Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka_1

Jaki aparat fotograficzny?

Polecane posty

Gość hanka_1

Szukam jakiegoś fajnego aparatu dla amatora. Zależy mi żeby robić dobre jakościowo zdjęcia (często wywołuje w dużych formatach), będę fotografować szczególnie dzieci, krajobrazy i różne uroczystości rodzinne. Chcę koniecznie robić zdjęcia z rozmytym tłem, kwota jaką mogę wydać to 1500 zł. Doradźcie konkretne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia31
E-oko.pl ma dobre aparaty akurat, więc trafne polecenie. Ten model Sony znam i nawet planuję kupić, ale po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipeek
Polecam Nikon d5300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa12
Też jestem na etapie wybierania profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W sumie to od dziecka kochałam robić zdjęcia i tak mi zostało do dnia dzisiejszego:) Na chwilę obecną rozkręcam firmę fotograficzną i zależy mi na dobrym sprzęcie. Zastanawiam się właśnie nad sklepem https://e-oko.pl/content/4-o-nas mają możliwość wzięcia sprzętu w leasing a takie rozwiązanie byłoby dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edoloia
Polecam apraty Sony albo Fufifilm. Bardzo dobre modele to np. Sony A9, Sony A6300, Fujifilm X-T20. Wiem z doświadczenia :) e-oko.pl mają dobre ceny i doradztwo wiec tam bym szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci poleciła tego Canona https://www.al.to/p/339455-lustrzanka-canon-1300d-18-55-dc-iii.html bo ma matrycę CMOS o rozdzielczości 18 Mpix, czułość do ISO 12800 czyli robi świetne zdjęcia nawet w słabym świetle, na 3" ekranie wszystko świetnie widać, ma bardzo dużą rozdzielczość zdjęć, programy tematyczne i filtry kreatywne. Nagrywa nawet filmy FullHD ;) Myślę, że świetnie się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nam sie na aparatach ale kupowałam w sferisie i fajnie mi doradzili i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonila
Ja stawiam jednak na nikona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubensons
duzo zalezy od tego co chcesz fotografowac? jesli to maja byc fotki tylko dla ciebie to kup zwykly aparat cyfrowy np z olympusa, natomiast jesli chcesz robic ladne, ostre zdjecia ktore z duma bedziesz mogl pokazac znajomym lub miec piekne wspomnienia np z wakacji to zerknij na https://e-oko.pl/ gdzie maja fajne lustrzanki -no i zdjecia automatycznie beda miec duzo lepsza jakosc, osobiscie moge polecic nikona:) od kilku lat bawie sie modelem d3100 i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliamazurkiewicz
Ja bym radziła kupić od sklepu, gdzie Ci naprawdę coś porządnego doradzą dopasowanego do potrzeb, budzetu i umiejętności. W e-oko.pl dobrze sie robi zakupy sprzętu fotograficznego bo za każdym razem jak dzwoniłam podczas zakupu to Pan świetnie potrafił pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzamus
Również bym sugerowała poszukać w https://e-oko.pl/ wybór spory a i komis internetowy mają i można niedrogo kupić używany, ale dobry aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandiii
A w tym sklepie e-oko.pl o którym wspominacie te aparaty używane w jakich cenach są? Mam na myśli to od jakiej ceny się zaczynają jakiekolwiek sprzęty używane i czy nie lepiej dopłacić więcej i kupić nowy? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła Ci ten modelhttps://www.al.to/p/339455-lustrzanka-canon-1300d-18-55-dc-iii.html . Posiada matrycę CMOS, świetnie pracuje w słabym świetle, ma wyraźny 3" ekran LCD, nagrywa filmy FullHD i łączy się prze wi-fi. Do tego jest łatwy w obsłudze, dobrze leży w ręce i robi naprawdę fajne zdjęcia a nie kosztuje fortuny, Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turpat
Jeśli niestraszne Ci używki to zapytaj w komisie www.e-oko.pl. Sprzęt, który tam sprzedają jest na prawdę dobrej jakości i z racji tego, że jest używany, kosztuje część tego ile kosztowałby nowy. Dzięki temu możesz dostać sprzęt wart 3000 zł za 1500 zł. Sprzedawcy widać, że siedzą w branży bo mają ogromną wiedzę z zakresu fotografii, na pewno Ci coś doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa112
Sklep E-oko ma bardzo dobry sprzęt moja siostra tam zamawiała drona do wideofilmowania i już ponad pół roku go testuje i sobie chwali dodatkowo ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolerk
Myślę że z nikona będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnie
Przejrzałem te e-oko.pl i muszę przyznać, że mają całkiem spoko ofertę :) Wracając do tematu - jeśli szukasz sprzętu do amatorskiej fotografii to polecam body Nikon D3400 - tutaj_wstaw_adres_sklepu/aparaty-cyfrowe-lustrzanki/6337-nikon-d3400-body.html Do tego obiektyw Tamron 70 - 300 tutaj_wstaw_adres_sklepu/obiektywy-i-akcesoria-zoom/6526-tamron-70-300-4-5-6-macro-nikon-4960371005188.html i masz fajny zestaw do amatorskiej fotografii sportowej :) Ewentualnie mogę polecić Nikkora 50/1,8 jak ten https://e-oko.pl/obiektywy-i-akcesoria-staloogniskowe/3098-nikkor-50-1-8-g-af-s-18208021994.html do zdjęć portretowych w pomieszczeniach :) PS. Sory, że tak po chińsku napisane linki, ale kafeteria uparcie krzyczy, że treść została uznana za spam -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki aparat? Lustrzankę czy kompaktowy? Bo za 1,5 tys lustrzanki dobrej nie kupisz, będzie ona na poziomie zwykłego kompaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla

zobacz sobie w bestcena, ja tam swojego czasu w dobrej cenie Nikona nabyłem . Spoko sklep z telefonami, tv, kamerami, aparatami itd , ceny mają bardzo korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×