Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka 27

jak pozbylyscie sie celulitisu i rozstepow?

Polecane posty

Gość anka 27

prosze o dokladne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayeena77
rozstepow nie usuniesz ale na cellulit zadzial u mnie krem z clarins, jest nie-sa-mo-wi-ty! po zuzyciu 2/3 opakowania zauwazylam wyrazna poprawe! teraz juz nie mam cellulitu ale nadal uzywam tego kremu bo swietnie napisna skore, uda sa jakies takie szczuplejsze i zgrabniejsze nie pamietam dokladnej nazwy(nie jestem w domu, wiec nie sprawdze) ale to clarins, stubborn cellulite control cena ok. 190zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
oczywiscie polecam duzo ruchu u mnie to skuteczne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle się nie pozbyłysmy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cellulit jest jeden dobry sposób- RUSZ PUPCIĄ!!!!!!!, bo wydawanie kasy na kremy to pieniądze wyrzucone w błoto w błoto. Ja zainwestowałam w karnet na basen. Po 3 miesiącach po cellulicie ani śladu:) A rozstępów nie ruszy nic...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na celulit działa endermologia , niestety nie słyszałam o skutecznym sposobie na rozstępy. Co do clarinsa - rzeczywiście bardzo dobry ale ostatnio odkryłam równie skuteczny (Tołpa) za ok. 50zł. A bez intensywnej gimnastyki i tak wszystkie sposoby mozna sobie darować, bo nawet jeśli zobaczycie efekt to tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozstepami nie walcze, bo z tego co wiem mozna je usunac tylko laserowo. Zreszta moje sa male, jasne i wlasciwie mi nie przeszkadzaja. Celulit udalo mi sie pokonac w zeszlym roku. Postanowilam uderzyc w niego wszystkimi mozliwymi srodkami. Przede wszystkim opracowalam sobie zestaw cwiczen na posladki, biodra, uda. Cwiczenia wzielam ze strony modelingu. Wykonywalam je codziennie rano. Zajmowalo mi to jakies 10-15min. Podczas kapieli szorowalam miejsca z celulitem ostra gabka, a nawet szczoteczka do paznokci :D Po kapieli wklepywalam zel ujedrniajacy posladki Tanita. Wybralam go na chybil trafil z polki sklepowej, zeby po prostu miec jakis kosmetyk antycelulitowy. Pilam (caly czas pije) czerwona herbate. Staralam sie mniej jesc, ale to nie wychodzilo :) Staralam sie tez jak najwiecej ruszac - duzo spacerow + czasem rower. Po jakichs 2-3 miesiacach bez odrobiny wstydu ubieralalm sie w bikini :] Zero celulitu! A moj tylek, nieskromnie mowiac, wygladal cudownie - tak jak zawsze chcialam. Teraz zaczynam walke od nowa, bo przestalam cwiczyc, a zimowe obzarstwo i brak ruchu robia swoje, no i celulit znow sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 27
dziekuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruziaa
Co do rozstępów, miałam okropne, czerwone pręgi na biuście, biodrach, a najgorzej nienawidziłam tych pod kolanami:(:(Zaczęłam używac kremu avonu na rozstępy, kosztował ok.30 zł wtedy, trochę schudłam, ślady mam dalej, ale to już raczej blizny, czerowne pręgi zniknęły całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×