Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tubeczka

Jaka pralka???

Polecane posty

Gość Tubeczka

Chciałbamy kupic pralke ladowana od frontu, max wsad to 6kg, musi miec program do prania dzieciecych ubranek i musi byc cicha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretnego modelu Ci nie polecę ( co do swojej miałam nieco inne wymagania), ale generalnie bardzo dobre pralki robi miele, siemens, elektrolux i bosh, z tym, że nie wszystkie serie. Nie kupuj na pewno indesit- w opinii większości moich znajomych są strasznie badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AżTakBardzo
Szósty zmysł Whirlpool. Pierze super, nie psuje się, oszczędna, pojemna - IDEALNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa bosh. Tak powiedzieli mi w sklepie. Oczywiscie z tej normalniej polki. Bo sa i pralki po 10 tysiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam beko i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Nigdy whirpoola-Mam ten 6 -ty zmysl.pralka psuje się ,zatrzymuje w czasie prania ,Podobno nie będzie sie opłacała naprawa a jest juz po gqwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciaz nie przekonalam sie do automatu wiec uzywam poczciwa franie tylko w nowoczesnym wydaniu, takiej 2 w 1, bo z wirowka i bardziej mi odpowiada niz automat, pranie robi sie szybciutko, jestn pachnace a po automacie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow mi elvis
ja tez mam beko - firma malo znana, ale byla mega promocja na agito wiec sie skusilam. i jak do tej pory nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia granowicz
5 miesiecy temu kupiłam pralke lg WD12390ndk ,ona ma 5 kg.pojemnosci ,jest bardzo cicha ma klase energetyczna A+, ma też taki program baby care ,no i tam wiele innych jeszcze programów ,ale co moge potwierdzic to to ze bardzo cicho pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka wojtas
ja jestem na etapie szukania ale właśnie sie zastanawiam nad tą WD12390ndk,ciekawi mnie ten program baby care no i w sumie nie jest droga ta pralka i jeszcze inne ma ciekawe programy no i sporo pozytywnych opinii jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsik
no taka by prała i wirowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zwrocic uwage na to aby byla energooszczedna i ekologiczna czyli zeby nie zuzywala duzo pradu i detergentow. polecam tez zwrocic uwage na latwo dostepny filtr. ja piore w pralce nawet male dywaniki a ze mam kotka to siersc potrafi zapchac filtr. moge go wyjac i wyczyscic zanim pralka wyleje wode w lazience na podloge.w niektorych pralkach wlasciciel sam nie moze wyczyscic filtra i trzeba wolac jakiegos mechanika zeby usunal usterke. no i kolejna rzecz ktora ja lubie to program cichego wirowania (w przypadku nocnej taryfy) oraz to, ze mozna ja zatrzymac w dowlonym momencie prania gdy sie okaze, ze nastawilas do prania biale rzeczy a na podlodze wsrod kolorowych zaplatala sie jedna biala skarpetka i chcesz ja dorzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam że pralka bardzo ładnie sie przezentuje. Po zakończeniu prania informuje nas co jakis czas dźwiękiem o zakończeniu swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sądzę, że warto jeśli można kupić pralkę z suszarką odrazu. Tak najlepiej. a ta lg to najlepsza dla tych co chcą wąską, bo ich jest najmniejsza na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka32
pralko-suszarka jest rewelacyjna. Kupiłam ja tydzień temu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze pierze, w miare cicho chodzi no i od razu wysuszyć mozna. Rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ja osobiście mogę polecić Ci tę pralkę: Pralka WHIRLPOOL AWO/D 4313/P - krótko mówiąc WHIRLPOOL 6 Zmysł. Jest naprawdę bardzo cicha - choć słychać jak pracuje ale to jest przy zamkniętych drzwiach np. do łazkienki nie słyszalne , nawet przy wirowaniu. Co też ważne nie "skacze" po całej łazienke, u mnie tak jak została przymocowana na początku na tych "podstawkach, przyssawkach-jak zwać tak zwać" trzyma się do dziś mam mam ją już dość długo. Kolejny plus to bardzo łatwa obsługa, bardzo ładnie wygląda, mały wyświetlacz pokazuje ile zostało do końca prania i ile trwa ono całe , muszę stwierdzić że jak na taki bajer to jest to zegar wg bardzo punktualny. Zużywa mało wody - klasa energetyczna A+A. Nie psuje się narazie wogóle. Jest bardzo dużo programów, poczynając od rzeczy delikatnych czy bawełnianych, syntetycznych kończąc na codzienne, bielizna, pranie ręczne, omijając jeszcze kilka innych po drodze :P Myślę, że spokojnie nadaje się do delikatnych dziecięcych ubranek. Kosztowała mnie ok. 1100 zł, teraz pewnie jest ciut tańsza. Naprawdę jest godna polecenia. Jak to Arletka32 napisała to poprostu "rewelka". http://nokaut-production.api.kupic.pl/img/nokaut/getProductPhoto.php?photo_id=43005 (akuratnie ja napisy mam czarne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikitiki
Ja kupiłam sobie w zeszłym tygodniu pralkę od lg - parowa. Bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z żoną miesiąc temu kupiliśmy pralkę Samsung w sklepie RTV jesteśmy bardzo zadowoleni w sumie to żona ponieważ ona włącza i nastawia prawie ja się niestety na tym nie znam albo i stety , mówi że sprzęt jest bardzo dobry ma wiele różnych programów i mieści się tam dużo prania coś mówiłą że 6kg nie pamiętam nie będę kłamał . W wyborze pralki pomogła nam strona http://zaprani.pl . W serwisie prezentowane są opisy i recenzje pralek, serwis cały czas aktualizowany o nowe testy i opisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka_Krzyzak
ja mam electroluxa, nie najtanszą bo musiałam wziąć w media expert na raty, ale za to jest r e w e l a c y j n a <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektroluxy nowe mają w płycie głównej polprzewodnik który przepada się po dwóch latach używania około, płyta główna jest tak zaprojektowana ze nie można przylutowac nowego należy kupić cały moduł główny który kosztuje około 800 - 1000 zł w zależności od modelu, co się nie opłaca. Ostatnio musieliśmy wywalić po 2.5 roku Elektroluxa za 2 tys i kupiliśmy Boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×