Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość ifoneczka30283-4

Jak myślicie jaki można kupić prezent na walentynki chłopakowi żeby był zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam swojemu bokserki:) Możesz kupić jakieś śmieszne gadżety, są takie stioska w centach handlowych/ Nie mówie o wibratorach czy innych badziewiach, ale o koszulkach, kubkach, ale nie z napisem "Kocham Cię", bo to uważam za kicz :) Może zapytaj? A jak już jesteś strasza bynajmniej ode mnie, to moze...siebie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifoneczka30283-4
moze dajcie jakies linki czy cos (np z allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifoneczka30283-4
albo te 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
"Nie mówie o wibratorach czy innych badziewiach" Serio? Ja swojemu kupiłam i przynajmniej oboje będziemy mieć przez długi czas niezłą frajde z korzystania z tego "badziewia". A bokserki...no cóż.prędzej czy póxniej i tak pójda do wyrzucenia,a radości z nich żadnej i nikt nie zwraca nawet na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLA99
Ja akurat zwracam uwage na bielizne u faceta :) i to bardzo. A kupowanie wibratora facetowi jest conajmniej dwuznaczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
A co w tym dwuznacznego?Nie wiesz gdzie znajduje się punkt G u chłopa? ;) Ale nie o tym temat,nie będe śmiecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhedhjl
ja mojemu kupilam zestaw indyvidual blue z avonu : Perfum 100ml dezodorant w sprayu + w kulce , kosmetyczka no i jakies boxerki chce mu dokupic :) jakies czerwone w serudszka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollla9
Mi sie bardzo podobaja bokserki na tej stronie Luff, troche drogie ale 40 zl to chyba jeszcze wyskrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erytrytea
Bielizna dla faceta = jak najbardziej TAK wibratory i inne dmuchane lalki = no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te życzenia to straszna tandeta :/ co on z tym zrobi? na meblościance postawi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
Wole juz boksery niz jakies zyczenia w ramce. Wogole nie lubie dostawac prezentow smieciowych, wolabym jeden drozszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drOna
Wydaje mi się, że jest to niegłupi prezent ale zdecydowanie bardziej odpowiedni dla dziewczyny niż chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulkaaa1
ja bym proponowalal w tym roku kupic bliskiej osobie wyjatkowe zdjecie w slicznej ramce!!! zobacz sam na aukcje allegro uzytkownika Matrix_10 ponizej link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5683452 ja juz zakupilem(jedna z moim druga z jej zdjeciem) i wywolalem w zakladzie fotograficznym w duzym formacie. teraz czekam na walentynki, ale napewno bardziej sie jej spodoba niz czekoladki czy kwiaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu jakiegos malutkiego sludziutkiego misia co ma10-15 cm na allegro np. z sheepworld albo z diddla. Albo kup sex gre na allegro. Sa dwie do wyboru. Rozkosz i chyba milosne igraszki bo juz nie pamietam jak sie nazywaja. Albo jakis kubek ze sklepu kukartki jesli masz go u siebie. Sa na serio slodkie a kosztuja 20 zl :D Koszulki fajne widzialam na allegro z napisami. I tez w sklepie kukartka maja fajne podusie z fajnymi poszewkami :D Napewno sie ucieszy. Bo bokserki to nic specjalnego. No chyba ze sa jakies slodkie ze Tweety czy czym smiesznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamusU
Jak widze , dziewczyny chcecie kupic cos swojemy chlopakowi na walentynki ale rozumujecie zupelnie po babsku. Rozwalila mnie zupelnie ta laska na gorze, ktora sugeruje , ze facet bedzie sie cieszyl z jakiegos badziewnego kubka tudziez gry , bo \"bokserki to nic takiego\". Otoz oswiadczam wam, ze kazdy facet 100 razy woli dostac sensowne bokserki niz te smieci , ktore zostaly wymienione powyzej. No i blagam - tylko nie w \"serduszka\". Boze,kobiety , gdzie wy zyjecie ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss oklahoma
ja w tm oku nic nie kupie,bo moj luby nie zasluzyl sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss oklahoma
w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelka66665
Z rzeczy wymienionych powyzej najbardziej podoba mi sie pomysl z tym sklepem lufflluff, tyle tylko , ze mnie niestac aby kupic mu bokserki za 30-40zl bo widze , ze tam takie ceny. Na allegro raczej bym unikala kupowania czegos na walentynki bo albo nie dostarcza na czas, poza tym sa ogromne problemy z wymiana. Chyba nic nie kupie ,moze na urodziny bo ma w kwietniu (najchetniej kupilamym te wlasnie gatki w kratke , ktore ktoras z was wymienila - sa naprawde odjazdowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannina
30-40zl na bokserki i nie stac ??? Macie wogole jakies dochody na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczkaa
polecam internetowy sklep WWW.TOYS4BOYS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja swojemu na każdą okazję kupowałam bokserki lub slipki i to już żadna nowość :P Na Walentynki zamówiłam dla niego na allegro,podusię serduszko z Misiem i napisem jaki sama sobie wybrałam i kupię Mu jeszcze maszynkę porządną do golenia :) albo elektryczną albo taką ze zmiennymi główkami ;) Prezent troszkę droższy ale przydatny.. bo facet zawsze się goli i golić będzie a nie będzie kupować jednorazowych maszynek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencinka...
eh a ja bede w walentynki z chlopakiem 1.5mc i sie zastanawiam co kupic. podkreslam ze nie bedzie seksu do tej pory na pewno itd wiec narazie sa miedzy nami tylko romantyczne uniesienia ;0 ale myslalam o upieczeniu ciasta w ksztalcie serca. glupi pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Myślę, że dziewczyna by się ucieszyła i doceniła a facet wątpię.. może to zależy jaki facet jest.. Ty powinnaś wiedzzieć to najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyprezent
ostatnio gdzieś czytałem, że jakaś osoba sprezentowała 2giej frutki, by ta osoba sama mogła wylicytować przedmiot jaki jej się podoba :D niewątpliwie pomysł który warto rozpatrzyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bokserki są takim "znoszonym" pomyslem, lepiej dobrać coś co będzie pasowało tylko do niego, będzie oryginalne, ale to sama musisz wybrać, bo tylko Ty go znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to
majty i skarpety to naprawde beznadziejny pomysl. tak sao jak reszta smieci ktore wymienilyscie. ile macie lat. pewnie z 15 wszystkie razem wziete hehe. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×