Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

verson

HUGO BOSS SELECTION vs zamiennik Fm group porównanie

Polecane posty

HUGO BOSS SELECTION, 100 ml cena 160 PLN Fm Group 162, 100 ml cena 55 PLN Na początku muszę zaznaczyć że nie jestem osobą sprzedającą perfumy . Miesiąc temu zakupiłem zamiennik od Fm group i przeprowadziłem test Ze względu na to że Fm to zamiennik to oryginalne perfumy dostają we wszystkich działach ocenę 10/10 porównania HUGO BOSS SELECTION do FM group 162 : skala od 1 do 10 zbliżenie do oryginału 7/10 utrzymanie się zapachu na skórze 2/10 utrzymanie się zapachu na bawełnie 5/10 utrzymanie się zapachu na tworzywie sztucznym 1/10 (zmiana zapachu ) ilość psiknięć na dzień (od 6 rano do 22) 8 razy na dzień Używam oryginalnych perfum już od trzech lat i niestety zamiennik od Fm group nie sprawdził się. Oryginalne perfumy przy dwóch psiknięciach wystarczą na cały dzień Zużycie perfum od FM jest czterokrotnie większe , co sprawia że FM group jest droższy od oryginału 5 x 55 = 220 PLN . Jak powiedział dystrybutor jak nie widać różnicy to po co przepłacać. Napisałem to porównanie dlatego ze dystrybutorzy kłamią i piszą brednie w Internecie np. że perfumy od Fm są lepsze od oryginału . Jestem 100 % przekonany że pod moim postem będzie dużo komentarzy od dystrybutorów którzy będą przekonywać że nie mam racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co napisałeś jest już dawno znane. perfumy FM group bardzo szybko zużywają się . Co w rezultacie powoduje że są droższe od oryginału Dlatego już ich nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Szczerze powiedziawszy, uważam że kupowanie podróbek to zwykłe fo pa! Ja lubię sobie kupować rzadziej, a prawdziwe, oryginalne i perfumy i ubrania. W ogóle jak można sobie pozwolić na zakup podróbek? Dla mnie to obciach i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtyguhnjmkl
hehe Ktoś porównuje perfumy które powinny zajmować najniższą półkę w supermarketach i kosztować 10 złotych do Boss-a. Uśmiałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej666666
Pozytywne opinie o FM group piszą tylko dystrybutorzy a nie klienci. Ja też miałem te perfumy i muszę powiedzieć że głupotą jest kupować perfumy które w rezultacie są droższe od oryginału aż o 60 złotych(w tym przypadku) CO TANIE TO DROGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek12345t
Czytałem ostatnio na stronach USA o firmach które stosując takie chwyty marketingowe jak FM group i dorobiły się dużych pieniędzy. Patrząc z mojej perspektywy sam wiem ile raz zrobiłem się w konia kupując „tańsze” produkty np. żarówki, kosiarka itp. niskiej jakości bo myślałem a przecież to samo jest. W rezultacie musiałem kupić dwie rzeczy JEDNĄ TANIĄ I DRUGĄ DOBRĄ . A jeśli Fm group zrobi coś swojego to może będzie hit na razie jest kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertttttt
Nie kupuje w FM bo FM group nie płaci podatków . Policja się już tym interesuje i zbiera dowody. No cóż będzie klapa tak jak było z takimi firmami w USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
prawda jest taka ze jestescie idiotami. tak czytam i sie smieje. co do trwalosci perfum moja dziewczyna psiknie sie przed poludniem raz i idize do pracy gdzie pracuje w kuchni w wysokiej temperaturze i wiadomo jak to w kuchni masa innych zapachow. przychodzi pozno wieczorem do domu i pachnie tak samo jak przed poludniem. zreszta moglbym tu pisac bez konca ale i tak wy wiecei swoje experci za 5 zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru1234
Ja miałem perfumy od FM group kupione za 33 złote Nie polecam !!! Słaba jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko tez dalam sie nabrac na te cale fm pfff... nie dosc ze kiepsko pachna - widac dokladnie przy porownaniu dwoch korkow (100% "ankietowanych" wskaże które to podróba) to jeszcze robia plamy na ciuchach a w moim przypadku nawet wyskoczyli mi jakies podraznienia na skótrze, nie mowie juz o tym ze "perfum" mojej siostry zwyczajnie zbutfiał czy co tam :O dajcie spokój ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu001mlm
nie rozumiem czemu tak nazekacie na to FM. moze to tylko kwestia gustu bo z roku na rok na calym swiecie przybywa dziesiatki tysiecy nowych klientow i dystrybutorow wiec produkt nie jest taki zly jak wy go tu opisujecie. z roku na rok firma ma coraz wiekszy obrót. wiadomo sa lepsze perfumy i gorsze ale tak sie uczepiliscie tych perfum a firma ma jeszcze kosmetyki , siec komorkowa i chemie gospodarcza ktora jest tez dobrej jakosci za dobra cene. moje skromne zdanie jest takie ze poprostu sie nie znacie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamw4321
Ludzie po to dał pan Bóg rozum abyście mogli nim myśleć. Kupujecie podróbki bez paragonu i później narzekacie że nie ma dróg, basenów,boisk. Ja kupiłem te perfumy ab zobaczyć jak z nimi jest . Oczywiście paragonu nie dostałem . Jakość gorsza niż perfum z biedronki. Może jak zniżą cenę do 10 złotych za 30 mililitrów to będę kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
ja zawsze kupuje perfumy na bezclowym. Roznica nawet 200 zł w porownaniu do np sephory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ludzie jezdza gorszymi samochodami jak na rynku jest tyle drogich eleganckich samochodow?bo nie maja na to kasy, jeslimwas stac na drogie perfumy to je sobie kupujcie jesli ktos ich nie ma woli tansze, i to jest jego decyzja wiec nie macie prawa kogos krytykowac, fm maja ladne zapachy ale nie zbyt trwale to fakt ,normalne jak wyglada fiat 126 p a jak fiat bravo?oczywiste dlaczego? bo cene jest rozna, ludzie nie piszcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm-owiec
u mnie perfumy fm trzymaja sie od 4 do 8 godzin i jest ok. kupuje taniej i na tym zarabiam budujac grupe itp. lepsze to niz etat w jakiejs glupiej firmie z jeszcze glupszym szefem. tutaj jestem wolny i zarabiam o wiele wiecej niz na etacie. szkoda ze ludzi sa tacy tepi zeby to zrozumiec ze oprocz etatu jest wiele innych mozliwosci zarabiania. hmm chyba sie rozgadalem nei na temat. sorki. co do produktow fm to uwazam ze sa dobrej jakosci. no ale o gustach sie nie dyskutuje. czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdecydowanie na NIE. jak kupować perfumy, to oryginalne, porządne. różnica polega przede wszystkim na tym, że oryginalnych używa się dosłownie kropelki, a i tak pachnie cały dzień. a o fm... no nie wypowiadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm-owiec
ale tu taj nei chodzi o to zeby sobei kupowac te perfumy czy inne produkty tej firmy bo sa dobre i moze tansze niz w sklepie. tu chodzi o to zeby na tym zarobic. a jak juz bedziesz na tym zarabiac to wtedy mozna sobie kupowac te oryginaly. Fm to biznes i gdyby nie dawal takich mozliwosci zarabiania duzych pieniedzy to wogole bym tam nie kupowal tylko robilbym zakupy w normalnym sklepie. a tu chodzi o to zeby na tym zarobic i tyle. np. ja nie uzywam tych produktow ani ich nie sprzedaje a zarabiam wiecej niz na etacie i wtedy za te kase moge kupowac oryginaly. proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet od upiku
no napiszcie cos jeszcze. to ciekawy temat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się i ja ! Pierwsze perfumy FM kupiłam dwa lata temu były to DK be delicious nr 81,skuszona przepięknym zapachem koleżanki.Zużyłam dwa flakoniki na cały rok ,perfumy były tak mocne i pięknie się rozwijły identycznie jak oryginalne które miałam wcześniej postaci małej miniaturki.Każdy pytał czym tak pięknie pachnę .Potem znudziły mi się i zamowiłam JA DORE chyba 10,jako że miałam oryginał wcześniej i byłam zachwycona zapachem .Pomyslałam po co przepłacać jak i tak różnicy nie widać . Zamówiłam je w zeszłym roku i........................jak dostałam totalna porażka !!!!!!!!!!! Jest w nich jakaś nuta z oryginału ale poza tym po prostu są nie do zniesienia !!!!! Dobrze że tak szybko znikają ze skóry!!!!! Byłam szczerze rozczarowana bo BY DELICIOUS były piękne i trwałe jak diabli.!!!! No cóż postanowiłam zamówić jednak jeszcze te By Delicious,zapach który mnie zachwycił.Otrzymalam przesyłkę ,rano się perfumuję i SZOK to nie to samo co dwa lata temu !!!!!!! Inny zapach,krótko trzyma i wogóle fuj !!!!! PYTAM SIĘ CO ZA PERFUMY W TEJ CHWILI PRODUKUJE TA FIRMA ????? Mam wrażenie że nabili sobie kabzy już tak że nie zależy im na wierności zapachu,trwałości tak jak na początku.To samo moja koleżanka zamówiła ponownie MEXX i smród a nie perfumy. Może ktoś się wypowie z dystrybutorów ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś przed chwilą rozmawiałam z koleżanką która kupiła AMOR AMOR z FM i też powiedziała że to jakieś badziewie rozwodnione i śmierdzi.Pierwsze co przychodzi na myśl: Na początku działalności firma starała się aby złapać klientów, po czym dorobiła się kasy rozcieńczając oryginalne perfumy ,gdyż te pierwsze bardzo ładnie pachniały były wierne oryginałowi i długotrwałe.Teraz liczy kasę zaciera ręce i wypuszcza badziewie i firma zniknie ,więc nikt ich się nie będzie czepiał .Niewiem co myśleć ????? Poza tym będąc w Niemczech nikt tam nie słyszał o perfumach Fm a ja je zachwalałam Kuzynka prosiła mnie abym jej wysłała ANGEL ale nie mam odwagi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor :))
teraz jest nowa kolekcja. najlepiej sprzedajace sie perfumy o wiekszym zaperfumowaniu kolejno 30 % i 24 % a to znacyz ze napewno beda trwalsze i sa bo pare osob ode mnie je kupilo i sa zadowolone. jesli chodzi o reszte zapachow to przetestowalem jedn juz nei pamietam nazwy i oryginalny chanel chance wynik ten z fm lepszy tzn dluzej sie trzymal ok 8 godzin a chanel ok 5. jesli chodzi o firme to wiadomo ma lepsze i gorsze produkty i nie tylko perfumy bo terazs jest duzo wiecej produktow niz bylo np miesiac temu. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktis
bzdury piszecie a myślicie że czym si ę psikacie wasze zachwalane oryginały?tak naprawdę wszystko dziś robią w chinach a rozlewają w europie. płacicie za markę głupki a nie za jakość. przyklad byłem świadkiem w lumpeksie jak matka kupowała synowi jeansową kurtkę ale niestety nie oryginalną:( nie chciał jej) babka sprzedawczyni powiedziała na ucho, że przeszyje etykietkę :LEVIS" z innej spranej kurtki na tą nie oryginalną. poszła na zaplecze i o dziwo: chłopcu podobała się "nowa oryginalna kurtka levi's" marka się liczy! myślcie troszkę w dzisiejszych czasach. nikogo nie obchodzicie dziś liczy się wasza kasa czym droższy produkt kupisz tym lepiej. ps pracowałem w laboratorium dior pod paryżem 6 lat. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogulina
Rzeczywiście,coś z tymi perfumowanymi wodami fm jest nie tak. Dwa lata temu kupiłam nr25(hugo boss women),były świetne. Miesiąc temu znowu je kupiłam i -totalne rozczarowanie! To nie te perfumy co kiedyś! Totalna porażka! Zbieram na oryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManChester
@verson HUGO BOSS SELECTION występuje w opakowaniach 90 ml, cena 169 zł to cena za TESTER wody toaletowej. To tylko w kwestii formalnej, nie wnikam w jakość podróbek tego produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteysza
Witajcie, jestem dystrybutorką i powiem, że mam bardzo wymagające klientki które chwalą sobie jakość produktów z FM. Zwłaszcza chwalą perfumy, sama kupiłam sobie z półtora roku temu nr292 kosztowały ok 50zł jednak były warte swojej ceny. Na skórze utrzymują mi sie cały dzień, chyba, że zmyje zapach ze skóry :) A oryginały nie kosztują 160zł, perfum oryginalny produkowany jest tylko w 15ml oraz 10ml powyżej to już jakaś ściema. Kupiłam kiedyś oryginalne chanel no5, sam perfum , 15ml kosztowało ponad 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsument1111
Kryzys przyszedł, obroty firmom spadły, konkurencja depcze po piętach to i temat się znalazł. Stare jak świat, że jedna firma zwalcza drugą i fora od wielu lat ku temu służą. Temat ewidentnie rozpoczęty na zlecenie firmy widać już w samym sposobie wypisywania różnic, a i ludzie odpisujący na pewno też podstawieni (standard). W internecie więcej jest postów od ludzi z branży (po jednej lub drugiej stronie) niż zwykłych konsumentów. Moim zdaniem każdy powinien samemu dla siebie wykonać parę porównań jakości i samemu ocenić, a nie dać się manipulować z jednej lub drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
ja kupuję FM 81...jest to odpowiednik DKNY...teraz w FM te perfumy mają zaperfumowanie takze 30%...przed tem miały chyba 20%....ja jestem z nich bardzo zadowolona....pachną jak oryginał i są bardzo trwałe...na ubraniach pachną kilka dni...juz mi kilka osób powiedziało ze czym tak ładnie pachne,włacznie z moją lekarką... mam znajomą ktora używa tylko oryginałow...kiedyś się spotkalyśmy a ona do mnie ze pięknie pachnę DKNY...nie wyprowadzałam jej z błędu...a ona na to ze akurat tez używa DKNY i tylko one tak slicznie pachną...ze wyczuje je z kilometra...i tylko oryginał tak pachnie bo podrobki to nędza....a więc nawet ''ekspertka'' się nie rozpoznała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewidron
Ja to pie..... i nie kupuje Fm.Jakoś jest to dla mnie mało przekonywujące:( I tak a propo to mój znajomy jest dystrybutorem i wiem jak do tego podchodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×