Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kucola

Huawei P9

Polecane posty

Hej!! Szukam nowego smartfon i zaciekawił mnie właśnie model P9, głównie dlatego że w przedsprzedaży ma jeszcze zegarek tej firmy http://www.sferis.pl/p/408021-huawei-p9-32-gb-zegarek-huawei-w1-stalowy-przedsprzedaz-srebrny-mg-hw-b903.html Waszym zdaniem warto go kupić? Widziałam że ten Watch ma fajne opinie, podoba mi sie że jest taki elegancki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka698
No właśnie też rozważam czy go kupić, siostra ma p8 i strasznie mi się spodobał, ten ma więcej pamięci wewnętrznej i lepszy aparat (a robię dużo zdjęć) z tym, że myślę o zestawie z kartą pamięci http://www.sferis.pl/p/408018-huawei-p9-32-gb-karta-pamieci-kingston-128gb-przedsprzedaz-tytanowy-mg-hw-b900.html bo smartwach nie jest mi kompletnie potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam dziś w Sferisie wersje z zegarkiem, teraz tylko czekam na przesyłke :)) Szkoda że karta pamięci nie jest od razu w tym zestawie bo też robie dużo zdjęć i by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś77
A kiedy Sferis będzie wysyłał telefon? Jestem ciekawy opinii więc jak go dostaniesz to się podziel z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:26 Przestan juz gosciu spamowac kazdy temat o Huawei tym linkiem.Raz wkleiles i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_porykina
ja wzielam w media expert na raty, bo z moja pensja to ja nic porzadnego kupic nie moge ;) i jestem turbozadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesiara29
i jak ten p9 się sprawuje? zastanawiam się nad zakupem, ale pod uwagę biorę również xiaomi redmi note 3s, oglądałam oba w sferisie, ale jakoś nie mogę się zdecydować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×