Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonia_weimarska

JAKI POLECACIE INTERNETOWY SKLEP ZOOLOGICZNY?

Polecane posty

Gość gonia_weimarska

witajcie kobitki szukam dobrego sklepu netowego z karma dla mojego psiunia dosyc mam dzwigania workow niech ktos podzwiga za mnie :) polecicie jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukabuka
trafilam ostatnio na czadowy sklep: www.ujadanko.pl mila obsluga i szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia_weimarska
obojętnie,wazne zeby mi smakowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia_weimarska
to nie ja napisalam to co jest wyzej! to jakis glupi zart szukam karmy dla psa suchej premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia_weimarska
dzieki _bukabuka bylam na www.ujadanko.pl bardzo fajny sklep zamowilam karme zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię od dawna zakupy w
krakvecie :) Polecam, bo ceny dość fajne, a przy zamówieniu powyżej 99 zł. przesyłka gratis. Jeśli zdarzy się, że czegoś nie ma zamówionego przez nas to zawsze telefonują i pytają czy wymienić na coś innego :) A jeżeli zdarzy się jakaś gafa (bo i takie są) to oprócz przeprosin można liczyć na jakiś miły drobiazg gratis, np. małą paczkę karmy, puszke na karmę itp. POLECAM :D www.krakvet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię zakupy
www.animalia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię od dawna zakupy w
odwiedziłam to ujadanko.pl i musze powiedzieć, że ceny porównywalne do innych sklepów internetowych, ale asortyment niezbyt szeroki :( w każym razie tych karm, które kupuję swoim zwierzakom nie ma na www.ujadanko.pl :( pozostanę więc wierna krakvetowi (oni też mają rabaty dla stałych klientów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kotów największy wybór
jest w animalii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię od dawna zakupy w
tak :) animalia ma ogromny wybór i przystępne ceny, ale jeśli muszę zapłacić za przesyłkę (bo gratisowa jest przy zakupie na sumę 300zł w zwyż) to wybieram krakvet, bo wybór też jest bardzo duży, a zamawiając za 100 zł. nie ponoszę kosztów przesyłki i tym sposobem mam nawet ciut taniej niż w animalii ;) animalia ma jest o tyle lepsza, że ma dużo większy wybór karm mokrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi ten sklep podpasował
ze względu na to że mieszkam we wrocku :) i taniej wychodzi dostawa kurierem :) fakt ze ten sklep http://www.ujadanko.pl dopiero niedawno zaczal dzialalnosc zobaczymy w ktorym kierunku pojdzie na razie rozdaja nawet gratisy do zamowien wiec oplaca sie skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPEWNO NIE NA ALLEGRO
TAM SPRZEDAJA JAKAS LEWA ALBO PRZETERMINOWANA KARME raz kupilem i juz nigdy wiecej! OSTRZEGAM WSZYTSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogólniaj
na allegro sprzedażą zajmują się też sklepy internetowe, ja kupuje tam wory karmy dla mojego psa i nigdy nie była przeterminowana. Jest tam duży wybór, przesyłka gratis do tego czesto dodatkiem jest wielka puszka na 15 kg karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPEWNO NIE NA ALLEGRO
no sklepy tak ale nie jakies niewiadomo co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodżambo
yo sklep internetowy www.ujadanko.pl jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia kowalska-zaręba
kupiłam na www.ujadanko.pl i dostałam próbki karm dla mojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóórrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllecamm
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki sklep ma najnizszy kosz
wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najniższy koszt :) przy zakupach ponad 200zł przesyłka GRATIS! niski koszt dotyczy klientów we Wrocławiu oraz okolic 9zł do kwoty 200zł, powyżej 200zlł także gratis! pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię od dawna zakupy w
"a jaki sklep ma najnizszy kosz" wysyłki... w krakvecie darmowa wysyłka przy zakupach na kwotę powyżej 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w krakvecie
....nie maja dobrych cen ...... czasami na to samo wyjdzie czy zaplaci sie wiecej za produkt i mniej za przesylke czy odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię od dawna zakupy w
... no nie wiem... kiedyś kupowałam w animalii i dla mnie to żaden interes zapłacić za towar np. 30 kilka zł. (brałam głównie puszki), a oprócz tego 10-15 złotych za przesyłkę. Poza tym w animalii niektóre karmy, które kupuje mają tylko w większych opakowaniach, a najczęściej potrzebuję 400g. Ja kupuję w krakvecie i jestem zadowolona :) ... a co do cen, to ostatnio u mnie w mieście w zoologicznym kupiłam Sanabelle Grande 400g za 8 zł :D takiej ceny nie widziałam w żadnym internetowym sklepie :p Jutro wybieram się znowu po zapas żarełka, bo w promocji 400g + 400g gratis jest jedzonko RC dla kotów :D Muszę zrobic zapasik zanim mi wykupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w animalii tez nie kupuje
bo wysylka jest gratis dopiero od 300zl mi pasuje www.ujadanko.pl bo jest przesylka darmowa od 200zl i ceny sa ok lepsze niz w krakvecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalallaa
a ja gotuje psiakom ale MAM TEGO DOSC :) musze przezrucic sie na karme sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuz wziął
jakiś łobuz ukradł mi karmę dla psa z klatki schodowej!~spod samiuśkich drzwi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra dół
jaka beznadziejna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×