Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyM

Jaki kolor włosów?

Polecane posty

Gość LadyM

Mam ciemno brązowe włosy, zielone oczy, skóra normalna (kolor niezbyt jasny i niezbyt ciemny), opalam się łatwo na brąz od razu i chciałabym wiedzieć jaki kolor włosów by mi pasował bo zamierzam je zafarbować? Czy myślicie że czarny by mi pasował? Czekam na porady i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że czarny kolor bedzie Ci pasował,dobre będą też wszelakie brązy np.w ocienu gorzkiej czekolady:-)Ciemny kolor włosów wspaniale podkreśla zielone oczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Bardzo ci dziękuję:) może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeer
a ja bym zrobiła jasne refleksy, na lato super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze czarny nie bedzie za ciemno jak sie opalasz na braz.zrob taki brazowy kasztan bedzie ladnie do oczu i jak sie opalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Raczej myślałam o zafarbowaniu całych włosów, bo z refleksami miałam pewne niemiłe przygody. Chodzi mi o jakiś ładny ciemny kolor może macie jakieś ulubione odcienie farb to też chętnie poprosze o rade. Interesowałyby mnie szczególnie farby z Loreala albo Welli bo słyszałam że Palette niszczy strasznie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wybrała jakiś odcień rudawy dla Ciebie.. nie jasny ale jakiś ciemno-rudy. ten kolor pięknie podkreśla zielone oczy :) ps. ta dziewczyna z fotki.pl ma cudne włosy! jeju jak ja bym takie chciała :D ciekawe jak o nie dba i jakich kosmetyków używa, że są takie hmm ładne i zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takie
same cechy jak ty i farbowalam wlosy na brazy , ale od paru lat co jakis czas wracam do koloru głeboki burgund Castin Loreala, to jest szampon wiec jak ci sie nie spodoba to i tak sie zmyje, pod slonce ma fajny kolor , juz pare ludzi na ulicy sie mnie pytalo co to za kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Musicie tylko wykasdować tą końcówke br coś tam bo nie wchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
wkleiłam ten link i on nie działa, więc spróbuj go skopiować, wkleić do paska adresu i kliknąć ok wtedy działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa ten link
:-onawet po skopiowaniu i wlkejeniu go do paska adresów:-(Wyskakuje jakaś inna strona,nie ma tam żadnej fotki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni link działa
a kolorek na fotce jest bardzo fajny:-)Myślę,że bedzie Ci pasował:-)Tylko niestety ngdy nie wiadomo czy wyjdzie dokładnie taki sam jak na zdjęciu:-oU każdego efekt może być inny ale ten kolor sam w sobie jest bardzo ładny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dziękuje bardzo:) zastanawiam się nad jakimś brązem albo czarnym tylko słyszałam że po kolorze czarnem nie chwytają inne farby i trzeba jakieś dekoloryzacje przeprowadzać czy to prawda? Czy z czarnego koloru normalnie mozna przefarbować się np na brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czarnego koloru ciekzo zejsc
ale jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dziękuję Ci bardzo:) prześledze ten topik i zobacze czy warto ryzykować. A co do farb to możecie coś polecać... może odcienie brązu (najlepiej Welli, Lorealu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecamfarbę do wlosów Wellaton z Welli,mają tam trzy czekoladowe kolorki:KARMELOWA CZEKOLADA,MELCZNA CZEKOLADA I GORZKA CZEKOLADA.Nie stosowalam ih wprawdzie ale czytalam bardzo dużo pozytynym opinii o tych czekoladowych odcieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Marcepanowa czekalada brzmi zachęcająco, jutro wybiore się do drogerii i troche poszperam może coś znajde ciekawego to napisze tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaa
jeśli moge coś do radzić to nie fasrbuj na czarno czytając opis twój to tak jakbym siebie opisała i tez kiedyś chciałam bardzo czarne włosy i zrobiłam ale po paru miesiącach wolałam jaśniejsze i jak tu zejsc z czarnego i tak mecze sie już 1,5 roku i mam połowe ciemnych bardzo a połowe jaśniejszych ale nie tak strasznie widac ale niechce juz tego czarnego :) ale rób co chcesz:) są teraz śliczne brązy a teraz chciałabym taki jak ma na okładce terazniejszego TELE TYGODNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaa
sorki za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
No też mam wątpliwości obawiam się tego że potem nie będę mogła go tak łatwo zmienić a z brązu można zejść więc myśle że czarny chyba jednak sobie daruję. Teraz tylko jaki brz chciałabym jakiś ciepły odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie farbuj na czarno,trudno z niego zejść,najlepsz są cieple odcienie brązu,odcienie czekoladowe,nie polecam tylcko Palette(ich brązy zawsze wychodzą czarne:-o)Wella ma fajne odienie czekoladowych brązów,dobre są też farby z Loreala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Dziękuję Pianko:) no już się zdecydowałam że czarny sobie odpuszcze teraz tylko musze wybrać jakiś kolorek i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam Safiry... jak sobie nia pofarbowalam wlossy, to mi nie zlapalo prawie koloru i kolor ogolnie bardzo szybko zbladl... (mimo uzycia odswierzacza koloru :) ) teraz wyszla jakas seria brazow... ale nie pamietam jakiej firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
No właśnie dzisiaj patrzyłam na odcienie safiry mają zachęcające, ale skoro nie polecasz to chyba sobie daruje myślałam o Loreal Feria Color Booster, mają śliczny odcień miedziany brąz (brazilian brown)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×