Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość Savanah**

sory ze tutaj o to pytam ale na Ogólnym otrzymałam makabryczne odpowiedzi (ja nie wiem co sie z tymi ludzmi dzieje) prosze Was o jakies propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savanah**
to jest od siostrzenca córeczka z góry Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desfsgghvfgdg
kup złoty łancuszek z literką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon ???? komórka ?
???? rolki ? ja swojej bratanicy kupuje rolki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savanah**
no ten łańcuszek byłby dobry ale zaproponujcie jeszcze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444555555555533333333333333333
najlepiej cos klasycznego z bizuterii, bo... z zabawek wyrosnie i nie bedzie miec pamiatki kase pewnie rozdysponuja rodzice i ona jej nie zobaczy a bizuteria zawsze jej zostanie i bedzie miala pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Dziewczynki teraz noszą bransoletki Lilu gdzie dokupuje się zawieszki .To są kolorowe rzemyki i kup jej zawieszkę z grawerem/To lepsze niż łańcuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zorientować się w sytuacji co dziewczynka lubi, jakie ma zainteresowania, wtedy masz szansę kupić coś co naprawdę sprawi jej radość. Możesz też pójść w stronę klasyki czyli jakiejś biżuterii: łańcuszek z wisiorkiem, kolczyki, zegarek, bądź jakiegoś drobnego sprzętu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _www.styleo.pl_
Polecam np. piekne pióro... Dodatkową atrakcją może być dodanie graweru na przedmiocie... Agnieszka Polecamy sklep http://www.styleo.pl/ . Zapraszamy na zakupy w naszej Galerii Internetowej. Tutaj znajdziesz ciekawy i elegancki prezent w dobrym guście. W galerii oferujemy: perfumy w atrakcyjnej cenie, eleganckie pióra i wiele innych stylowych pomysłów na upominek. Gwarantujemy szybką realizację(24 godziny), produkty w super cenie i wysokiej jakości. W razie ewentualnych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem 506 221 445 lub bok@styleo.pl . Postaramy się doradzić i ułatwić dokonanie wyboru tak aby zakupy stały się czystą przyjemnością . Facebook- Styleo Cafe http://www.facebook.com/pages/Styleo-Caf%C3%A9/107097812750316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keri Kellis
Podoba mi się skarbonka wrzucona przez nina nana nina, ale do tego myślę, że można by dodać jeszcze jakiś inny prezent np jakiś zestaw kolorowych ręczników? :) http://karnisz.net/do/cat/reczniki/Reczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savanah**
Dziekuje wszystkim. Komunia jest 20-go maja wiec jeszcze możecie dodać jakies propozycje:) (mam zamiar przeznaczyc ok 500 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _www.styleo.pl_
Jesli chodzi graweowanie również jest ono u nas dostępne w cenie zaledwie 20 zł a bedzie wyjatkowym dodatkiem A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszukała wśród gadżetów elektronicznych... 500 złotych można zainwestować w fajny kompaktowy aparat :) dla 8latki powinien być akurat. w magicznej planecie poszukaj, bogata oferta, wiec coś dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda-kokaina
Dla dziewczynki najlepiej jakiś łańcuszek, bransoletka czy kolczyki . Myślę, że rolki też będą dobrym rozwiązaniem . Jeżeli jednak masz większy budżet zainwestuj w jakąś MP4 czy aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lego dla dziewczynki? hmm na komunie to jako dodatek jak cos. :) Slyszalam, ze tanio maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna naiwna...
książkę z dedykacją ! Komunia to nie targowisko kto da więcej. Pamiątka ma zostać na całe życie a nie spłacić się rodzicom. moje dziecko na rok będzie przystępować do I Komunii. Nie wyobrażam sobie żeby dostala rower. jeśli będzie potrzebowała nowy kupimy jej taki jaki będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapa123
ooo i bardzo mądre podejście! Lepiej kupić fajną książkę niż nie wiadomo jaki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie macie racje, ksiązka to dobry pomysł. Ale rower takze nie jest złym pomyslem, jakby każdy kupował ksiązki na prezent to dziecko po I Komunii miałoby w domu bibliotekę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te oryginalne prezenty nie są tanie i raczej mało oryginalne... i według mnie nie na komunie;P jeśli już lepiej wybrać się do np Toys"Us"R i wybrać coś fajnego, w przystępnej cenie ( o ile ma to być zabawka) chociaż tam można nie tylko kupić typowe zabawki ale też inne fajne rzeczy dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba84
myślę, że dobrym pomysłem były złoty łańcuszek albo jakiś ładny delikatny zegarek , uważam, że takie prezenty, http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/39864 najlepiej nadaja się na komunie, nie uważam, żeby dobrym pomysłem było kupowanie quada, albo czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacar
a jaki budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury 5798765
ze ksiazka to super sprawa-ok jesli dolozysz cos wiecej,a tak to do bani.na takie uroczystosci nalezy dac porzadny prezent:bizuteria,mp4,gra na konsole,fajna zabawka np lego. a to wszystko zalezy od budzetu i upodoban dziecka,no i chrzestni zwykle daja porzadny prezent,ale gosc tez powinien cos fajnego dac. i pisze to jako gosc,ktory idzie na komunie do chlopca,ktoremu zwyczajnie daje kase bo chlopak zbiera na laptopa: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację, bizuteria to najlepszy pomysł. Ale jakies zabawki tez w sumie sprawia radosc dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zrobię chyba tak że kupię te kolczyki i jakąś zabawkę jeszcze, albo rolki na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może:) jeszcze się nad tym nie zastanawiałam aż tak szczegółowo, a jaka gra dla dziewczynki byłaby dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa
popatrz w avansie za jakąś nienajdroższą konsolą. niby taki gadżet kojarzy się z chłopcem, ale z własnego doświadczenia wiem, ze dziewczynki również chętnie się tym bawią. co do konkretnej gdy to nie polecę, może lepiej żeby dziewczynka sama sobie coś wybrala jak już dostanie konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowałem w Toys"r"Us Lego to Pani mi poleciła żeby dla dziwczynki kupic taka lalke której nigdzie nie ma jeszcze w Pl Lalaloopsy czy jakoś tak i wziąłem w sam raz na druga komunię, kosztowała bez grosza 100 zl także dokupie jeszcze jaka bizuterie i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfgthgbhy
ten wisiorek z bursztynami jest okropny, bursztyny sa dla starych bab, żadne dziecko ci tego nie ubierze, nawet ja 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×