Odpowiedz na ten temat

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

• rzuku 2012.04.28 [22:22]
    jak w temacie, mam niedługo komunie ( a nawet dwie w tym miesiącu) i zastanawiam się nad zakupem prezentu. Myślałem o klockach Lego. dobry pomysł??
    ........ <O_o>......
  • Marion_Silver 2012.04.30 [11:10]
    ooo ja też szukam prezentu!! mam jeszcze w sumie jakieś dwa tygodnie... a w wwie gdzie warto się wybrać po takie prezent?? Myślałam o Toys R Us, tam jest duży wybór właśnie Lego między innymi, no i mam bliskousmiech.gif Bo wydaję mi się że Biblie czy jakieś takie gadżety to chrzestni raczej??

• Marion_Silver 2012.05.01 [17:20]
    może ktos jednak podpowie coś w tym temacie??

• bobblefanka 2012.05.02 [19:12]
    Klocki Lego może są dobrym pomysłem, aczkolwiek dziecko może z nich wyrosnąć dość szybko (choć można je oddać). Ja w zeszłym miesiącu trafiłam na coś bardzo ciekawego, spróbowałam i z miejsca stałam się fanką tego cudeńka. Chodzi o butelkę filtrującą wodę waterbobble - czyli wlewasz do środka zwykłą wodę z kranu a węglowy filtr oczyszcza ją podczas picia. Niezwykłe jest to, że faktycznie działa i czuć ogromną różnicę w smaku wody po filtracji. Także świetna rzecz i oryginalny prezent dla dziecka (tym bardziej, że są różne kolory i można zwsze coś wybrać). Także @rzuku wejdź sobie nawww.waterbobble.pl , poczytaj i oceń czy to odpowiedni prezent. Wg. mnie tak - kupiłam już 6 butelek (1 właśnie na Komunię Św.) smiech.gif
  • klocki 2012.05.02 [19:25]
    Marion - wiem o tym, że Lego to nie są zwykle klocki. Mój syn wychował się na Lego. Ale tak jak pisałam, wyrósł już z nich. Tak samo jak większość jego kolegów. teraz klockami namiętnie bawi się mój młodszy syn -4 latek.
    A wśród takich starszych dzieciaków to tylko już nieliczni fascynują się tego typu zabawkami.

Z książek też warto zastanowić się czym dzieciak się interesuje. Mój na pewno byłby zachwycony atlasem albo albumami o wulkanach
  • edytka11 2012.05.02 [19:28]
    ja bym kupila rower.
  • taka jedna naiwna... 2012.05.02 [19:40]
    lego ma różne serie dostosowane do wieku. są serie dla dzieci od 7 do 12 lat. moim zdaniem lepszy pomysł niż gadżety. moim zdaniem prezenty powinny być symboliczne. rodzice są od tego zeby swojemu dziecku kupować rowery, komputer i komórki. na pewno nie goście z I Komunii. chyba że I Komunia musi się zwrócić. ale takiego podejcia niestety nie rozumiem.
  • Marion_Silver 2012.05.02 [19:44]
    dokładnie, myślę bardzo podobnie. To do rodziców powinna należeć decyzja kiedy kupić dziecku komputer, telefon itp. Rower jestem w stanie jeszcze zrozumieć, ale jako prezent od rodzica chrzestnego.
  • lapa123 2012.05.05 [10:00]
    ja kupiłam kilka komiksów, jutro komunia więc się okaże czy trafiony prezentjezyk.gif
  • edytka11 2012.05.06 [20:42]
    LAPA123
    i jak ? Trafiony prezent?

Zegarek jest dobrym pomysłem wg mnie, dziecko ma pamiatke na całe zycie.
  • sylvvvia 2012.05.08 [11:57]
    bobbleFanka - powiedz proszę, czy te butelki faktycznie filtrują wodę? bo też o nich myslałam na komunie albo podobną uroczystość (np. urodziny czy imieniny), głównie dla dzieci...a czy dla osoby dorosłej taka butelka też starcza? jaki jest smak wody? działa?
  • Kominiareczka 2012.05.08 [14:02]
    w niektórych środowiskach kupno klocków lego na prezent komunijny nie jest mile widziane, mam na mysli snobów i nowobogackich

• Martynka.. 2012.05.08 [14:07]
    Moze jakis łancuszek złoty lub srebrny na szyjeusmiech.gif
    Tez dobry pomysl
  • ta pani 2012.05.08 [14:32]
    Klocki? hmmm niby fajny prezent, ale według mnie to jak już to z takimi super małymi elementami, żeby musiał się wysilić. Ja bym jednak myślała o czymś bardziej... pożytecznym? Np rower (jeśli to osoba bardzo Ci bliska) http://www.colex-rowery.pl/kategoria/rowery/d zieciece a jeśli to nie jest ktoś bliski no to wtedy jakiś fajny gadżet nie byłby zły np taka Palcowa perkusja http://mrjoy.pl/do/item/PALCPERK/Palcowa-Perk usja Poćwiczy, może nawet pokocha ten instrument i wyrośnie, dzięki Tobie, najlepszy perkusista - kto wie? usmiech.gif
  • Kominiareczka 2012.05.09 [15:01]
    instrumenty to też popularny prezent, rowery zresztą reż

• edytka11 2012.05.09 [16:52]
    zegarek, konsola czy laptop npusmiech.gif
  • Marion_Silver 2012.05.10 [12:13]
    takim prezetom jednak mówię zdecydowane nie! już wolę jakąś zabawkę kupić, albo tak jak pisałam Lego!

• Kominiareczka 2012.05.10 [13:02]
    no to spoko Marion kup Lego duży zestaw z edycji kolekcjonerskiej jakiejś i tyle, a jak nie to jakąś pamiątkową piłkę jubileuszową z EUROoczko.gif
  • cubea 2012.05.10 [14:33]
    Jeżeli nie jesteś matką chrzestną to faktycznie możesz sobie pozwolić na trochę tańszy prezent. Chociaż teraz dzieciaki siedzą już w świecie wirtualnym, także moim zdaniem lepszym prezentem będzie taka konsola: http://magicznaplaneta.pl/sony-konsola-sony-p sp-e1004-street-czarny ,id-24063 Chłopak na pewno będzie zadowolony.
  • rzuku 2012.05.11 [22:30]
    po imprezie dostał ode mnie Lego zestaw i kolekcje komiksów Gigant

........ <O_o>......
  • Zofia-emerytka 2012.05.12 [16:57]
    ja proponuję jakiś skrony prezent związany z sensem tej uroczystości

wszelkie pierdoły można dostać na urodziny czy święta
    ...taka sobie ja...spełniona i zadowolona z życia trochę samotna, ale.. Moja wnuczka bierze udział w konkursie, proszę drogie panie o poświęcenie 5 sekund i zagłosowanie w konkursie http://pokazywarka.pl/toczls/ , można co 5 minut
  • rzuku 2012.05.13 [18:30]
    no tak, ale to bez sensu żeby wszyscy goście kupowali biblie i pamiatki z 1 komuni, które potem leżą i się kurząoczko.gif
    ........ <O_o>......
  • Kominiareczka 2012.05.14 [11:13]
    ja dostałam encyklopedię w kilku tomach i się przydaje już tyle latoczko.gif

• edytka11 2012.05.15 [10:07]
    tak, tylko, ze teraz sa komputery. Lepiej kupic rower, deskorolke, gre komputerowa.
  • raviollaa 2012.05.16 [10:25]
    U nas też komunie w rodzinie ale chyba dość klasycznie podeszliśmy do tematu bo wczoraj odebrałam z salonu komputronika prezent w postaci aparatu foto usmiech.gif myślę, że z cyfrówki dzieciak będzie miał pociechę bo do aparatu rodziców się dobiera od dawna więc z nimi taki prezent ustaliliśmy, a koszt zakupu teraz takiej "małpki" aparatu nie jest wysoki.
  • bobbleFanka 2012.05.16 [17:52]
    @Kominiareczka

Ja kupiłam dla dwójki chłopaków na Komunie Święta w tym roku i dzieciaki były naprawdę zadowolone, bo to jest kolorowe, nietypowo wygląda i przede wszystkim działa usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

Smak jest taki jak z dzbanków filtrujących wodę, czyli czysty i świeży - w sumie niezależnie od miejsca, bo napełniam w domu i pracy, czasem na fitnessie...Jeśli chodzi o pojemność to zdecydowanie dla mnie wystarcza, napełniam maks dwa razy dziennie (czasem na fitnessie trzy razy)
    Nie wiem jak w innych sklepach, ale ja kupiłam online na waterbobble.pl i jestem zadowolona.
  • bobbleFanka 2012.05.16 [17:54]
    @sylvvia

Miało być do Ciebie oczko.gif
  • rzuku 2012.05.19 [15:39]
    w sumie taki aparat to też byłby fajny prezentusmiech.gif

........ <O_o>......
  • babasamba 2012.05.21 [11:14]
    taki nikon za 250 złotych dzieciakowi na komunię wystarczy, w magicznej planecie mają na promocji takiego kompakty. dodatkowo tradycyjnie, jakaś biblia, czy medalik i powinno być okej usmiech.gif
  • Marion_Silver 2012.05.21 [20:23]
    ale aparat to jak dla mnie już przeżytek.... poza tym ja jednak uważam że dzieciach bardziej cieszyłby się jednak z jakiejś zabawki ...
  • edytka11 2012.05.22 [18:35]
    bylam na komunii w tę niedziele i przezylam szok, kupilam dziewczynce zlote kolczyki a ona dostala tableta i juz na inne prezenty nie patrzyla. Az mi sie przykro zrobilo

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...