Odpowiedz na ten temat

jaki jest najlepszy depilator???

• gość 2016.07.26 [00:21]
    Ja także mam Panasonic ES-ED94-S503 z tymi wszystkimi bajerami i musze powiedzieć, że bardzo mnie one cieszą. Są przydatne, szczególnie często korzystam z pilingu, ale i ze złuszczania skóry na piętach, tym bardziej teraz latem. Depilator bardzo dokładny, chwyta też drobnicę. Niezły zestaw.
  • Tovcia 2016.08.02 [19:24]
    Ja mam wybrany depilator Depilator PHILIPS Satinelle HP 6422
    ,myślicie,że dobry będzie? W ogóle lepsze są dyski czy pincety? Pytam ,bo nie mam doświadczenia w tym kompletnie....
  • monte22 2016.08.04 [17:15]
    @Tovcia ja mam z pęsetami za niecałe 110zł ze sferisu, o którym ktoś wcześniej wspominał, depilacja trochę boli - szczególnie na łydkach, ale efekt jest bardzo zadowalający!oczko.gif
  • andreaandreopolus 2016.08.04 [20:14]
    http://www.sferis.pl/p/366781-depilator-laser owy-remington-ipl-6750-ipl6750.html Najlepsza i najskuteczniejsza metoda do tego bezbolesna
  • Tovcia 2016.08.05 [20:14]
    No na ten laserowy ze sferisu mnie nie stać...ale jakiś na pewno będę chciała mieć...
  • gość 2016.08.08 [23:59]
    WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!! WYPIIIIIIIIIIIIIERDALAJ kuuurvvo reklamowa!!!
  • lolciu 2016.08.09 [11:25]
    ja bym wzięła ten 2 ze sferisu, który pokazała myszkaaaaaaasmiech.gif
  • tovcia 2016.08.10 [20:04]
    Świetny ten zestaw ze sferisu jest się nad czym zastanawiać,do świąt mam jeszcze trochę czasu,może jakaś promocja będzieusmiech.gif
  • gość 2016.09.29 [23:06]
    Teraz mamy takie czasy ze chyba trzeba pomyslec jednak o depilacji laserowej, Teraz coraz wiecej gabinetów ja wykonuje a ona stała sie bardzo popularna. Ja też jestem jak najbardziej za i już wybrałam nawet gabinet http://afrodytasalon.pl/zabiegi-2/depilacja-l aserowa Każdej z nas przyda sie moim zdaniem taki zabieg.
  • katrem79 2017.01.17 [23:32]
    To powiem Wam ze ja kupiła na avans.pl depilator laserowy. Na początku to ja w ogóle nie wiedziałam jak go używać, ale teraz laski nie mogę się go nachwalić. Mam spokój z włosami, wreszcie! Polecam, bo to wielka wygoda.
  • gość 2017.01.22 [20:08]
    U mnie najlepiej sprawdza się depilator Philips PHILIPS BRE630/00 . Rewelacja! Jest naprawdę dokładny, łatwy w użyciu i dzięki opcji depilacji na mokro, nie jest to bolesne. U mnie był to strzał w dziesiątkę.
  • gość 2017.02.01 [23:05]
    U mnie świetnie sprawdza się Panasonic ES-ED90-P503 . usmiech.gif ma opcję depilacji na mokro, co jest dużym plusem, poza tym jest bardzo wygodny w użyciu no i goli dokładnie.
  • Młodzi na Dorobku 2017.03.20 [20:47]
    Na pewno Philips Satinsoft HP6520/01 nie polecamy. Popełniliśmy na ten temat nawet recenzję produktu: http://mlodzinadorobku.pl/depilator-philips-s atinsoft-hp652001/
  • gość 2017.03.22 [14:44]
    Ja jestem bardzo zadowolona z Panasonica z wymiennymi nakładkami. Opcja z nakładką do stóp mega wygodna no i sam depilator oczywiście też precyzyjny i dokładny.
  • molokolo 2017.03.24 [15:07]
    https://www.sferis.pl/depilator-philips-hp642 3-00-hp-6423-00-p360801
    Ja mam taki, dział okej w każdym razie spełnia swoje zadanie a sam deplator jest w rozsądnej cenie
  • małakicia_1 2017.04.21 [18:04]
    Zainwestowałam https://www.sferis.pl/depilator-braun-silk-ex pert-ipl-bd-5001-bd5001-p441166 Depilator niestety drogi, ale jak go się użyje to już żaden inny. Łatwy w użyciu, efekty widoczne bardzo szybko, wart swojej ceny.
  • gość 2017.04.24 [15:06]
    U mnie najlepiej sprawdził się Panasonic, ten z wymiennymi nakładkami. usmiech.gif pomysł ze szczoteczką do twarzy oraz nakładką do stóp świetny, a sam depilator też super, bardzo dokładnie depiluje i nie podrażnia.
  • Jadwiga Klacz 2017.05.19 [19:26]
    Mam fajny artykuł, może komuś pomorze w doborze odpowiedniego depilatora https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-d epilator-ktory-kupic-czy-warto/449/ Dobry depilator to sztuka, wiele modeli szarpie włoski i są dość nieprzyjemne, dlatego warto konkretnie poszukać odpowiedniego modelu.
  • gość 2017.05.20 [15:39]
    Braun
  • gabsonek 2017.05.21 [15:48]
    ja mam depilator IPL Phillips i polecam z calego serca. normalnie bym go nie kupila bo drogi, ale akurat wygralam 750 zlotych w ankiecie media expert na zakupy tam, wiec mialam na polowe depilatora jezyk.gif naprawde robi robote, warto te pieniadze odlozyc, poczytajcie sobie o nim.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...