Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

jak w temacie, mam niedługo komunie ( a nawet dwie w tym miesiącu) i zastanawiam się nad zakupem prezentu. Myślałem o klockach Lego. dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja też szukam prezentu!! mam jeszcze w sumie jakieś dwa tygodnie... a w wwie gdzie warto się wybrać po takie prezent?? Myślałam o Toys R Us, tam jest duży wybór właśnie Lego między innymi, no i mam blisko:) Bo wydaję mi się że Biblie czy jakieś takie gadżety to chrzestni raczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobblefanka
Klocki Lego może są dobrym pomysłem, aczkolwiek dziecko może z nich wyrosnąć dość szybko (choć można je oddać). Ja w zeszłym miesiącu trafiłam na coś bardzo ciekawego, spróbowałam i z miejsca stałam się fanką tego cudeńka. Chodzi o butelkę filtrującą wodę waterbobble - czyli wlewasz do środka zwykłą wodę z kranu a węglowy filtr oczyszcza ją podczas picia. Niezwykłe jest to, że faktycznie działa i czuć ogromną różnicę w smaku wody po filtracji. Także świetna rzecz i oryginalny prezent dla dziecka (tym bardziej, że są różne kolory i można zwsze coś wybrać). Także @rzuku wejdź sobie na www.waterbobble.pl , poczytaj i oceń czy to odpowiedni prezent. Wg. mnie tak - kupiłam już 6 butelek (1 właśnie na Komunię Św.) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocki
Marion - wiem o tym, że Lego to nie są zwykle klocki. Mój syn wychował się na Lego. Ale tak jak pisałam, wyrósł już z nich. Tak samo jak większość jego kolegów. teraz klockami namiętnie bawi się mój młodszy syn -4 latek. A wśród takich starszych dzieciaków to tylko już nieliczni fascynują się tego typu zabawkami. Z książek też warto zastanowić się czym dzieciak się interesuje. Mój na pewno byłby zachwycony atlasem albo albumami o wulkanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna naiwna...
lego ma różne serie dostosowane do wieku. są serie dla dzieci od 7 do 12 lat. moim zdaniem lepszy pomysł niż gadżety. moim zdaniem prezenty powinny być symboliczne. rodzice są od tego zeby swojemu dziecku kupować rowery, komputer i komórki. na pewno nie goście z I Komunii. chyba że I Komunia musi się zwrócić. ale takiego podejcia niestety nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, myślę bardzo podobnie. To do rodziców powinna należeć decyzja kiedy kupić dziecku komputer, telefon itp. Rower jestem w stanie jeszcze zrozumieć, ale jako prezent od rodzica chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapa123
ja kupiłam kilka komiksów, jutro komunia więc się okaże czy trafiony prezent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAPA123 i jak ? Trafiony prezent? Zegarek jest dobrym pomysłem wg mnie, dziecko ma pamiatke na całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvvia
bobbleFanka - powiedz proszę, czy te butelki faktycznie filtrują wodę? bo też o nich myslałam na komunie albo podobną uroczystość (np. urodziny czy imieniny), głównie dla dzieci...a czy dla osoby dorosłej taka butelka też starcza? jaki jest smak wody? działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych środowiskach kupno klocków lego na prezent komunijny nie jest mile widziane, mam na mysli snobów i nowobogackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka..
Moze jakis łancuszek złoty lub srebrny na szyje:) Tez dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pani
Klocki? hmmm niby fajny prezent, ale według mnie to jak już to z takimi super małymi elementami, żeby musiał się wysilić. Ja bym jednak myślała o czymś bardziej... pożytecznym? Np rower (jeśli to osoba bardzo Ci bliska) http://www.colex-rowery.pl/kategoria/rowery/dzieciece a jeśli to nie jest ktoś bliski no to wtedy jakiś fajny gadżet nie byłby zły np taka Palcowa perkusja http://mrjoy.pl/do/item/PALCPERK/Palcowa-Perkusja Poćwiczy, może nawet pokocha ten instrument i wyrośnie, dzięki Tobie, najlepszy perkusista - kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim prezetom jednak mówię zdecydowane nie! już wolę jakąś zabawkę kupić, albo tak jak pisałam Lego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko Marion kup Lego duży zestaw z edycji kolekcjonerskiej jakiejś i tyle, a jak nie to jakąś pamiątkową piłkę jubileuszową z EURO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli nie jesteś matką chrzestną to faktycznie możesz sobie pozwolić na trochę tańszy prezent. Chociaż teraz dzieciaki siedzą już w świecie wirtualnym, także moim zdaniem lepszym prezentem będzie taka konsola: http://magicznaplaneta.pl/sony-konsola-sony-psp-e1004-street-czarny,id-24063 Chłopak na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po imprezie dostał ode mnie Lego zestaw i kolekcje komiksów Gigant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję jakiś skrony prezent związany z sensem tej uroczystości wszelkie pierdoły można dostać na urodziny czy święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale to bez sensu żeby wszyscy goście kupowali biblie i pamiatki z 1 komuni, które potem leżą i się kurzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko, ze teraz sa komputery. Lepiej kupic rower, deskorolke, gre komputerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviollaa
U nas też komunie w rodzinie ale chyba dość klasycznie podeszliśmy do tematu bo wczoraj odebrałam z salonu komputronika prezent w postaci aparatu foto :) myślę, że z cyfrówki dzieciak będzie miał pociechę bo do aparatu rodziców się dobiera od dawna więc z nimi taki prezent ustaliliśmy, a koszt zakupu teraz takiej "małpki" aparatu nie jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobbleFanka
@Kominiareczka Ja kupiłam dla dwójki chłopaków na Komunie Święta w tym roku i dzieciaki były naprawdę zadowolone, bo to jest kolorowe, nietypowo wygląda i przede wszystkim działa :):):) Smak jest taki jak z dzbanków filtrujących wodę, czyli czysty i świeży - w sumie niezależnie od miejsca, bo napełniam w domu i pracy, czasem na fitnessie...Jeśli chodzi o pojemność to zdecydowanie dla mnie wystarcza, napełniam maks dwa razy dziennie (czasem na fitnessie trzy razy) Nie wiem jak w innych sklepach, ale ja kupiłam online na waterbobble.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobbleFanka
@sylvvia Miało być do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie taki aparat to też byłby fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
taki nikon za 250 złotych dzieciakowi na komunię wystarczy, w magicznej planecie mają na promocji takiego kompakty. dodatkowo tradycyjnie, jakaś biblia, czy medalik i powinno być okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na komunii w tę niedziele i przezylam szok, kupilam dziewczynce zlote kolczyki a ona dostala tableta i juz na inne prezenty nie patrzyla. Az mi sie przykro zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×