Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenny_

jaki prezent ślubny dla młodej pary?

Polecane posty

Gość Jenny_

Poradzcie mi cos!Moja kuzynka wkrotce wychodzi za mąż.Kompletnie nie mam pojecia co kupic mlodej parze na ślub.Zalezy mi na tym,zeby to byl prezent i dla niej i dla niego.Jaki prezent moglby byc najodpowiedniejszy?Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świecznik zegar ulubiona książka z fajną dedykacją komplet pościeli \"książeczka\" z ich zdjęciami i dowcipnymi podpisami ekspres do kawy możliwości jest wiele... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym prezentem bedzie chyba kasa.jak kupisz jakis ekspres do kawy czy kuchenke mikrofalowa to pozniej moze sie okazac ze nie pasuje im do kuchni.albo moze to byc 5ty ekspres jak otzymali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgwe
ja tez daje kase - 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliniacz
a ja nie mialam za bardzo kasy to kupilam z chlopakiem dobre żelazko za 100 zl i kumpela mowila ze super. prezent udany:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepocieszona ak diabli
moim zdaniem prezenty na wesele to beznadzieja, po co kupowac skoro oni sami sobie dom urzadzaja i najlepiej wiedza co chca, polecam dawanie kasy w prezencie.... a do poprzdniczki---a co Ci miala powiedziec ta kolezanka, ze wolalaby kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnyy
oczywiście najlepsza jest kasa, ale jak ktoś już bardzo nie chce dawać kasy, to może jakiś album na zdjęcia w Empiku kupić. tam jest tego duży wybór teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Ja np. dostałam fajny komplet ręczników, a tego nigdy za dużo, ogolnie to dostawałam kasę tak jak mówicie ludzie wolą dać pieniądze aby każdy mógł kupić sobie co mu się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksii
a my dostalismy dwa bardzo fajne prezenty jeden to podróż posłubna na teneryfe:) cudowny prezent od rodziców mojego meża, a drugi to tv do salonu w naszy nowo zakupionymieszkanku swietna plazma LG doskonale pasuje, a mysle ze tai prezent jest naparawede ok bo tv jaki by nie był pasuje wszedzie:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaa
tylko nie sprzety domowe...to nie zaskakuje! My zmezem dostalismy przepiekne albumy o sztuce i ksiazki o "zyciu małzenskim' z empiku wszystko pewnie. Na snie bylo by na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mojego brata
a ja mam zamiar dac bratu pienizki mimo ze ie moge byc na slubie planuje mu dac 1500zl....Myslicie ze ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkowa22
o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
dostałam ale na ślub cywilny takie pudelko z drewna na ktorym byl wypalony przepiekny wiersz z Naszymi imionami a w srodku kieliszki z imionami i data slubu , moze komus sie wydac ze to niewiadomo co ale mi sie bardzo taki prezent spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dla mojego brata
futerkowa dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowania kasa
W zyciu bym nie chciala dostac zadnych duperelastych, niepraktycznych artyzmow, ktorych bym nawet nie miala gdzie postawic :D Ksiazki to i owszem - tylko ze nikt nie wie co mam, a czego nie i najwazniejsze "co chcialabym miec" :P Jestem przeciwna kupowaniu: obrazow, wazonikow i innych tego typu pierdol. hyba, ze bardzo dobrze wie sie, ze ktos wlasnie cos takiego chcialby dostac... Jak ktos nie ma pieniedzy i koniecznie musi kupic prezent to moim zdaniem szklo bedzie najlepsze - to sie zawsze przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowania kasa
to prawda... ale kolor moze byc nie ten ;) A szklo to zawsze nawet do poltuczenia sie nada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza_26
Ktoś napisał, ze ręczników nigdy za wiele. Z tym bym się nie zgodziła. niedawno był mój ślub i dostałam kilka kompletów ręczników i pościeli. Wszystkie bardzo ładne, eleganckie, ale co z tego, skoro właśnie takich eleganckich najbardziej szkoda używać? Takie rzeczy każdy powinien sobie kupić sam, kierując się względami praktycznymi. Bo potem takie prezenty leżą w pudełkach schowane w szafie a używa się i tak zwyczajnych. U mnie przed ślubem miałam ta dobrą sytuację, ze goście, którzy chcieli dać prezent zapytali o nasze potrzeby. Dzięki temu dostałam, to co potrzebne a nie to co ładne a niepraktyczne albo do niczego nie pasujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
a co myślicie o prezentach przeżyciach? Jak na przykład kurs sushi, lot balonem czy jakaś wycieczka albo zabiegi w spa? Dajecie takie rzeczy nowożeńcom czy raczej kopertę z pieniędzmi lub tradycyjne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
A może jakiś voucher na kurs czy zabiegi spa. Możesz też podarować im pobyt w jakimś takim kurorcie np. na weekend. Wiem, że takie prezenty można zrobić w Głęboczku (na pojezierzu brodnickim). Tam mają dość ciekawe zabiegi i kuchnię oraz możliwość degustacji wina jaki wykąpania się w nim :) Po takim pobycie nowożeńcy będą mieli co wspominać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze dobrym pomysłem jest jakiś VOUCHER na wycieczkę. Albo weekend w SPA a może w jakimś pensjonacie w Polsce? Fajny prezent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdfhg @@@
prezenty teraz kupuja tylko wieśniaki- bo zal im dac pozadna kwote -więc kupuja gówniany prezent aby tylko jak najtaniej sie nażrec i nachlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka88
Ja na prezent zamiast kwiatów kupiłam piekna poduszke z haftem: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11521413 Wszyscy byli nia zachwyceni, umieściłam tam imiona młodej pary i date uroczystosci. Teraz poduszka zdobi małżeńska sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka125
majeczka to z 2007roku pewnie już się ochajtali i mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzankaR
Jeśli miałby to być prezent do domu to polecam zajrzeć na www.homus.pl/pl?ref=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia76
Ostatnio kupiłam fajną paterę w sklepie internetowym precjoza.waw.pl mają naprawdę spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Stylowe zestawy herbaciane, idealne, żeby podać gościom mają na stronie www.agdchrosciel.pl . Trafiłam na ten sklep przypadkowo i teraz ciągle tutaj sobie coś domawiam. Poluję teraz na zestaw sztućców, bo widzę, że czasami dodają dobre ceny na rzeczy od Gerlacha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestahillni1989wjrqf
najlepszym prezentem bedzie chyba kasa.jak kupisz jakis ekspres do kawy czy kuchenke mikrofalowa to pozniej moze sie okazac ze nie pasuje im do kuchni.albo moze to byc 5ty ekspres jak otzymali .... Jasne http://k2s.net/vis1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×