Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pwieleba

Jaki NIEBANALNY prezent na Walentynki dla dziewczyny?!?!?!

Polecane posty

Gość pwieleba

Chciałbym kupić dziewczynie coś na walentynki... Cos...? Tylko co? :( Wszystko było... Puduszki, misie, biżuteria, bielizna... Kupie kwiatki lecz co do tego...? Jedyne opcja dla mnie to ramka cyfrowa lecz z moim budżetem kupił bym najtańszą i boję się ze jakość będzie nieciekawa. Macie jakies oryginalne pomysły?!?! Budżet: maxymalnie 200-300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem, ale z facetem :P moze tez cos doradzisz? Widzialam fajne kubki, wygladaja na czarne a jak sie wlewa goraca wode to sie odkrywa obrek. Moze zrobisz Wasze zdjecie idz do fotografa? wiem ze w niektorych studiach to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladny! Sama bym chciala taki :D Jak tak latwiej to moze cos podpowiesz? Nie chce zadnych serduszek misiaczkow... w zeszlym roku bylo cygaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. to milo ze myslisz o dobrym prezencie dla swojej dziewczyny. Zrob jej kolacje u siebie w domu , swieczki itd i jako prezen moga byc bilety dla was dwojga na weekend w Paryzu??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. mam na mysli last minute deal czasem sa naprawde tanie , nie wiem jak u was w polsce ale u nas w anglii do paryza naprawde tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
to rozumiem ze twoj chlopak pali. to moze jak w tamtym cygaro to moze w tym roku jakas ladna żarowa zapalniczka... to juz niezly bajer :) np cos w tym stulu: http://allegro.pl/item307351447_oryginalna_zapalniczka_marlboro_unikat_.html jest ladne pudelko itp :) Pozatym zawsze mozesz zrobic co sama :) np antyrama z waszymi fotkami :) Nie wiem ile macie lat ale jesli "troszke wiecej niz 15" ;P to mozesz po prostu kupic sexi bielizne sobie i zalozyc jak na siebie w prezencie dla niego :) i spedzic mily wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chodzi o to,ze nie pali :P , a to bylo jako symbol pomyslnie zakonczonych egzaminow :) Mamy po 22 Sexi gorsecik juz byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo np opera w Pradze? Raz tak spedzilam Walentynki, nie zapomne tego nigdy. Ale to raczej jak np. na poludniu mieszkasz, bo blisko. A Praga niesamowicie romantyczna Z ta kolacja tez bardzo dobry pomysl, na kobiety to zawsze dziala, lubimy takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
heh jednak w tym temacie nigdy za wiele :) jakis striptiz... albo wspolna kąpiel w pianie swiec roze itp :) z rzeczy do kupienia tez jest wiele mozna to z czym zwiazane sa jego zainteresowania... zalezy tez jakie pieniadze wchodzą w gre :) mozesz kupic zegarek albo lancuszek srebrny :) :) tylko ja tu wypisuje a co ja mam kupic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja ze swiecami w domku bankowo :D Ten zegarek nie jest zlym pomyslem. Albo np kolacja i noc w jakims slicznym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
heh tylko z zegarkiem trzy problemy;p czy jest w rzeczywistosci tez taki ladny. po 2 czy zdazy dojsc jak zamowie i po 3 to to nie jest srebro... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamiast na allegro moze przejdz sie do sklepu i poszukaj czegos. Powiem,Ci ze kiedys dostalam podrobke omegi...ale i tak cieszylam sie jak dziecko, bo zegarek byl przesliczny i nie bylo dla mnie wazne czy to srebro czy zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
heh no tez prawda.... moja dziewcyzna nie jest zbyt wybredna i cieszy sie z kazdego prezentu. a srebrny zegarek... kto by nie chcial... ale 1000 by nie starczyl ;P a masz jeszcze jakies inne propozycje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kubek co Ci pisalam :P sama mam taki co jeszcze...hmm...portfel ze skorzany, do 200 zl kupisz bardzo dobry portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
portfel niestety juz ma. z kubkiem musialbym sie zorientowac u fotografow w moim miescie :)) a co jeszcze ciakwego dostalas?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze... Perfumy np. J'adore od diora i ecape od CK Szlafrok :D smiesznie brzmi ale to jeden z najfajniejszych prezentow jakkie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
o szlafroku tez myslalem ;d perfumy byly i sa i jeszcze sie nie skoncyly a sadze ze nie ma po co kupowac na sile innych skoro ma swoj ulubiony zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szlafrok..puchaty i mily :D do tego kubas do cieplej herbatki! jak bedzie wieczorami siedziec sama to w tym szlafroczku i z kubasem w rece, zaloze sie o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek odradzam!!!! nie powinno sie kupowac ani butow bo moze odejsc ani zegarka bo szczesliwi nie maja liczyc czasu...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfgbn
moj brat napisal swojej dziewczynie...bajke.wierszem!:) wydrukowal,dodal fotki,obrazki... historia byla o 2 pieskach...mikolaju......niebie...... jak mi to czytal to az sie poplakalam bo to bardzo wzruszajaca bajka byla:(ale z pieknym zakonczeniem:) fajnie by bylo kiedys,za 100 lat czytac swoim dziociom bajke na dobranoc napisana przez tatusia..;) moze dasz rade?:) a jak nie to zlota rybke jej kup-rybka ok 10 zl,szklana kula(gdzies czytalam,ze rybki glupieja w takich kulach,ale coz...taki ich los)w sklepach "za 5 zl"po 10 zl:):)bedzie spelniac jej zyczenia:) a moze lancuszek z zawieszka serduszkiem? z tym to wtopy nie zaliczysz raczej..bo lancuszek najdelikatniejszy kup...a serduszko jakies malutkie,zgrabniutkie...nawet na zloto bedzie Cie stac jesli dziewczyna lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbfgbn
e tam..od razu Paryz...zawsze mozna np do Pragi skoczyc... nawet na jeden dzien.zeby na Moscie Karola sie pocalowac:)rano wyjechac-w nocy wrocic...autokarem ofkors...(ja z Wrocka wiec mamy blisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z wrocka (dawno temu), i raz tak wlasnie walentynki spedzilam :D bosko bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwieleba
wiecej pomyslow brak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×