Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w internecie można kupić fajną torebkę

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję sklepu- najlepiej internetowego, gdzie mogę kupić oryginalną torebkę. Jak wiadomo kobiety dzielą się na fanki: torebek lub butów:-) ja wolę zdecydowanie torebki ale mam wrażenie że wszystko już widziałam, wszystko już było. Wpisujcie wasze ulubione sklepy z torebkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka987
ja ostatnio znalazłam fajną torebkę na i-trendy.pl - może też coś znajdziesz dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niegościnny
Fajne torebki to są w Mediolanie czy Hamburgu, nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxymegan
no coś w tym jest, butów i torebek nigdy dość, ale jak szukasz fajnych i oryginalnych rzeczy to zobacz sobie tutaj http://www.ragazzafashion.pl/ myślę, że bez większego problemu coś ciekawego dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecznica z Opolskiej, naprzeciwko apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia3
Jak dla mnie fajne i orginalne torebki tylko tutaj http://www.royalpoint.pl/ maja znane marki, teraz same najnowsze kolekcje mozna wybierac w tych pieknosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Bardzo ładną turkusową kopertówkę kupowałam sobie ostatnio przez stronę www.shopperka.pl . Mają bardzo ciekawe wzornictwo i kolory do wyboru. Jak ktoś szuka mniej tuzinkowych modeli to ja bym tutaj proponowała sprawdzić. Można dostać zniżkę w promocji Urodziny przy większych zakupach, tam wystarczy wpisać kod rabatowy i tyle. No i jeszcze dostawa jest robiona za darmo przy odpowiedniej kwocie zamówienia. To też dla mnie było istotne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLl
Naprawdę świetne torebki można dostać w sklepie internetowym LeeLou.pl To modele Nucelle, bardzo dobrej marki; fajne jest to, że mają bardzo duży wybór, kupisz tam duże i pojemne torby na ramię i małe, eleganckie kopertówki. Fajnie zaprojektowane, materiały dobrej jakości. I co najważniejsze - świetnie się prezentują, można znaleźć prawdziwe perełki. Takie jak na przykład taka torebka półokrągła: http://www.leelou.pl/mala-okragla-torebka-na-lancuszku-czerwona-nucelle-1170633-02-p-49110.html Dla mnie super, polecam, myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia gosia
Ja kupowałam ostatnio na Cervandone.pl moje ulubione torebki, koleżanka m pokazała ten sklep,b o też ma od nich torebkę ze skóry naturalnej, bardzo porządne i ładnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może znajdziesz coś fajnego w tym sklepie www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam fajna i tania torebke w sklepie z odzieżą używaną online http://odkupuj.pl Tam można albo kupić za cene za jaka towar jest wystawiony , albo zaproponować swoja cene no i sprzedający albo się zgadza albo nie za tyle sprzedać. Kupowałam akurat kurtkę w tym sklepie i przeglądając inne rzeczy wpadła mi w oko ta wyjątkowa torebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konieczne musicie zajrzeć na www.fairsquare.com/pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić także na Fabrik.com.pl gdzie wybór markowej odzieży masz naprawdę szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajna91
Bardzo ładne torebki widziałam dzisiaj na http://www.kupbuty.com/ Tez szukam czegoś dla siebie bo ta którą noszę od zeszłego roku wygląda jak psu z gardła wyjęta. Tym razem stawiam na coś bardziej eleganckiego niż sportowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishkalina
Ja tam jestem fanką i torebek i butów :D Jedno i drugie wolę jak jest porządne i skórzane. Ostatnio torebkę kupowałam w sklepie torbytorebki24.pl, mają ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33nww
Dużo naprawdę ładnych torebek zarówno damskich, jak też męskich listonoszek ma kobieta na FB - www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964 . Profil nazywa się – Dobre Repliki. Kupuję tu już od kilku miesięcy i mimo że towar dociera aż z Azji to długo czekać nie trzeba na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bagbazaar.pl ostatnio kupilam tam torebke. ladna, tania i szybko przyszla wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsee
Przepiękne rzeczy w najnowszych trendach mają na profilu Dobre Repliki na fejsie. Wystarczy sobie wpisać. Tak jak wszystko wygląda na fotkach tak samo w rzeczywistości. Miałam trochę obawy jak kupowałam portfele od LV dla mnie i męża, ale wygląd przerósł moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam torebki ze sklep-torebki24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo modnych torebek, w tym extra listonoszki są w mega niskich cenach na stronie www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Fajnie prowadzony profil, cały czas dodawane są kolejne produkty. Wysyłka jest ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×