Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaca24

Jaki kupić antyperspirant /dezodorant....???

Polecane posty

Gość alaca24

hej mam problem a mianowicie poce sie nadmiernie , wiem ze to normalne bo kazdy zdrowy czlowiek sie poci i jest to normalne , ale ja ostatnio poce sie nadmiernie , bardzo czesto sie myje , 3 razy dziennie prysznic , za kazdym razem uzywam dezodorantu ale ciagle mam bardzo spocone pachy , uzywam rexona (spray) 9 nieraz lady spid-stic (sztyft) ale ciagle mam plamy potu na bluzce czy znacie jakies lepsze antyperspiranty? dodam ze uzywałam juz wszystkich i zaden nie zmniejsza potliwosci mam bzika na punkcie czystosci i higieny osobistej , niechce zeby ktos zobaczył ze mam bardzo spocone pachy .. albo zapach poty :O prosze o porade i opinie dotyczace antyperspirantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaca24
dodam ze odzywiam sie dobrze ,jem duzo owoców , unikam pikantnych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoska uzywam
tylko nivea sztyft jak dla mnie to jest dobry , czasem tez rexona , a moze ty dlatego sie tak pocisz bo duzo pijesz płynów ale niemartw sie bo skoro czesto sie myjesz to brzydkiego zapachu nie bedzie czuc od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko antidral
z apteki, ZERO placków pod pachami, na początku owszem swędzi ale jak to przetrwasz to masz luksus suchych pach, dezodorantów bedziesz mogła uzywac tylko dla zapachu rano golisz pachy, wieczorem smarujesz antidralem i idziesz spac, zeby nie wiem jak swędziało nie drapiesz, musisz wytrzymać, rano normalnie się myjesz, stosujesz zgodnie z instrukcją na opakowaniu, zawsze na noc, najpierw częsciej, potem coraz rzadziej, ja stosuje od jakis dwóch lat, raz na 3-4 tygodnie, to jest pod pachy bardzo skuteczne, na dłonie i stopy juz nie, ale pod pachy super, poszukaj tu innych tematów o antidralu i nadmiernym pocieniu, było tu ich bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rano golisz pachy, wieczorem smarujesz antidralem " absolutnie nie!!!!! wtedy gorzej swędzi i podrażnia, najlepiej poświeć się i się nie gol ze dwa dni i potem sie smaruj na niegolone pachy w końcu pare dni możesz pochodzić z rękawkiem, żeby nie było widać, że masz nie ogolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko antidral
tak, dwudniowy zarost pod pachami tez może być, chodziło mi o to ze nie można hodowac kłaków pod pachami a potem nasmarowac je antidralem, pachy trzeba golić, przynajniej co kilka dni, jeśli chodzisz z rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaTH
vichy w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaTH
jest drogi ale skuteczny.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwwrdr
Zastanawiam się nad kupnem Antidralu.. tylko jak go stosować na początek? np w pierwszy tydzień codziennie wieczorem , np potem w drugim tygodniu od razu co 3dni, a np już po miesiącu stosowania dwa razy na miesiąc? czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Mi bardzo odpowiada lady spic-tick ale ten w formie żelu.Dobrze jest też odstawić kawę czy inne używki,Dokup sobie też tabletki Perspiblock,Zauważyłam różnicę na plus już po zużyciu jednego opakowania,Koszt ok15 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfghggkhkhj
antidral jest lepszy od vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfghggkhkhj
w ogole nie poce sie i nie smierdze, zadnych plan na ubraniach, ale przed zalozeniem ubrania nalezy umyc paszki, bo wyzre kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfghggkhkhj
na opakowaniu jest napisane, juz nie pamietam, dawno stosuje, ja teraz sie smaruje raz na 3-4 dni, bo mam bzika na punkcie czystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecolla
polecam garnier w kulce. To juz moje 5 oakowanie i nie zamienie na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkm,jhk
etiavil z apteki jest lepszy od antidralu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkm,jhk
etiaxil.....a garniery rexony sa do dupy jak ktos bardzo sie poci....to tak jak polecac na sianowate wlosy odzywke dove hehehe tylko etiaxil!!!! najlepiej do skory wrazliwej, trzeba nakladac na sucha skore ,nie mozna golic wczesniej!!!! mozesz nalozyc na upalne lato 30 stopni poliestrowa sukienke i bedziesz miala suche pachy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
dobry jest nivea w plynie ok20zl,jest z ziaji antyperspirant z apteki ale nie pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikk
Brat kupił sobie w aptece dezodorant Super Deo. Sprawdziłem i jestem także jego użytkownikiem. To bardzo dobry dezodorant. Cenię go za bezwonność bo mogę stosować wodę kolońską i nie mieszają się zapachy.Poza tym jest bardzo wydajny i nie bolą pachy jak po spraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jak na razie mnie świeżość gwarantuje Dezodorant naturalny Intensiv HB - nie mam z nim żadnych problemów, cera wygląda zdrowo wygląda, nie ma to na nią negatywnego wpływu i przez cały dzień utrzymuje się przyjemny zapach. U mnie z tym potem bywało naprawdę ciężko, ale teraz tego już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dezodorant HB, podejrzewam, że naturalność ma duże znaczenie, może coś jeszcze. Najważniejsze, że nie pojawia się tam zapach potu, nie ma negatywnego wpływu na skórę. Po prostu wszystko wymaga odpowiedniej pielęgnacji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann - oni mają dezodorant naturalny. Tylko używajcie systematycznie to będzie dobrze. U mnie to wygląda tak, że psikam się raz dziennie, a mam święty spokój. Wiadomo, że jakość kosmetyków jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierz taki który jest skuteczny i do tego także ładnie pachnie, od tego trzeba zacząć. Zajrzyj na www.Euro-drogeria.pl gdzie mają bardzo szeroki wybór, zamawiam u nich wiele artykułów do domu, to solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×