Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinkaj24

Gdzie w Warszawie kupic elegancka i niedrogą sukienkę

Polecane posty

Witam Mam mały problem,od niedawwna mieszkam w warszawie i za bardzo nie wiem gdzie sie udac.Szukam sukienki na slub cioci ,mała kameralna uroczystosc a jednak zobowiazuje.Nie wiem gdzie moge znaleśc sklep w którym dostanę taka elegancką sukienkę,nie szukam sukni wieczorowej a raczej sukienkę wieczorową lub koktajlową.Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w arkadii jest super sklep!! tylko nie pamietam jak sie nazywa ale jest na pietrze, wiec trzeba wjechac po schodach i kierowac sie w strone h&m i po drodze mija się ten sklep, kurcze wiem ze jest strasznie kolorowy, na wystawie beda wisialy 3 sukienki!! musisz po prostu szukac takiej witryny w kolorowe pasy!! tam jest naprawde duzy wybor!! mnostwo sukienek w roznych rozmiarach i ceny bardzo w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardi
Zapewne chodzi Ci o Nook'a. Fakt, fajny sklep ale cholernie w nim ciasno, sukienki są poupychane, czasem wyglądają jakby były wyciągnięte psu z gardła, wiecznie tłok do przymierzalni--- trzeba mieć duuuużo cierpliwosci albo pojechać tam w trakcie dnia wtedy jest w miare znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z tą ciasnotą to racja... ciężko się przebić, najlepiej wybierz się z koleżanką, bo jak już wystoisz swoją godzinę w kolejce do przymierzalni, będzie miał kto przynosic Ci mniejszy lub większy rozmiar! ogromnym plusem, jak np dla mnie bylo to że do przymierzalni można było zabrać nieograniczoną ilość kiecek:):) więc da się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapukałam_do_drzwi
zawsze po sukienki jezdze do Factory Annopol, nie wydaje tam miliona monet i zawsze wracam obładowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych i tanich sukienek mają w Marywilskiej44. Sporo sklepików z samymi sukienkami tam mają. Ja na każdą wiekszą impreze tam sobie coś kupuję ;) Tutaj: http://www.marywilska44.waw.pl/ możecie sobie przejrzeć listę sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni11
Moim zdaniem chodzenie po sklepach to zmarnowanie czasu. Najlepiej poszukać w Internecie czegoś ładnego. Tak będzie szybciej, ale również taniej. Najlepiej porównać różne oferty, np. poprzez porównywarkę cenową. Mogę polecić stronę http://www.cozacena.pl/sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie również internetowo, zobaczcie - http://www.navona.pl/ Pewnie, że świetnych okazji nie brakuje, można je trafić w wielu miejscach i na bardzo dobrych warunkach. A jednak w necie dużo łatwiej o znalezienie ładnej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.femifashion.pl Polecam :) ostatnio zamówiłam, bardzo szybka wysyłka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Sklep internetowy goodlookin - mają siedzibę na Białołęce więc mozna odebrać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię Goodlookin fajny sklep, ja zamawiałam z wysyłką ale przyszła mi dosłownie w 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nunu na woli - plus za możliwość edycji sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katsia
Może w normalnych okolicznościach bym nigdy po to nie sięgnęła, ale Viola Piekut ma teraz przecenę kolekcji'17 i ceny są na prawdę przystępne, a jakie są sukienki to wszyscy wiemy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×