba się nieźle naszukać, bo najwięcej mają "modnych" czyli z różnymi badziewiami, przetarciami, wytarciami, albo wohydnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big star to był obciach
zapomniałam jeszcze dopisać na końcu - lub w dziwnych fasonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
lee, wrangler, levi's, esprit, diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
nio co wy dresiarze to sobie dresy upodobali a nie jeansy. Nie widziałam dresa w jeansach ;) czyli jak ja czy mój mąż nosimy jeansy to jesteśmy dresiarzami ?! hehe. A klasyczne jeansy prezentują większości marek sprzedających jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phinka
jakoś nie zauważyłam, że dresiarze noszą big stary- wydawało by się, że powinni nosić dresy:) jak chodziłam do lo, to kupowałam big stary, bo miały konkurencyjną cenę ok 100 zł, ale teraz w regularnej cenie sa po ok 240 zł, a za taką kasę można znaleźć lepsze jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta osoba pisze o początkach
big stara, kiedy były jeszcze mało znaną polską marką, sprzedającą spodnie po cenie niemal równej tej bazarowej. Naparwdę tak u was słabo z rozumieniem słowa pisanego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
ja jak chodziłam do LO to wszystko było tańsze- nie ma co porównywać bo wtedy dla mnie wydanie stówki na jeansy to był kosmos, więc jak kupiło sie Big Stary to człowiek nosił i nosił je ;) teraz wiadomo rynek zbytu jest większy i sklepów w galeriach handlowych masa, jest więcej marek które sprzedają jeansy, ale chyba pozostało w Polsce tak, ze jednak jak idzie kupic się jeansy to do sklepów typowo z odzieżą jeansową. Jedni przykuwają kolekcją, drudzy ceną, stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie stare dobre i sprawdzone firmy - Lee, Levis. Maja w ofercie linie jeansow rowniez dla kobiecej figury (Riders by Lee). Fakt, ze troche kosztuja, ale nie przecieraja sie w ciagu miesiaca, nie rozciagaja sie po praniu. Mozna na wyprzedazach upolowac naprawde fajne spodnie za polowe ceny. Big Star i Wrangler to taka mocna srednia polka, ale zalezy, na jaki model sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
raczej mocna półka ;) bym powiedziała o tych markach . Widzieliście ich nowa kolekcję-Berlin z Big Stara? Mają świetne jeansy w nowej kolekcji. Fasony są bardzo trendy.Kobiece i seksi. Warto przejrzeć katalog. A nóż widelec coś komuś wpadnie do oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeansy od Big Star pasują. najbardziej umiem u nich dobrać sobie fason no i jakość też jest dobra. są bardzo wytrzymałe. Kolekcję znam a teraz czekam już na wiosenną :) a teraz wyprzedaże ruszyły jak patrzyłam na ich stronie internetowej to jeansy można kupić już za 155zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
a skąd wiesz ze jeansy z Big Stara teraz tyle kosztują? Byłaś w ich sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze spodnie ma Gap
moto i fcuk, sa rewelacyjne kroj idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
dzięki lillka007 za adres www pewnie wielu kobietkom szukającym jak ja opinni na temat danej marki przyda się wyszukując ofertę danej marki. ja często tak robie, ze zaglądam na dana stronke ulubionych marek, przeglądam katalog, szczególnie teraz jak sa takie wyprzedaże nawet jeansy sa w super cenach. Kupiłyście cos teraz? jakieś jeansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankfurterka
noo są w super cenach bo są wyprzedaże, ja kupiłam wczoraj jeansy lee w blue city tam jest teraz mnóstwo wyprzedaży, najlepsze jeansy są właśnie lee i wrangler nosi się je i zedrzeć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
Ja myślę, ze markowe spodnie sa jednak wytrzymalsze i nie sa tak przeraźliwie drogie. Rozglądałam się po sklepach. Teraz w wyprzedażach można sporo zaoszczędzić, a spodnie mieć na lata. Mnie podobaja się klasyczne jeansy bez udziwnień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrangerowadamaa
Wrangler,Lee to moje ulubione sklepy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja mam jedna swoją ulubioną markę cross gdzie zawsze znajdowałam rodzaj i krój jeansów. Jednak w tym sezonie się zwiodłam. I Jestem na etapie szukania dobrej pary :) Patrzyłam sobie do tego zakupowego klubu stilago.pl i mają tam jeansy od Calvina kleina na wyrpzedaży (-64%) w sumie za taką cenę to można sobie pozwolić na ubrania tej klasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne markowe jeansy nie mają szans z tymi z bazaru, nie ma co z ogóle porównywać. Za Lee czy Wranglery wcale nie trzeba bulić dużo kasy, są teraz outlety, kluby zakupowe, gdzie zniżki sięgają nawet 70%... Na Mi Momento mają właśnie kampanię z jeansami, ja mam kupić spodnie za 13o zł na bazarze, jakieś no name albo tutaj porządne markowe jeansy to dla mnie wybór jest oczywisty, a jeansy są ponadczasowe, wiec latami można je nosić, jeśli wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Ostatnio szukałam fajnych dżinsów. I powiem Wam, że jestem zwyczajnie zdegustowana. Niemożliwością jest kupienie zwykłych dżinsów z czystej bawełny. Do wszystkiego wkładają ten cholerny elastan, przez który dżinsy wyglądają tak tandetnie, że oczy bolą patrzeć. Jak zobaczyłam takie Wranglery za 370 zł to się prawie przewróciłam z wrażenia. Jeszcze kilka lat temu dżinsy tej jakości można było kupić na bazarku za kilkadziesiąt złotych. Już nawet porządnych Americanosów nie da się kupić... Zdesperowana kupiłam 2 pary w Big Starze. Tylko dlatego, że musze w czymś chodzić, a te wyglądały najbardziej ok i miały najmniej elastanu ze wszytskich mierzonych przeze mnie par ("zaledwie" 1%). Na szczęście były w promocji, bo chyba przez tydzień wyrzucałabym sobie, że wydałam taką kupę kasy na taką szmatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz tak dobrej jakosci jeansow nie ma ,jak naście lat temu ...tez kupuje w big star ,bo to w miare produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
replay, diesel,cross,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra3598
Ja serdecznie polecam www.mercerie.pl, mają duży wybór fajnych jeansów. Jak mam sobie kupić spodnie jeansowe to zawsze w pierwszej kolejności zaglądam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×