Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić ciśnieniomierz

Polecane posty

Gość gość

Proszę o pomoc w wyborze ciśnieniomierza, znajoma namawia na ciśnieniomierz AC 211 Mescomp Technologies, nawet ładnie wygląda, co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karold
Znam ten ciśnieniomierz AC211 firmy Mescomp i polecam jego zakup. Zakupiłem ten ciśnieniomierz mojej mamie, która musi regularnie mierzyć ciśnienie. Jest bardzo zadowolona z prostej obsługi i dokładnych pomiarów, a kolorowy wyświetlacz ułatwia jej rozpoznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jesteś na kupnie aparatu do pomiaru ciśnienia, strasznie chciałbym polecić sklep internetowy o adresie http://sklepikseniora.pl/cisnieniomierze-c3689.html . Przetestowane cisnieniomierze zegarowe. Niedroga wysyłka i ekspresowy czas reliazacji przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjon
Niedawno szukaliśmy do domu ciśnieniomierza i padło na ciśnieniomierz easy med marki Geratherm. W tym przedziale cenowym to chyba najlepszy wybór. Szybko i bezboleśnie mierzy ciśnienie, ma rozbudowaną pamięć wyników (3x30). Mamy na niego gwarancję 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkainka
Diagnositic nano mam i jestem bardzo zadowolona. NIedrogi był, z tego co pamiętam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alatka159
Z siostrami kupiłyśmy mamie ten bw 300 głównie ze względu na funkcję zapamiętywań (mama raczej nie jest skrupulatna w zapisywaniu, a my zawsze możemy skontrolować co i jak tam wygląda) tylko szkoda, że sie za dobrze nie rozejrzałyśmy bo widzę, że w sferisie jestt tańszy niż my dałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka123
Olka niewiem czy zauważyłaś ale bw300 w sferisie można kupić razem z termometrem za 225 zł ciekawa propozycja. Można wziąć pod uwagę również Beurera niemiecka firma 3 lata gwarancji na ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka0007
marzenka123, widziałam Ogólnie jestem zła bo aż tak się nie rozglądałam w sieci i kupiłam ten ciśnieniomierz w medycznym sklepie za 269 zł zamiast w sferisie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka123
Warto czasem przeglądnąć ceneo :) jakiś czas temu właśnie na ceneo sferis świecił najtaniej tym ciśnieniomierzem teraz jak jest nie sprawdzałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka0007
Fakt :) Ale tak to jest jak człowiek się śpieszy i wchodzi do pierwszego lepszego sklepu :) Ja już lepiej nic nie będę sprawdzać bo jeszcze się zdenerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena11
W życiu nie wpadłabym na to, że sferis sprzedaje też ciśnieniomierze więc Olka0007 nie masz czym się przejmować, tez bym u nich nie sprawdzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od diagnosis.pl sa bardzo dobre cisnieniomierze, ja mam diagnostic hm 300 ihb i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaaaaa
MOże któryś z Diagnosis? Ja polecam, od jakiegos czasu mam od nich właśnie i jestem bardzo, bardzo zadowolona :) Niedrogi był, także jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaWszołek
OD Diagnostic, na przykłąd nadgarstkowy :) niedrogi, a bardzo solidny i latwy w obsłudze, intuicyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"marzenka123 2016.04.16 Można wziąć pod uwagę również Beurera niemiecka firma 3 lata gwarancji na ich produkty." Beurer ma bardzo dobre ciśnieniomierze, sama z nich korzystam. Ostatnio nawet kupowałam mamie ich ciśnieniomierz naramienny BM75 w Mimari z możliwością przesyłu bezprzewodowego pomiarów na smartfona. Dodatkowo ma on złącze do komputera, kabel USB i darmowe oprogramowanie dlatego można też wyniki przenosić na komputer. Mama może z nowinkami technologicznymi nie jest na bieżąco ale przy mojej pomocy robi postępy :) Oba te rozwiązania dają nam duże możliwości dokonywania zestawień wyników pomiarów w tabele, wykresy, które ułatwiają wnikliwą ich analizę. Ma fajny duży czytelny wyświetlacz i jest w pełni zautomatyzowany. Ma też fajny duży mankiet w rozmiarze XL przydatny dla "większych osób."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaff
W moim wypadku sprawdza się automat Simple Sanity. Kupowałam parę miesięcy temu w związku z gorszymi wynikami badań i tak sobie co jakiś czas zerkam jak serce pracuje. Ten model ma wykrywanie arytmii, a nie we wszystkich jest taka funkcja. Poza tym mogę na plus zapisać mankiet i jego wygląd, nie uwiera w rękę, ładnie leży, bez jakiegoś zsuwania się czy podciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdangorka
Dobrze sobie radzę z pomiarem aparatem Easy Med. Nie kosztował dużo, a gwarancję mam przybitą na pięć lat więc już rzeczywiście konkret. To jest produkt niemieckiej marki Geratherm, nie żadna chińszczyzna. Wykrywa arytmię, pokazuje średnie wartości, wyświetlacz ma bardzo wyraźny, nowoczesny, także nie trzeba jakiś szkieł powiększających używać żeby wynik sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versss
Mam od tamtego miesiąca nowy ciśnieniomierz w domu i jest to polska marka Sanity i ich model Simple. Szybki pomiar i dokładny. W każdym razie jeszcze nie miałam takiej sytuacji żeby wynik był jakoś zniekształcony. Atestowany, medyczny sprzęt, z gwarancją na 3 lata więc faktycznie jest szansa, że trochę sobie z aparatu skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara11
Mierzymy sobie ciśnienie od paru miesięcy w domu i automat mamy Sanity Simple. Myślę, że mogę polecić. Nic się nie psuje, nie blokuje przy pompowaniu powietrza, a i też fajnie że mankiet dobrze leży, nie przyciska ręki tak żeby bolało. Cały aparat dużo miejsca nie zajmuje, mieści się do torebki mogę go łatwo spakować sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież polecam Sanity Simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_z_krainy_Oz
widzialam ostatnio cisnieniomierze w media expert, maja calkiem kompetentna obsluge, moze popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko wynik podaje nasz Simple, kupowaliśmy go tak bardziej profilaktycznie z mężem żeby sobie od przypadku do przypadku sprawdzić krążenie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten https://www.al.to/p/334636-cisnieniomierz-braun-cisnieniomierz-naramienny-exactfit-1.html od Brauna. Jest to model naramienny z pamięcią pomiarów oraz pomiarem pulsu. Działa na baterie AA które można dostać wszędzie. Ma duży wyświetlacz LCD dlatego bardzo dobrze można wszystko z niego odczytać. Poza tym jest też do niego specjalna apka dzięki której można zapisywać i kontrolować wyniki bezpośrednio w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×