Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulciaaaaa

Gdzie sprzedać ubrania? Pomóżcie

Polecane posty

Gość ulciaaaaa

Witam! Potrzebuję trochę pieniędzy na wakacje i pomyślałam, że sprzedam trochę ciuszków z szafy, ale niestety nie wiem gdzie mogłabym to zrobić oprócz strony allegro.pl, może macie jakieś inne pomysły? a może któraś z Was byłaby zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
Kupiłam ją za 50 zł i jest praktycznie nienoszona, więc 10 zł odpada niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjnatrzydziestka :)
jaki nosisz rozmiar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec ja powiem że
oczywiscie koszt wysylki do negocjaji ale raczej nie powinna wysylka taiej bluzeczki wyniec wiecej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
Większość rozmiarów to 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec ja powiem że
góra jestem gotowa zapłacić 25 za nią, ale łącznie z wysyłką. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
30 zł i jest Twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
W zasadzie większość rzeczy jest nieużywana i świetna na pogodę letnią :) Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
up up up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie i tanie szmacuiry
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokŁadnnie tak
jak z bazaru. a jesli to letnie ubrania, to czemu chcesz sie ich pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaaa
Chcę się ich pozbyć, ponieważ są to w wiekszości nietrafione prezenty lub po prostu się w nie nie mieszczę, więc po co mają leżeć w szafie? :P wszystkie ubrania są kupione w znanych sieciówkach, więc nie zgodze sie z tym, że są to tanie szamaciory, a o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balla
takze chcialabym sie dowiedziec gdzie mozna sprzedac ubrania, poza Allegro, Szafa.pl dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co???!!!!???..
ja przepraszam..ale co ty chcesz sprzedać?/- chyba nie ta kawałki szmatek ze zdięć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emihefrihfvfk
wrzuc na szafa.pl sprzedaż bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba to
na allegro się nie opłaca racja :( zbyt wysokie koszty sprzedaży i ludzie sie sępią licytują w ostatnich minutach :( może jakieś wymianki albo co ?sama mam ten problem a ciuchów masę moich i mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się zapytam o szafę
czy na szafa.pl wystawia się rzeczy za opłata , jakie wysokie są prowizje ? ogólnie ile kosztuje cała zabawa i na czym ona dokładnie polega?jak coś tam kupujesz to jaka masz pewność ,że cię ktoś nie oszuka? pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia gdziee
sama mam kilka szmat na sprzedaż i szukam jeszcze czegos poza allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa09
Polecam Ci wystawić te rzeczy w serwisie: http://aukcjusz.pl Ja sama sprzedaję i bardzo szybko można znaleźć tam nabywców na fajne rzeczy. Wiem coś o braku gotówki i potrzebie sprzedaży czegoś, żeby opłacić rachunki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewwwelkaaa
Opłaca się wyłącznie na Allegro, bo to jedyny POPULARNY portal. Co z tego, że gdzieś wystawisz za darmo, skoro nikt tego nie kupi? A koszt wystawienia na Allegro to ok. 0,15 zł, potem od sprzedaży średnio ok 1-2 zł (zależy za ile sprzedaż). I jeszcze jedno - nie spodziewaj się cudów. Teraz używane ubrania są bardzo łatwo dostępne. Takie jak Twoje można bez problemu kupić w lumpeksie za np. 3 zł. Początkującym się wydaje "kupiłam to za 60 zł, więc muszę za to dostać 50 zł", ale handel używaną odzieżą rządzi się zupełnie innymi prawami. A wiem co mówię, bo od 4 lat prowadzę sprzedaż internetową nowych i używanych ciuchów. Szacuję, że za taka bluzeczkę z kotkiem na Allegro dostaniesz max. 20 zł i to gdy będziesz miała szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notplasticdoll
http://szafa.pl/profil/notplasticdoll zapraszam do swojej szafy. :) Może któraś z Was znajdzie coś dla siebie. I też podłączam się do pytania, gdzie poza szafą i allegro można opchnąć albo nabyć fajne ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro używanych
ciuchów jest cała masa,bywa ,że nawet wystawione w pakach po 20-30 sztuk za 30zł całość nie schodzi.....coś musi być bardzo atrakcyjne i za grosz by znaleźć nabywcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro używanych
na szafie jest jeszcze gorzej,poza tym tam mnóstwo oszustów obecnie,czy na sprzedaż czy wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale co z tego
tu jest pytanie gdzie sprzedać a nie top dla sprzedających , wypad ze spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×