Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

Gdzie warto kupowac, promocje, niskie ceny, czylit o co lubimy

Polecane posty

Gość mamuska28

Piszcie kochane gdzie warto zajrzec i kupowac, co bylo taniego itd. Juz na poczatek dwie propozycje ode mnie: Outlet Esprit, S.Oliver, Puma, Nike, Adidas itd. w Metzingen / Niemcy- raj cenowy :) Outlet Benetton, Mango, Zara w Puerto de la Cruz / Teneryfa - taniej jest juz tylkow ciucholandach ;D w benettonei jeansy za 7,90e, spodnice za 3,90e, bluzki z dl rekawem za 2,90e , baaardzo taniaodziez dziecieca np. spodnie dlugie juz za 4,90e. Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spora wyliczanka, ale z tego co piszesz to faktycznie warto. Jeśli chodzi o sklepy ciuchowe to ja polecam H&M, Bershke, Stadivariusa, Cubusa, Reserved... sieciówki, ale można znaleść coś oryginalnego, a jeśli ma się wyobraźnie to i coś z niczego wyczarować :) a tak poza sklepami z ciuchami moge polecic cos z innej beczki, co odkrylam niedawno, a co mi ulatwilo zycie. Już nie muszę co miesiąc robić sobie wycieczek do opytyka po soczewki kontaktowe - bo zamawiam je przez internet i to w fachowym sklepie (szkla.com). To niesamowite jak internet potrafi ułatwić życie. Szkoda, że z ciuchami nie jest tak łatwo. Też bym chętnie np. spodnie zamawiała w sieci :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat na szkla. com nie jest
zbyt tanio. sa tansze strony oferujace soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że jest wysoka jakość produktów i duży wybór, dzięki czemu możesz dopasować sobie szkła kontaktowe dla własnych potrzeb. Korzystam z ich oferty często i jestem zadowolona. Ceny mi odpowiadają. Do tego jakość szkieł jest bardzo dobra moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się niedawno natknęłam na internetowy sklep z wszelką elektroniką, a nawet sprzętem agd - 1komp.pl - mają często bardzo atrakcyjne akcje promocyjne, przy odrobinie szczęścia można zrobić niemalże "interes życia" na zakupach u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina-malina
Ja z kolei już słyszałam, że mamy w Polsce normalne sklepy wolnocłowe z ciuchami czy coś takiego. Jakie ceny? - nie mam pojęcia. Wie ktoś coś na ten temat? Jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że warto na allegro . Ja kupuję też rtv/agd w internecie na electro.pl. Często produkty są tańsze niż w sklepach, a do tego cały czas mają jakieś promocje i dostaje się gratisy do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
J3eśli chodzi o wyposażenie domu, to polecam http://sklep.kati-kati.pl/. Można tam urządzi łazienkę, mają także kilka sprzętów AGD do kuchni. Często organizują promocje. Kiedy urządza się dom, każda obniżka cen jest warta rozważenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet ARENA
outlet ARENA Witam OUTLET ARENA jest hurtownią zajmującą się sprzedażą importowanej odzieży i obuwia, końcówek lub nadwyżek produkcyjnych oraz zapasów magazynowych i odzieży posezonowej. W naszej ofercie odzież i obuwie są fabrycznie nowe z oryginalnymi metkami i bez żadnych wad. Sprzedajemy odzież w różnorodnym asortymencie w rewelacyjnie niskich cenach. OUTLET ARENA posiada atrakcyjną ofertę dla odbiorców hurtowych. Odzież damsko-męska W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór odzieży dla młodzieży, jeansy, kurtki, bluzy, bluzki i swetry. Posiadamy pełne kolekcje odzieży wieczorowej dla eleganckiej Pani i Pana oraz sportowej dla lubiących aktywny tryb życia. Obuwie dla kobiet, mężczyzn i młodzieżowe. Sportowe i eleganckie, letnie i zimowe. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną outletowej odzieży i obuwia. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! www.outletarena.pl Kontakt OUTLET ARENA Hurtownia Odzieży 40-519 Katowice ul. Kościuszki 84 (przy stadionie AWF) Tel.: 0 514 111 200 e-mail: outletarena@op.pl www.outletarena.pl CZYNNE: Pn - Pt od 9.00 do 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio zauroczyły fotoksiązki- według mnie to wspaniały pomysł na prezent :D Znalazłam je na superfoto.pl :) generalnie jak dla mnie maja bardzo atrakcyjną ofertę na tej stronie- fotospinki, kalendarze, kubki, koszulki i wszystko, co tyko można sobie wyobrazić ze zdjęciami :D prawdziwa skarbnica prezentów :) można też u nich robić cyfrowe odbitki zdjęć- w czwartki mają specjalne promocje i taka odbitka kosztuje tylko 35 gr! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
w sklepach z ciuchami bywa tak, że niby jest promocja, a cena jest wyższa niż była na początku, ostatnio jedyny sklep, z którego jestem zadowolona to e-atramenty.pl gdzie kupuję tonery do drukarki, ceny niskie, kitu nie wciskają i dostawa jest bardzo szybka..o wiele lepiej niż w tradycyjnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwis www.3kropki.pl - wszelakiego rodzaju elektronika w naprawde rewelacyjnych cenach i z promocjami dość częstymi. Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś sprzętu lub chce sprawić komuś jakiś prezent to tam może zacząć poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ses-zen
Chcesz dołączyc do elitarnego klubu gdzie wstęp jest tylko na zaproszenie a do odebrania masz wiele cennych i ciekawych nagród?? Zarejestruj się,zbieraj punkty i odbieraj cenne nagrody. Punkty zdobywasz każdego dnia dzięki: Punkty zdobywa się za: *Codzienne logowanie - 2 PTZ *Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ *Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo) Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie. Wystarczy że podasz swoj mi e-mail. Przeslij nawet pusty mail na adres zuzamka@tlen.pl a wzamian dostaniesz zaproszenie Gwarantuje zero spamu - Dostaniesz jedynie email z zaproszeniem na stronę Lockerz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Na electro.pl można znaleźć masę bardzo przydatnych w domu przyrządów- od RTV i AGD po lokówki, prostownice ,aparaty czy masażery :) Jest tam prawie wszystko! Do ego są to produkty znanych, dobrych firm- tyle że taniej niż niejednokrotnie w zwykłych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro znacie strony z tańszymi soczewkami to podajcie, chętnie się na nich rozejrze, ale póki co będę wierna szkla.com. Oprócz dużego wyboru mają jeszcze miłą obsługę. Pani Magda ostatnio świetne krople do oczu mi doradziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonowa
meble BRW - w sobotę otwarcie salonu na Popularnej w Warszawie. Zniżki do 70%, prezenty dla pierwszych 200 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Zauważyłam ostatnio, że zdecydowanie najlepsze ceny są w sklepach internetowych, często można trafić na okazje gdzie produkty są tańsze nawet o 40%.ja ostatnio trafiłam na hiperokazja.pl i zwariowałam. Mają sprzęt RTV i AGD w cenach nieporównywalnie niższych niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajny sklep – zegarki.com.pl. Można trafić u nich na świetną okazję, mają specjalne oferty i świetny, markowy zegarek można kupić znacznie taniej. Kupiłam u nich zegarek firmy Casio za 219 zł i jestem bardzo zadowolona :) Teraz szukam czegoś na prezent dla siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dorzucę od siebie jeszcze Euromall. Wiem, że sklepów o bardzo szerokim asortymencie jest w sieci dużo, a nawet baaaaaardzo dużo, ale nie każdy dostarcza zamówiony towar w ciągu kilku 2 dni, a to w dzisiejszych czasach ważne, szczególne, gdy przeczytałam dzisiaj artykuł o tym, że e-sklepy mają prawo do nie wysyłania nam towaru przez 30 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio buszowalam po internecie i natrafiłam na taki sklep net-outlet.pl Mają sporo rzeczymy Tomm'ego Hilfigera i spodni Lee oraz Wrangler. Ceny outlet, więc można znaleźć coś ciekawego stosunkowo niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam dodam do bazy internetową aptekę e-lek. sama dość ostrożnie podchodziłam do zakupów u nich, ale jak dorwałam cellu destock vichy w promocji, to zaryzykowałam. no i opłacało się, szybka wysyłka, przyzwoity kontakt mailowy. można dodać do zaufanych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio dostałam coś za darmo :) Ekspresik do kawy Bosha i jest cudny :) Jeśli ktoś ma trochę cierpliwości i wierzy w swoje szczęście, link poniżej :) Jak ja wygrałam to każdy może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkowaaaaOdzież
Sklep --> www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów! www.markowe-ciuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jeszcze ja dorzucę sklep e-karma. od jakiegoś czasu zamawiam u nich jedzenie dla psa swojego i sąsiadki - opłaca się, bez wychodzenia z domu zawsze mam spory zapas karmy dla mojego zwierza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimoza
Hej dziewczyny Jesli poszukujecie odziezy typu outlet to goroąco polecam sklep internetowy www.outleciki.pl maja świetne rzeczy duzo tansze niz na allegro. warto zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie wszsytko to co w temacie watku zostało wymienione - czyli promocje, niskie ceny sa na medialux.pl - to jest sklep ze sprzętem RTV oraz AGD więc każdy pewnie kiedyś będzie chciał coś sobie wymienić / kupić a tam właśnie jest konkurencyjna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatisonA
Witam, ja kupuje w outleach internetowych ostatnio robilam zakupy mezowi w sklepie www.erazm.com.pl mila obsluga doradzi z rozmiarem. Szybka wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal_a_gosia
, ja na tych wyprzedażach nie kupiłam właściwie nic :/ ostatnio tylko upolowałam bieliznę od Kris Line- mieli mega obniżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×