Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Jakie sukienki sa najlepsze na studniówkę? Długie, krótkie? Jaki kolorek? Co z dodatkami? Chciałabym już kupić, bo później cena każdej sukienki wzrośnie 2x :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na swojej studniowce
mialm długą,czarną dopasowana sukienkęz rozcięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaczka
tez bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalele
ja na swojej mialam bordową bo wtedy taki kolor był modny, wybierz coś co lubisz i w czym się czujesz najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
Na mojej studniówce większość dziewczyn wyglądała prawie jednakowo- gdyby nie inne fryzury i ewentualnie kolory sukienek zlały by się razem w jedną maź :) wszystkie miały gorset i spódnice, długie oczywiście. Ja miałam czarną sukienkę, troszeczkę świecącą, ale nie jak latarnia :) była wiązana na szyi, miałam gołe plecy. I teraz nie żałuję, że sie wyróżniałam, bo też chciałam gorset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
No i ja kupiłam sobie sukienkę w sklepie tzw. India shop. Były ogromny wybór i niższe ceny. Naprawdę było w czym wybierać. Dużo fasonów, kolorów, dla każdego coś by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wypowiedzi ;) Nie myślę o gorsecie, bo zapewne będzie go miała połowo dziewczyn tak samo jak kolor bordowy będzie dominował...Myślałam o brązowej sukience, błękitnej (nie wiem czy to nie przesada) lub takiej w kolorze ni to czerwień ni to róż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam szyta według projektu.. byla czerwona, krotka z przodu, dluga z tylu.. Chcialam miec orginalna, wiec znalazlam jakas gwiazde w ladnej sukience i dalam uszyc taka sama.. Moj asukienke miala nicole kidman na Złotych Globach o ile sie nie myle 2004, tylko ona miala w kolorze liliowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cie, ze jaka nie zalozysz (no...prawie jakakolwiek;) ) to bedzie ok...Ja na mojej studiowce zobaczylam taka rewie mody, ze sie zygac chcialo!!! Przyszla jedna panna z kiecka tak szeroka ze sie w drzwiach nie miescila! Najwieksza wazniara i modniara w szkole... Jak tanczyla poloneza ktos jej nadepnal na ta kiecke, ale byla wsciekla!:D Ja bylma w dlugiej sukni jasnoniebieskiej, wiazanej na plecach. Jest prosta, poszerzana na dole, na ramiaczkach...Kupilam ja na wesele siostry i od razu mialam na studniowke:) Jezeli masz zamiar duzo tanczyc, to nie radze kupowac tiulow Bog wie ile warstw ani kiecki do samej ziemi, bo bedzie ci troche niewygodnie, kup troche krotsza... Z reszta: poprzymierzasz i zobaczysz w czym ci najlepiej:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Nie mam zamiaru kupywać takiej szerokiej suknii...nie chce się zbłaźnić jak się zaczepię i wywalę przez nią :PP a buciki jakie?? Mam chłopaka o 8cm wyższego, wiec buty na 6 centrymetrowym obcasie wydają mi się najlepsze. Wygodnie mi będzie i nie będą krępować moich ruchów. Myślałam o srebrnych klapeczkach, zaraz Wam pokażę :) A co o takich myślicie? >>>>>http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65432720, ewentualnie te >>>> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65432624. Boję się, żeby w tych pierwszych nie urwały mi się paseczki,a w tych drugich, że będe przeklinać na sznurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co jest, że te linki nie działają :///// :[[[[[ :((((( a chciałam zaczerpnąć waszej rady...ehhh...Ten użytkownik to wanotk i buciki są w dziale \"sandały\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
Buty najważniejsze , żeby były wygodne , u mnie na studniówce niektóre laski po jakimś czasie pościągały buty i tańczyły boso , a jedna ubrała sobie tenisówki , które jakoś przezornie zabrała, bo już nie mogły w tych niewygodnych butach wytrzymać. Zresztą nikt tam jakoś specjalnie nie patrzyl :P Co do sukienek , to widzę , że jakieś gorsety i wszyscy w gorsetach , za moich czasów była plaga czarnych sukienek , hehe , ewentualnie granatowych . Ładnie to wygląda , ale z kolei nudno jak wszyscy sąna czarno poubierani - no ale skoro jest boom na gorsety bordowe , to możesz ubrać ładną, czarną , prostą , długąsukienkęz rozcięciem , najlepiej wiązanąna szyi , bo to wdzięcznie wygląda. Złoter sukienki też fajnie wyglądają , tylko pamiętaj - lepiej skromniej niż za bardzo wycudowane. Jesteśmłoda i to jest Twój atut , w wyfiokowanej sukience możesz się czuć niezręcznie , jak stara lampucera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarytassss
Bo w butach na obcasie trzeba umiec chodzić a jak dziewczyny od rana do wieczora przez cały tydzień biegają w adidasach to nawet kilkucentymetrowy obcas wprawia je w przerażenie i poruszaja się w nich jak istoty kalekie , a buty do wieczorowej sukni sa bardzo istotne, i dla mnie nie istnieje taki argumeny jak nikt na to nie patrzył, tego droga wazeliniaro nie wiesz, a jeszcze troche i co poniektore dziewczyny włożą adidasy i do sukienki wieczorowej. Zreszta napisałaś wazeliniaro, ze jedna z dziewczyn "ubrała" to jest cytat ( ja zakładam nie ubieram) tenisówki, dla mnie to zgroza. Dziewczyny uczcie się elegancji szpilki tez mozna kupić wygodne i dobrze sie w nich czuć , nie zakładajcie do sukienek wieczorowych tenisowek i adidasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
Dziecko , nie rozumiesz , o co chodzi. Nie chodzi o to , żeby ubierać tenisówki , tylko jedna ubrała tenisówki , bo nogi jącholernie bolały od niewygodnych szpilorów. Parę innych tańczyło z bosymi nogami , bo teżje bolały nogi. A buty mająbyćwygodne - nie oznacza to "adidasy" , tylko WYGODNE , przeczytaćwołku jeszcze raz , żebyś nie mylił pojęć. Czyli obcas ma miećpodstawęo powierzchni większej niż 0.25 cm2 . Teraz rozumiesz? Żeby dało się na tym stać dłużej niż pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
na studniowke czarna krotka sexowna sukieneczke blisko ciala i rozpuszczone wloski a nie dluga suknie z gorsetem w ktorej laski wygladaja jak stare matrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
też racja , w końcu młode dziewczyny powinny się przede wszystkim wyszaleć na studniówce , a nie uważać , cy sukienka się nie zaplątała albo czy ktoś nie nadepnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martirka
fajniutkie te butki z linków ale czy one beda wygodne na całaą noc to nie wiem, chyab że noszisz takie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam z calego serducha :) Właśnie chce wygladać młodo, sexownie a zarazem dziewczęco i porażająco świeżo, że tak powiem. Nie chce wyglądać jak jakaś dziwka ani jak stara kobieta po 40stce. Dlatego ważny jest dla mnie caly ubiór. Może kupię skromna sukienkę, ale założę sliczna świecącą branzoletę i do tego jakieś kolxczyki długie z cyrkoniami, co będą się świecić na 4 strony świata :P Chcę naprawdę czarować mojego chłopaka :) Mam dylemat co do rajstop. Mam zamiasr kupic klapki jakieś ładne i myślałam, żeby ślicznie przyozdobić paznokcie u nóg, ale z rajstopami to ochydnie będzie wyglądało...:/// A makijaż jaki polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd wziął się ten szał na gorsety (które w większości i tak są marnej jakości i w okropnym fasonie) polecam wszelkiego rodzaju sukienki 3/4 (czyli za kolano, do połowy łydki) - podkreślające dekolt (w tych linkach są b. fajne modele, m.in. czekoladowa z atłasu :)) aha, nie wiem, czy klapeczki to odpowiednie obuwie na studniówkę ;) zresztą musisz pamiętać także o tym, że nie do każdej sukienki będą pasować :) nie wiem, na jaki kolor i fason się zdecydujesz, ale nawet samymi dodatkami można zrobić cudo ze studniówkowej kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarrytasssssss
Wazeliniaro poziom Twoich tekstów zmusza mnie do zastanowienia nad tym jak poszła Ci matura?, jeżeli masz koleżanki ,które z gory zakładają, że nie wytrzymają w szpilkach i przynoszą tenisówki do sukienki wieczorowj uświadamia jak nędzną musiałaś ukończyć szkołę średnią i z jakiego środowiska pochodzisz, ponieważ dla Ciebie to normalne. Z życzliwości uświadomię Cię droga Wazeliniaro, że nie powierzchnia obcasa a ustawienie jest istotne w szpilkach, dobrze wyprofilowany obcas to tajemnica wygodnych szpilek, a jak uwiodą nas swoją urodą , takie do których mamy podejrzenie, ze nie damy rady przetanczyć całej doby , to zabiera się drugie, sprawdzone moze gorzej wyglądające ,ale na Boga pantofle, a nie tenisówki. Właśnie dla młodych osób skromna suknia plus super dobrane dodatki to tajemnica sukcesu i niebanalności, piękny szal, biżuteria ,torebka i buty. Te klapki to nie najlepszy pomysł. Jest takie powiedzenie diabeł tkwi w szczegółach, i może w niektórych środowiskach na to się nie zwraca uwagi, ale tam gdzie ja bywam jest istotne i ja tak zostałam wychowana, dlategonie przekonałaś mnie swoim wywodem droga wazeliniaro, ja si ę ciesze , ze nie bywam na imprezach odwiedzanych przez dziewczyny "ubierające" do sukni wieczorowej tenisówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulisesiaaa
Ja też uwazam buty za wazny element stroju , a strój trzeba dopasowac do okolicznosci, i tutaj jest najwiekszy problem, bo zbyt strojna sukienka ośmiesz wystepujaca w niej dziewczyne, Na studniowkę powinna być sukienka wieczorowa, ale w miarę skromna. Bardzo istotny jest krój oraz materiał, i to zeby nie było dużo ozdobników ,bo będzie kiczowto, kolor dostosowujemy do typu urody, ale bez krzykliwości, nie namawiam na brąz ,bo jest modny i może tak być ze większośc dziewczyn będzie miała sukienkiw tym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojej 100dniowce mialam bardzo bardzo skromna sukienke i nie zaluje, bo sie wyroznialam :) Tez sama wymyslilam jak ma wygladac, dluga, raczej dopasowana, z glebokim rozcieciem na nodze, na grubszych ramiaczkach, dosyc duzy dekolt i aplikacja biegnaca skosnie od biustu po rozciecie. kolor: stalowy. Moim zdaniem najlepiej cos uszyc, wcale nie wychodzi drogo, a masz gwarancje, ze bedzie niepowtarzalne :) Fryza tez mialam prostego i to doslownie - grzywa na skos i rozpuszczone, wyprostowane wlosy. Wygladalam przepieknie i to wcale nie jest moje zarozumialstwo czy egotyzm, ale pochwala pracy fryzjerki. Wg mnie sandalki albo klapki to nie jest odpowiednie obuwie na studniowke. W koncu to jest bal i wypada byc eleganckim (co nie znaczy, ze wystrojonym jak choinka) i zalozyc kryte buty (tzn. palce i pieta powinny byc zakryte). i tak zalozyc ponczochy czy tam rajstopy, a w sandalkach to bedzie strasznie ch********* wygladac... Uwazam, ze sandaly czy klapki sa dobre jedynie na jakas letnia impreze, najlepiej pod golym niebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×